28 Mart , 2024, 21:54:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sünnet ?

Başlatan lagrima, 29 Temmuz , 2012, 23:33:40

« önceki - sonraki »

veliff

çok teşekkürler cevap için.. şimdi biraz araştırdımklips yöntemiyle 5 dk sürüyomuş anesteziye gerek yok bacaklarını  kısa süreli tutulması yeter diyo ama dediğin gibi psikolojisini yine de etkilemez mi.. güvenilir biri olmalı bilgi alınmalı ama nerden bulucaz bakalım..

--elif--

erkek anneleri için endişeli bi dönem iyi bi dr bulmak falan ALLAH yardımcın olsun  :amin:
ben yeni yaptırdım oğlumu hatta hala son dikişi duruyor
oğlum 4 aylık şükür çok rahat geçti
inş. sizinkide öyle olur ama drunuzu çok iyi seçin benm yiğenim 2 kez sünnet oldu bu yüzden 

tn2012

ben daha önce çok tedirgin olduğum için sizlerle paylaşmak istedim.
oğlum 19 aylık. idrar yolu ve birkaç kere pipi ucu enfeksiyonu geçirdiği için bir ürologa göstermek istedim.
çok korkuyordum çünkü genel anestezi alsın hiç istemiyordum.
sırf bu yüzden normal doğum istiyorum diye tutturmamış mıydım ben  :icon_scratch: şimdi nasıl ona izin verebilirdim?

ilk başta sünnet derisinin dar olduğunu, bir krem vereceğini söyledi doktor. rahatlatır ama uzun vadeli olmayabilir dedi. ben de o andan 2 -6 yaş arası yaptırmaya kesinlikle karşı olduğum için karar verdim. hemen yapıldı. 10 dk sürdü sadece.

genel mi lokal mi oldu derseniz daha önce sadece bir kere duyduğum ve pek araştırmaya fırsatım olmayan sedasyon yöntemiyle yapıldı. poposundan bir ilaç karışımı aldı. 10 dk içinde pelte gibi oldu. çok memnun kaldım. bugün 3 gün ve 2 gündür oturmuyor bile. yerinde duramıyor koşturmaktan. tavsiye ederim

zerrinplt

Canım güvenilir bi cerraha yaptır bence