Kaymak ve tereyagi ?

Başlatan susanna, 02 Eylül , 2012, 13:06:45

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: laracroftt - 21 Eylül , 2012, 17:10:57
aslında asıl amac kahvaltıyı tatlandırmak canancım. saf seker yasak, balda alerjen yasına kadar yasak.e ne kalıyor gerıye recel yada pekmez. Icınden bırını sen sececeksın. En dogalı bence pekmez. Ama uzum pekmezı kecıboynuzunun tadı buruktur bıraz,agır gelebılır. Uzum pekmezı ver bence 1cay kasıgı. Yumurtayıda yarıya ındır. Toz karısımlar hafıf zaten her kahvaltısına 1 olcek koyabılırsın.

Rıca ederım fatmacım, dene bakalım. Amac tattırmak unutma agzından atacaktır once yuzunu burusturucak belkı. Zorlama bı kac gun sonra tekrar dene. Yavas yavas kasık sayısı artacak. Herseyıde sevmıyorlar. Benım kız asla yemedı elmayı,sevmedı. Suyunu ıcırebıldım bazen. Onun dısında seftalı,armut,muz yıyoruz suaralar. buyudu dıye mınık bı sogan katayım dedım corbasına,aman allahım ortalıgı kaldırdı aglamaktan,koyamıyorum artık :honk:  alıstır dedıler ama yok anam yemıyo kıyamet kopuyo napıyım

ay canım benim sevmiyosa zorlamaa tamam canım tattırmak sadecee tam 4 ayına girsin bir deniyelim tepkisini merak ediyorumm kesin yüz buruştururrr

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bugün cici bebe yi aldim türk bakalinda vardi  :muzz: :muzz: suylan yaptim yedi bi tabak :hungry: :nazar:yarin sabah icine peynir filan eklerim ins yer bakalim 
:nazar: :nazar:

laracroftt

yer gulum yer bebısler sevıyor cıcıbebeyı :muzz:  labneyı buldun mu orda?

Yok fatmacım zorlamıyorum zaten sevmıyorsa yemesın napıyım baktım aglıyor caydım zaten.

laracroftt

aaaaa super uye olmusum ben buarada yaa     :muzz:    :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: laracroftt - 22 Eylül , 2012, 10:29:08
yer gulum yer bebısler sevıyor cıcıbebeyı :muzz:  labneyı buldun mu orda?

Yok fatmacım zorlamıyorum zaten sevmıyorsa yemesın napıyım baktım aglıyor caydım zaten.
buldum cnm koydum icine sabah yedi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hungry: :hungry:

laracroftt

ooohh afıyet olsun yarasın kuzuyaa :nazar: