2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Aşkk - 02 Ağustos , 2013, 02:47:33
tam tembel işi desene  :ehi: :ehi:
acemilikte iyiymiş aslında  :suclu:
öyle napcan işini bilcen sonra temiz temiz alt açmalarıda gezmeye götüreceğin biraz azaldımı alt açma işlemin evdede kullanırsın süslüleri...

Aşkk

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Aşkk - 02 Ağustos , 2013, 02:59:43
tamam  oldu bu iş :ehi:
neyse bakalım bu kadar kaka yeter konuştuğumuz kuzuların  :k06: :k06:
ben kaçar canım sahur vakti geldi kocaya birşeyler hazırlayım öpüyorum i.geceler  :opucuk:

sudenaz85

bende almamıştım alt açma örtüsü gerek oluyo demek alayım bi kalmıştı :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

bende götürmüştüm hastaneye o ilk kakalar çok berbat petrol gbi  :ehi:  :ehi:

Aşkk

sudecim acilen alalım  :ehi: eksikler tamam derken son ana kadar çıkacakmı böle  :-ooo  :k06:

huzur

bizde diğer başlığa taşındık:)))
burayı ihmal etmeyelim yaaaa.

Aşkk

huzur

Aşkk

gümüşcüm şeker değil de hastane için sopalı mıknatıslı kokulu bişi aldım onları çok beğeniyorum diye böyle bişi aldık canım  :k06:

huzur

bende mıknastıslı buzdolabı süsü aldım.
onları hastaneye götürecekmiyiz.
yoksa eve gelenleremi dağıtcaz.

Aşkk

bizim de öle canım buzdolabına asmalık  :occasion14: biz onlardan az aldık 20 tane hastaneye gelenler için  ???
hastaneye gelen olmazsa eve gelene veririz  :ehi:
mevlüt için ne düşünüyosun  ???

huzur

Alıntı yapılan: Aşkk - 02 Ağustos , 2013, 15:20:25
bizim de öle canım buzdolabına asmalık  :occasion14: biz onlardan az aldık 20 tane hastaneye gelenler için  ???
hastaneye gelen olmazsa eve gelene veririz  :ehi:
mevlüt için ne düşünüyosun  ???

ben 100 tane yaptırdım. sülale biraz kalabalık. olmazsa bende 20 tanesini hastaneye götüreyim. gerisi eve gelenlere dağıtılır.

mevlüt için hiçbir fikrim yok. ne yapılıyor nasıl oluyor bilmiyorum.
mevlüt kıyafetinide almadık. doğduktan sonra alırım deidm.
birde mevlüt ne zaman yapılıyor 40 ı çıkıncamı.
ondada bişey mi dağıtcaz

asya81

kolay doğumlarınızolsun bacılar :amin:
bu arada pijama almayın yük etmeyin boşuna derim çünkü giyilmiyor normalde doğursanız sezeryanda doğum sonrası kontrol sık oluyor pijama çok zor giyçıkar gecelik rahat ben kasımda doğurdum lizöz felan ördürmüştüm kullanmak ne mümkün ateş basıyordu çorap felanda boşuna yük aslında
bir tek gecelik kendinize iki iç çamaşırı emzirme sütyeni bile takılmıyor bol süt eve gidince olacağı için atlet evde lazım ;D neyse bebeğe iki takım penye battaniye ve alt açma ben makyaj malz. ve tarak götürdüydüm lakin gözüm bişeyi görmedi yoluk gibi gezdim :toothy10: boşuna gitmiş bidaha nasip olursa sadece geceliğim kızıma takım okadar bez ve hasta bezini hastaneden veriyorlar zaten biberondu emzikti eğer gerçekten lazım olursa alınır hastane yanlarında eczane çok  zaten bir gün kalınıyor hatta sabah doğum yapıldıysa akşamçıkılıyır

Aşkk

öle yaparsın canım hastaneye de al  canım benim burda kimsem yok 20 bile çok gelecektir eminim  :-\
mevlüt kıyafetini biz de almadık canım :dontknow:
mevlüdü ne zaman istersen o zaman yapabilirsin canım kimisi hemen yapıyo herkes bir kere de gelmiş oluıyo dağıtma gibi bir zorunluluk yok ama genel de hediyelik  bişiler dağıtılıyo  :dontknow:
biz de bişiler düşünüyoruz bakalım karar vermedik henüz  :icon_scratch: