Gebelik Testi İkinci çizgi silik çıktı

Başlatan deryamst, 22 Ağustos , 2012, 13:24:08

« önceki - sonraki »

deryamst

Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım ve sizlerden fikir almak istediğim bir sorum var.

adetim bugün itibari ile tam 11 gün gecikti ama diş ağrılarım yüzünden ilaçta kullandım acaba onlar kesmiş olabilirmi diede düşünmüo deilim. Dün eczaneden alıp test uyguladım ilk çizgi gaytet koyu ikinci çizgi ise silikti kafam karma karışık bir yandan da sanki hasta olucakmış gibi ara sıra kasıklarıma ağrı da giriyor. Çalıştıgım için test yaptırmaya doktorada gidemiyorum ancak pazartesi günü gidebilirim. :icon_scratch:

banu_fth

benımde öle olmustu dısım ıcın apronax forte ıcmıstım  :honk: :-ooo

ama ıste sılık cıktı ıkıncısı vee sonra gece acıle gıttım beta hcg hormonuna baktırdım .. hamıleymısım bence ıkıncı cızgı sılıkte olsa hamılesın dıkkat et ılac ıcme zaten regl agrıları aynen oluyo hamılelıkte de ılk ay  :k06:

o yuzden sadece testler ıle anlasılıyo  :opucuk:

tebrık ederım  :flowers:

serserim

canım hayırlı olsun silik çizgi ise hamilesin ama kesin çözüm kan tahlili akşam çıkışta herhangi bir hastanede de yaptırabilirsin tahlilini en azından emin olur ona göre davranırsın

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: deryamst - 22 Ağustos , 2012, 13:24:08
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım ve sizlerden fikir almak istediğim bir sorum var.

adetim bugün itibari ile tam 11 gün gecikti ama diş ağrılarım yüzünden ilaçta kullandım acaba onlar kesmiş olabilirmi diede düşünmüo deilim. Dün eczaneden alıp test uyguladım ilk çizgi gaytet koyu ikinci çizgi ise silikti kafam karma karışık bir yandan da sanki hasta olucakmış gibi ara sıra kasıklarıma ağrı da giriyor. Çalıştıgım için test yaptırmaya doktorada gidemiyorum ancak pazartesi günü gidebilirim. :icon_scratch:
bencede canim hamilesin  ikinci cizgi  beta hcg hormonundan etkileniyor sadece dikkat et kendine adetin kac gün gecmsti

deryamst

çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibidir böyle kendimi heveslendirip bide değilse die hayal kırıklığı yaşamakta istemiorum karmaşık duygular içindeyim :( sabah 8 akşam 10 çalışıorum malesef gidemedim test yaptırmaya :(  ???

serserim

canım özel hastanelerde 24 saat labaratuar açık onlara gidebilirsin  :dontknow: :dontknow:

deryamst

adetim tam 11 gün gecikti ama normalde de hep gecikmeli oldugum için tereddüt ettim hep bide ilaç kullandım diş ağrım için acaba mı diye diye test sonucuda silik çıktı kala kaldım :)

deryamst

Alıntı yapılan: serserim - 22 Ağustos , 2012, 13:45:13
canım özel hastanelerde 24 saat labaratuar açık onlara gidebilirsin  :dontknow: :dontknow:

bak bunu bilmiyodum öyleyse ben bu akşam gidebilirsem en yakın hastaneye gideyim :)

serserim

senin yakınında olan hastaneyi  ara canım bugün bir sor yani bizim burdakiler gecede kan alıyor sen işini garantiye al inşallah güzel haberlerle gelirsin bize  :amin: :amin: :amin: :amin: nezamandır bebek düşünüyosun

deryamst

Alıntı yapılan: serserim - 22 Ağustos , 2012, 13:48:03
senin yakınında olan hastaneyi  ara canım bugün bir sor yani bizim burdakiler gecede kan alıyor sen işini garantiye al inşallah güzel haberlerle gelirsin bize  :amin: :amin: :amin: :amin: nezamandır bebek düşünüyosun

en yakın özel konak hastanesi var arıyım bakıyım ne dicekler :) valla 1 sene 3 aylık evliyim temmuzun 11 inde adet gördüm 15 inde temizlendim ve bir daha korunmadık :) daha yeni tutarsa ilk seferde tutmuş olucak Allahın izniyle

serserim

hadi inşallah Allah ım fazla uğraştırmadan yormadan üzmeden tez vakitte gelmiştir bebişin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bizi habersiz bırakma canım

deryamst

Alıntı yapılan: serserim - 22 Ağustos , 2012, 14:05:01
hadi inşallah Allah ım fazla uğraştırmadan yormadan üzmeden tez vakitte gelmiştir bebişin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bizi habersiz bırakma canım

Amin Allah razı olsun isteyen herkese versin inşallah en kısa sürede hastanede test yaptırıp sizlerle paylaşıcam :)  :love7:

laracroftt

valla hamıle olmasan kırk taklada atsan o ıkıncı cızgı cıkmaz kardesım,tebrıkler hamılesın :opucuk: ancak yenı bı gebelık oldugu ıcın sılık cıkıyor. ılac kullanma sakın dıkkat et kendıne. Sevgıyle kal :love9:

deryamst

Alıntı yapılan: laracroftt - 22 Ağustos , 2012, 14:10:29
valla hamıle olmasan kırk taklada atsan o ıkıncı cızgı cıkmaz kardesım,tebrıkler hamılesın :opucuk: ancak yenı bı gebelık oldugu ıcın sılık cıkıyor. ılac kullanma sakın dıkkat et kendıne. Sevgıyle kal :love9:

valla iyice sabırsızlanmaya başladım siz böyle deyince öylemidir ki hevesleniyorum bide çıkmazmış gel gör o zaman hayal kırıklığını :(

serserim

herşeyin hayırlısı canım hep öyle dile ben 2 yıldır çok uğraştım düşük ameliyat aşılamalar tedaviler ve benim gibi benden çok daha fazla uğraşanlarda var bu forumda sen yenisin canım sakın umutsuzluğa kapılma her işte bir hayır vardır inşallahh güzel haberlerle gelirsin canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: