samsunda tüp bebek yaptıran arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Başlatan hayriye60, 07 Ağustos , 2012, 13:21:38

« önceki - sonraki »

hayriye60

arkadaşlar samsunda tüp bebek yaptıran varmı sonzamanlarda.bende samsunda yaptıracağım.hangi doktora ve hastaneye yaptırdınız birde nekadar tutyo fiyat.çok merak ediyorum ona göre temkinli gideceğiz.doktorlar gelin görüşelim diyo ama benim devamlı işten izin almaya fırsatım yok.gidince hemen başlamak istiyorum.fiyat konusunda yüzüyüze görüşmeden bilgide vermiyolar.lütfennnnnn yardımcı olursanız çok mutlu olurum.bazı kişilere sordum 7   8 milyarı buluyo diyolar.çok para bizim için şuan.ama ssk dan faydalanacağım yani rapor çıkarcaz.raporlu indirim oluyomuş

esracım

canım bence samsun değil böyle şeyler için istanbul yada ankarada yaptırsan.tüp bebek masraflı bi şey bence başarı şansının yüksek olduğu yerlerde yaptırmanızı tavsiye ederim.bende çok araştırmıştım istanbul memorial ankara gürgan klinik.hatta gürgan kliniğe gitmiştim.randevümüz falan pahalıya mal olmuştu ama şansın yüksek olduğu yerleri denemek istemiştim.bana kalırsa sana tavsiyem istanbul ya da ankarada yaptır derim.lütfen çok iyi araştır.rastgele bi yerlerde yaptırma.şu da var olmayacağı varsa en iyi merkezde de yaptırsan tutmaz ama biz ihtimalleri en yüksek tutmak zorundayız.

masal12

canım hiç görünmüyosun bu aralar nasılsın?
tüp bebek falan araştırmaya başlamışsın canım yeni gelişmeler mi var? sen aşılama yapılcak falan diyordun sanki tüp bebek için biraz acele ediyormussun gibi geldi belki allahım kendiliğinden vericek sana ... acaba biraz daha mı sabretsen? tabi en iyi sen bilirsin ben sadece fikrimi söylüyorum herseyin hayırlısı olsun..

hayriye60

canım benim iğne kuallanıyorum demiştimya eğer bu kezde olmasa doktor aşılama ya bakarız demişti ama bu üçüncü iğne kullanışım hatta bu ay 450 ml gonol-f kullandım yine sadece sağ taraf gelişti oda yeteri kadar değil ki zaten bizde sol  taraf lazımdı sol taraf ta bi yumurta vardı oda 8 ml olmuş hiç büyümemiş tekrar 450 ml daha aldım ama yine fayda etmedi yüksek dozla kullandığım halde.doktor artık bu durumda benim yapabilceğim bişey yok dedi.hep aksilik gibi ters taraftakiler gelişiyo şaırdım açıkcası ded.sol tarafta yumurta yavaş gelişiyo tembellik var sanırım dedi.bu durumda tedaviyide yarıda kesti iğneyi bırak kullanma dedi.aşılamayla hiç zaman kaybetmeyelim dedi.zaten şansım yarı yarıya idi.sol tarfta böyle olunca tek çare tüp bebek dedi doktorum.yaşımda 27 fazla geç kalma dedi.ankarada bi doktorla görüştü o doktorda aynı şeyleri söyledi.durumu anlatınca doktorum.ama ben ankarayı değil samsunu seçtim.orda kalmaya akrabalarımız var diye.vallai canım çok sıkkın olcakmı olmayacakmı para yok parayıda geçtim bu dönemi nasıl atlatacam bilmiyorum.kasım ayında düşünmüyoruz ama .kasımda tam 3 yıl olacak evliliğimize.ssk dan faydalanabilmek için.durum bundan ibaret yani arkadaşlar.

HASRET!M S@N@

hayriye60

inşallah arkadaşlar.senin ikizler doğdumu geldimi bebişler canancım

HASRET!M S@N@

yok cnm benm daha 5.aydayız
dilerim en kısa sürede sende hamiş kalırsın cok mucizeler gördüm ben

hayriye60

masal12

CANIM DOKTORUN NE GÜZEL SENİ HİÇ OYALAMAMIŞ HERSEY DE BİR HAYIR VARDIR TÜP BEBEKLE YA DA DEĞİL BİR ŞEKİLDE HEPİMİZ HAMİLE KALICAZ BELKİ DE BELLİ Mİ OLUR SOL TARAF KENDİLİĞİNDEN BÜYÜR VE HAMİLE KALIRSIN OLMUYCAK SEY DEĞİL HİÇ OLMADI TÜP BEBEK VAR İŞTE ONDA İNŞ İLK DENEMEDE DE OLUR BEN İNANIORUM BOL BOL DUA ET CNM HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN..

nuhcan

meraba canım sayfanı yeni gördüm ben samsun ilk adım tüp bebk merkezinde 1 kere tüp bebek denedim benimkisi tutmadı ama tutan bi arkadasım var aynı gitmiştik şimmdi 1 yaşına giricek. dr adı ender telli hakkında hayırlısı olsun canım işalllah allahım gönlüne göre versin. :love9:zor bi süreç kendini buna kazırla. :love7:
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

gülru

merhaba bende ilk deneyimimi bu ay samsun medical parkta yapıcam ,araştırmama göre başarı oranı güzelmiş bakalım hakkımızda hayırlısı

hayriye60

saolun arkadaşlar inşallah olur hayırlısı artık.tam doktor kararlaştırmadık ama doktorum bi arkadaşını önerdi adını unuttum bi onunla görüşeceğiz.kasımdan sonra çıkacaz yola bakalım artık allahım bu çabalarımızı boşa çıkarmaz inşallah

hayriye60

arkadaşım eğer bi sakıncası myoksa arkadaşın nekadar ödedi tüp bebek tedavisi için sorabilirmiyim.ssk dan faydalanabiliniyormu ilkadımda biz ssk dan faydalanabileceğimiz bi hastane arıyoruz amaücretleri çok ne yapcaz bilmiyorum.

suzannn

Alıntı yapılan: hayriye60 - 10 Eylül , 2012, 13:50:09
arkadaşım eğer bi sakıncası myoksa arkadaşın nekadar ödedi tüp bebek tedavisi için sorabilirmiyim.ssk dan faydalanabiliniyormu ilkadımda biz ssk dan faydalanabileceğimiz bi hastane arıyoruz amaücretleri çok ne yapcaz bilmiyorum.
ssk dan yararlanmak için rapor çıkarttınmızmı

gülru

Alıntı yapılan: hayriye60 - 10 Eylül , 2012, 13:46:17
saolun arkadaşlar inşallah olur hayırlısı artık.tam doktor kararlaştırmadık ama doktorum bi arkadaşını önerdi adını unuttum bi onunla görüşeceğiz.kasımdan sonra çıkacaz yola bakalım artık allahım bu çabalarımızı boşa çıkarmaz inşallah

siz nerde yaptıracaksınız canım bende aslında çok kararsızım, internette medical parkla ilgili pek güzel şeyler yazılmıyo ama burda bizzat gittim oraya araştırdm hastane de çalışan yakınımızda vardı oda başarı oranının güzel olduğunu söyledi,buna güvenerek ilk deneyimimi burda yaptıracm  tabi inşallah ilk ve son olur hepimiz için çünkü çok zor bir süreç