kızlar lütfen yardım edermisiniz????

Başlatan minikbahar, 08 Eylül , 2012, 14:02:31

« önceki - sonraki »

minikbahar

kızlar adetime 3 gün var. idrar testi yapmıştım 2. çizgi silikti umutlandım gittim kan testi yaptırdım 0.01 tam negatif çıktı ama halen adet belirtilerim yok çok üzgünüm acaba adetine birkaç gün kala kanda negatif çıkıp adet gecikince testi tekrarlayan ve pozitif çıkan oldumu aranızda lütfen yardım edin okuyup geçmeyin
Herşey Birgün Gerçek Olacak...

๑ஐtek tabancaஐ๑

mrb cnm. kan testin negatifse malesef hamile değilsin ama yaptırdığın labaratuara güvenmiyosan başka bi yerde tekrar yaptır kan testini idrarla yapılan bhcg testleri yanılabiliyor bozuk olabiliyor kullandığın bir ilacın etkisiyle yalancı pozitif sonuç verebiliyor ama kan testi yanılmaz ve gebelik oluştuktan bikaç gün sonra pozitif sonuç verir eğer karışma falan olmamışsa hamile değilsindir cnm. İnş. bebişin tez zamanda gelir  :amin:

minikbahar

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 08 Eylül , 2012, 14:13:03
mrb cnm. kan testin negatifse malesef hamile değilsin ama yaptırdığın labaratuara güvenmiyosan başka bi yerde tekrar yaptır kan testini idrarla yapılan bhcg testleri yanılabiliyor bozuk olabiliyor kullandığın bir ilacın etkisiyle yalancı pozitif sonuç verebiliyor ama kan testi yanılmaz ve gebelik oluştuktan bikaç gün sonra pozitif sonuç verir eğer karışma falan olmamışsa hamile değilsindir cnm. İnş. bebişin tez zamanda gelir  :amin:
evet kanda yanılma olmuyor ama geç döllenme olabilirmi diyorum ama en son ilişkimin üzerinden 8 gün geçmişti kan verdiğimde kesin çıkardı dimi

๑ஐtek tabancaஐ๑

idrar testinin algılayabildiğini kan testinin algılamaması mümkün değil cnm. geç döllenmedir inş.  :amin: ama 8 gün geçmiş olsa çıkardı diye düşünüyorum üzme kendini umarım en kısa zamanda gelir bebeğin  :amin:

suzannn

8 GÜNLÜK İLİŞKİDEN OLAN HAMİLELİK KANDA AZ BİR DEĞER BİLE OLSA GÖZÜKÜRDÜ

minikbahar

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 08 Eylül , 2012, 14:18:42
idrar testinin algılayabildiğini kan testinin algılamaması mümkün değil cnm. geç döllenmedir inş.  :amin: ama 8 gün geçmiş olsa çıkardı diye düşünüyorum üzme kendini umarım en kısa zamanda gelir bebeğin  :amin:
inşaallah canım teşekkür ederim

minikbahar

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Eylül , 2012, 14:26:11
8 GÜNLÜK İLİŞKİDEN OLAN HAMİLELİK KANDA AZ BİR DEĞER BİLE OLSA GÖZÜKÜRDÜ
adetlerim ağrılı geçiyor yeni regl gününden birkaç gün önce ağrı kesici almazsam ölüyorum ağrıdan o zaman ilaç alabilirim bebek olmadı en azından ağrım da olmasın

burcu MELEK

kızlar ne 8 günü yumurtanın oraya yerleşmesi 12 gün belirtilerde ondan sonra baslıyor vede sonra kanda cıkıyor öyle kandada 8 günde cıkmaz benim ilk düşük yaptıgımda 1 aydan fazlaydı sonuç ona ramen kanda en düşük seviyede cıkmıştı daha erken adetin gecsin iyice sonra tekrar kan testi yaptı inşallah hamilesindir piskolojikte olabilir

burcu MELEK

Gebelik testi, hastanede, laboratuvarda,  klinikte veya doktor nezaretinde de yapılabilir.Bunun için de ideal olan ortalama 1 haftalık bir adet gecikmesi varlığıdır.
Doktor tarafından genellikle kanda yapılan gebelik testleri istenir.Bu teste ise Beta HCG testi denir.bir yazıdan aldım adet gününün geçmesi lazım canım hayırlısı olsun hamileysen kasıkların agrır zaten

minikbahar

Alıntı yapılan: melek_ - 08 Eylül , 2012, 15:06:24
kızlar ne 8 günü yumurtanın oraya yerleşmesi 12 gün belirtilerde ondan sonra baslıyor vede sonra kanda cıkıyor öyle kandada 8 günde cıkmaz benim ilk düşük yaptıgımda 1 aydan fazlaydı sonuç ona ramen kanda en düşük seviyede cıkmıştı daha erken adetin gecsin iyice sonra tekrar kan testi yaptı inşallah hamilesindir piskolojikte olabilir
valla kendimde psikolojik belirtiler aramayı bırakalı birkaç ay oldu hatta yumurtlama günümü bile hesaplamadım ama bu ay hepsi kasık ağrısı ile başladı kan vermeden 2 gün öncesi nefes aldığımda bile kasığımda batma oluyordu 2 gün şiddetli oldu sonra geçti bende acabamı dedim bekleyeceğim bakalım

minikbahar

Alıntı yapılan: melek_ - 08 Eylül , 2012, 15:13:55
Gebelik testi, hastanede, laboratuvarda,  klinikte veya doktor nezaretinde de yapılabilir.Bunun için de ideal olan ortalama 1 haftalık bir adet gecikmesi varlığıdır.
Doktor tarafından genellikle kanda yapılan gebelik testleri istenir.Bu teste ise Beta HCG testi denir.bir yazıdan aldım adet gününün geçmesi lazım canım hayırlısı olsun hamileysen kasıkların agrır zaten
inşaallah hamileyimdir artık çok üzülüyorum evleneli çok olmadı ama herkes soruyor sorulardan bıktım zaten

cute552

canım inşallah vardır ama kanda çıkmadıysa büyük bir olasılık yoktur yinede başka bir hastanede yine yaptır istersen hakkında hayırlısı

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

HASRET!M S@N@

canım çok zor bir ihtimal ama olmayacak birşey değil burda birkaç arkadaşın başına geldi adeti geciktiği halde çıkmadı söktürücü içti yine olmadı adet sonunda yaptırdı ve hamileydi inş senin de en kısa sürede olur

Belgink.

cnmm inş hamılesındırr .ben adete 2 gun kalaa yaptırdığımda değerim 21.14 tu.cıkmıstı yanıı .fakat gecen yıl arkadasım hamıle kaldığında kendısı ecz.calısıyoduuu.tes yaptı hep farklı markalarda silik cıkıyodu adetı gecmişti ama kanda negatıftıııı .bu arada hep test yapmaya devam ettı gıt gıde koyulaşıyordu daha sonra yaptırddığı kandaa 60 cıkmıştııı.yanı adetı baya gecmıştıı.insan bunyesı farklı farklı sonuclar verebılıyoooo.oyuzden adet gecıkmenı bekle vee kanda baktır yıne derımmm.inşş bebişin gelmiştirr.. :amin: :amin: :amin:

minikbahar

Alıntı yapılan: cute552 - 08 Eylül , 2012, 19:45:08
canım inşallah vardır ama kanda çıkmadıysa büyük bir olasılık yoktur yinede başka bir hastanede yine yaptır istersen hakkında hayırlısı
inşaallah vardı hakkımda hayırlısı