2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

yok canım ya 100 kişiydi karar aldılar hiç girmeyen yorum yapmayanları hep sildiler  şimid 42 kişiyiz hepmizn tl i var hatta aynı şehirdekiler hep buluştular çok şey öğreniyorum ordan paylaşırım burda yine

Aşkk

özel grup oldu yani  :ehi: olumsuz şeylere de çok takılma  :icon_thumright:  :opucuk:

huzur

günaydın kızlar.
ben daha bugün 36+0 ım. 37 olmadııkki daha.
ciğer gelişimi daha tamamlanmadı. inş bi sorun olmadan gelir bebişlerimiz

sudenaz85

günaydın canım nerden biliyosun canım ciğer gelişimini tamamlamadığını

huzur

bu son haftalarda ciğer gelişimi tamamlanmış olmuyormu

sudenaz85

35ten sonra diolar ama bizimki bayadır hıçkırıyo  :k06:

Aşkk

gümüşcüm bende 35 hafta diye biliom  :dontknow: benim bebe de sudenin ki hala hıçkırıyo  :k06: :k06:

kızlar bugün dr a gittik nst ye bağlandım çok şükür sonuçlar iyi çıktı  :amin: :amin:
ödemin var dedi  :sad1: maydanozu limonla limonla ye dedi 1 bağ istediğin kadar ödemini atar tuzlu yeme bol su iç dedi arkadaş su içmesem nolcak bide yaa  :cildir: haftaya hem ultrason hem de nst var  ::)

huzur

kızlar napıyosunuz.
benim daha doğum çantam hazır değil yaaa.
bi türlü hazırlayamadım.
ütülendi yıkandı ama bi yerleştiremedim gitti.
ev göçebe gibi. halıları yıkatmıştım sermedim doğuma temiz olsun diye.
bayramdan sonra kadın çağırıp ev temizletcem o zaman serdireceğim.
dün oğluşumun oda takımı geldi. ama kulpları falan unutmuşlar hafta sonu tekrar gelcekler.
ev bi düzene girseydi o bile strese sokuyor beni. aniden doğum yapsam ev birbirinde.
bi izne ayrılsamda evde rahatça otursam.
doktora salı günü gideceğim. hafta sonu doluydu randevu alamadım. korkuyorum suyum iyice azalmışmıdır diye.

sudenaz85

ceyaln bendede ödem var ama dr normal dedi maydonozu ilk defa duyuyorum doğumu hızlandırmazmı dün gece etsiz çiğ köfte yiyen arkadaş yine doğuma gitti bende doğuma yakın yicem :ehi: masal bende kadını bayramdan sonra annem glince alıcam inş.bayramda süpriz yapmaz çok korkuyorum ya özlemden haber yokmu kızlar böyle olmuyo fazcede görüşşek bari özelden atıyorum ben ekleyin.

Aşkk

heh gümüş tam da beni anlatmışsın  :ehi:
çantam yerleşcek ev curcuna şuan doğurmaktan bu yüzden korkuyorum   :icon_pale:
salı günü annem gelcek biz bayrama yerleşiriz  :amin:
ohhh odanız da tamam güle güle kullanın inş  :amin:
kendine stres yapma Allahın izniyle bişi olmayacak  :amin:  :opucuk:
yok canım doğumla bi ilgisi yok ilk zamanlar tehlikeli ama hiç yenmez anlamına gelmiyo dedi  :-*
dün akşam bende etsiz çiğ köfte yedim  :dontknow: bence yemekler bahane zamanı gelmiş demek ki  :dontknow:

izemsevi

Aşkk

izemsevi

ne yapıyorsunuz doğumlar yaklaşmış

Aşkk

evet canım yaklaştı  :hieyt: heyecanla birlikte bekliyoruz tabi zamanını doldurarak inş  :amin:

izemsevi

canım sen nerde yapacaksın devletmi özelmi