Bebeğinizin Odasını Nereden Aldınız?

Başlatan serserim, 20 Temmuz , 2012, 15:47:51

« önceki - sonraki »

serserim

ben kızımın odasını organik almak istiyorum kullanan arkadaşlar akıl verebilirmi hangi marka kullandınız ve memnun kaldınız ? :dontknow: :dontknow:

destina06

Odanın organiğini de ilk duyuyorum buse :k06: :k06: fabrikaya giren her şey doğallığını yitirir eşinin elinden iş gelirse alın ağaçları o oysun en organiği o ;D İnşallah bulursun canım Allah gönlüne göre versin :amin:

burcum

bizim işyerinde yapıldı kızımın odası su bazlı boya kullanıldı :icon_thumright:

serserim

canım elbetteki var sen duymamışsın ama benim kuzenim aldı oğlunun odası organik hatta başka bir ismide var naturel mobilya diye geçiyor ama biraz pahalı oluyormuş merak ettim sorim dedim  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

doruk38

havayı nemlendiren gerçek palmiye yada cevizden yapılan odalrdan bahsediyorsun sanırım canım. ben beşiğini sormuştum özel yapım markası yok 1,500 tl falan demişti. arkadaşım odasını aldı ama markasını bilmiyorum. ben sorar sana yazarım :)

serserim

Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Temmuz , 2012, 16:19:37
havayı nemlendiren gerçek palmiye yada cevizden yapılan odalrdan bahsediyorsun sanırım canım. ben beşiğini sormuştum özel yapım markası yok 1,500 tl falan demişti. arkadaşım odasını aldı ama markasını bilmiyorum. ben sorar sana yazarım :)

çok sağol canım çok iyi olur valla bilgi almak istiyorum açıkçası ne bilim yatağı olabilir mesela her yerde bulunmuyor çünkü  :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence bukadar ince düsünmeyin  ::) zamaninda böyle seylermi varmis bi yatagimiz varmis genede saglikli büyüdük ben kizima cilek mobilyadan aldim cok saglam iyi ve kullanisli  :)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nescafe

arkadaşlar merhaba ben daha yolun başındayım aslında daha çok erken ama şöyle düşünüyorum. hemen bir oda kurmayacağım. önce bir sepet ve park yatak alacağım ondan sonra biraz büyüyünce oda kurarım diye düşünüyorum ama tabi burdan fikir alışverişleri yaparak düşüncemi değiştirebilirim. biraz borcumuz var elimiz darda o yüzden en ekonomik olanı düşünmem lazım kuzumun sağlığığını düşünerrek tabiii ki.

melek100lü

:love9: Bende beklemedeyim evi taşıycaz onun içinde

kafam karışık benimde bitaşınsam daha netleşicek

düşüncelerim  hayırlısı bakalım ufaktan başlıyoruz

kelebegimm

Bende odada o kadar incelik dusunmedim iyi bı yerden sağlam aldık
Sadece yatağına çok dikkat ettik en iyisinden aldık
Kadın baya anlattı hava aliyo kusma olayında felan die yüzü hemen cikarilip yıkanıyor aynı kendi yatağımin kucugu
Bakalım goreces kullanınca.

]

melek100lü

:love9: Ayşenurum gülegüle kullanın sizde yatağınızı  :amin: :love9:

bende yatağını ve arabasının iyi olmasına dikkat edicem  :icon_thumright:

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Temmuz , 2012, 12:34:23
:love9: Ayşenurum gülegüle kullanın sizde yatağınızı  :amin: :love9:

bende yatağını ve arabasının iyi olmasına dikkat edicem  :icon_thumright:

saol tatlimm zaten onemli olanlarda o ikisi bence araba da cok onemli bizim arabamiz geldi evde rahatmi cok merak ediyorum ama kullanisi cok guzel basit pratikk katlaninca kucuk kaliyo
rabbim saglikla kullanmayi nasip etsin hepimizee :amin: :amin: :amin:

]

melek100lü

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Temmuz , 2012, 18:48:38
bence bukadar ince düsünmeyin  ::) zamaninda böyle seylermi varmis bi yatagimiz varmis genede saglikli büyüdük ben kizima cilek mobilyadan aldim cok saglam iyi ve kullanisli  :)

Bencede  :icon_thumright:

serserim

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Temmuz , 2012, 18:48:38

CANIM HAKLISIN BELKİ AMA ESKİDEN BEBEKLERDE BUKADAR ALERJİ YOKTU ŞİMDİ MOBİLYAYA BİLE ALERJİSİ OLUYOR BENİM KUZENİM BEBĞİNİN YATAĞINI DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDI BU YÜZDEN BENDE EĞER MADDİYATIMA UYGUN GELİRSE YATAĞINI ALMAK İSTİYORUM HERŞEY BEBİŞLERİMİZ İÇİN  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: