29 Mart , 2024, 16:20:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğlum düşmüş :((

Başlatan Dilara Ebrar, 07 Ağustos , 2012, 18:59:00

« önceki - sonraki »

mutluluk

KADINLAR ÇOK ZORLUK ÇEKİYOR YA ÇALIŞMA OLMUYOR ÇALIŞ AYRI DERT.NE KADAR ÇOK SORUMLULUĞUMUZ VAR YA. :dontknow:

ZéynéP.SimAy

Çok geçmiş olsun cnm Allahım daha beterinden korusun ama bence sen en yakın zamanda bakıcını değiştir bu kadar dikaktsizlik olmazz yanii  :caca: :caca:

HASRET!M S@N@

off ya oda daha kötü bence hemen bakıcı ara netten yada cevreden cnm en kısa sürede değiştirmeye calıs
yüreğin agznda yasamaktansa

muhribe

dilara, alabiliyorsan iş yerinden izin al o sürede yeni bir bakıcı ayarla

belli çocuğa doğru düzgün bakamıyor, çocuk da düşüp vs kendini yaralıyor sağı solu morarıyor. sonra onu ört bas etmek için çocuğa hasta muamelesi yapıyor  :cildir:

_nilgun_

Çok geçmiş olsun canım. Hani çocuktur düşe kalka büyüyecek,  annelerin bile okadar dikkatine rağmen düşüp yaralayabiliyorlar kendilerini ama kafaüstü düşmesinin sebebi tamamen bakıcının dikkatsizliği. Nasıl kıyabiliyorlar anlamıyorum. Madem bakamayacaklar yapma bu işi.. Vallahi çok zor bir durum. Allah yardımcın olsun

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Ağustos , 2012, 09:37:54
KADINLAR ÇOK ZORLUK ÇEKİYOR YA ÇALIŞMA OLMUYOR ÇALIŞ AYRI DERT.NE KADAR ÇOK SORUMLULUĞUMUZ VAR YA. :dontknow:

şimdi yine arkamdan ağlamıyor bide öle zamanlar yaşıcaz allahım yaaa :crybaby2:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

mutluluk

senin iş kadrolu demi benim gibi özel olsa çık diycem ama.

mutluluk

üffff valla bende sıkıldım :y25: ağlama diycem ama eldedeğil :crybaby2:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: zynpesra - 08 Ağustos , 2012, 09:38:41
Çok geçmiş olsun cnm Allahım daha beterinden korusun ama bence sen en yakın zamanda bakıcını değiştir bu kadar dikaktsizlik olmazz yanii  :caca: :caca:

evet yaaaa.dün kadın ağlıyor telefonda allahım aklım gitti.biz durduk eşimle bide onu sakinleştirmeye çalışıyoruz.o bize ya kusura bakmayın bilmemne diyeceğine  :cildir:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Ağustos , 2012, 09:38:45
off ya oda daha kötü bence hemen bakıcı ara netten yada cevreden cnm en kısa sürede değiştirmeye calıs
yüreğin agznda yasamaktansa

[/quot

evet canım haklısın bakalım annemler umredeler.bayram sonrasında bi dönsünler belki onlar gelir  :amin: :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Ağustos , 2012, 09:39:19
dilara, alabiliyorsan iş yerinden izin al o sürede yeni bir bakıcı ayarla

belli çocuğa doğru düzgün bakamıyor, çocuk da düşüp vs kendini yaralıyor sağı solu morarıyor. sonra onu ört bas etmek için çocuğa hasta muamelesi yapıyor  :cildir:

baştan çok beğenmiştik eşime kalsa hala çok iyi ondan daha iyi bulamayız.

yok canım ya cocukta morarıklık yok ama yok yere bana evham yaptırıyor işte.2-3 tüp kan alındı yavrumdan dün.sırf kafama hasta olduğunu soktuğu için.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 08 Ağustos , 2012, 09:47:10
Çok geçmiş olsun canım. Hani çocuktur düşe kalka büyüyecek,  annelerin bile okadar dikkatine rağmen düşüp yaralayabiliyorlar kendilerini ama kafaüstü düşmesinin sebebi tamamen bakıcının dikkatsizliği. Nasıl kıyabiliyorlar anlamıyorum. Madem bakamayacaklar yapma bu işi.. Vallahi çok zor bir durum. Allah yardımcın olsun

amin canım amin.evet bencede sabahki düşmesinde onda bi hata yoktu.kameradan izlerken zaten o da düşüyor.oğlum kadının arkasına arkasına sokulmuş.ama hamaktan düşürmesi tamamen kadının hatası.izlerken bile o kadar hızlı sallıyorduki ,sallamasından bile benim içim gitti.aaah bide düşünce  :crybaby2: :crybaby2: gece uyuyamadım yaaa.hep gözümün önünde

melek100lü

çok geçmiş olsun canım konuyu yeni gördüm  :-

çok üzüldüm kıyamam ben ona korkmuştur yavrucak :sad1:

verilmiş sadakanız varmış şimdi iyi olmasına çoksevindim :opucuk:

rabbim görünmez kazalardan belalardan korusun  yavrularımızı :amin: :amin: :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Ağustos , 2012, 09:54:41
senin iş kadrolu demi benim gibi özel olsa çık diycem ama.

evet canım ya kadroluyum çıkamam.zaten mayısta başladım.ücretsiz izindeydim.2 ay annemler baktı.temmuz başındada kadın geldi

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Ağustos , 2012, 09:56:19
üffff valla bende sıkıldım :y25: ağlama diycem ama eldedeğil :crybaby2:

aaah canım benim bide düştüğünü görseydin evladının için daha bi kötü olurdu  :crybaby2: