annesinin kuzusu cennet kokulu yiğitim

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 19 Temmuz , 2012, 22:10:47

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

yiğitim canım oğlum 4aylık oldun zor günlerimiz geride kalıyor galiba belkide yeni başlıyoruz sana alıştık artık huyunu suyunu öğrendik sayılır ama hergün yeni huylar kazanıyorsun artık gülücükler veriyorsun gıdıklanmaya başladın insanları tanıyorsun bana cok bağımlı oldun sende haklısın gün boyu beni görüyorsun yanından hiç gitmemi istemiyorsun cok zor günler geçirdik bebeğim 10günlüktün hastanede yattın idrarinda mikrop çıktı böbreğinin biri birinden büyük çıktı hastanede yattığın günler canımızdan can gitti gece gündüz ağladık 5gün yattın ama o günler hiç geçmedi sanki sonra gaz sorunumuz başladı halende devam eden gazın bitsin diye bir an önce allaha dua ediyorum cok zorluyor seni yavrum içim cız ediyor kakani nasıl yaptıracağımi şaşırıyorum gaz yüzünden 15günde bir doktordayız gaz damlalarıda ise yaramıyor artık 1aylıkken sünnet oldun iyiki yaptırmışiz eğer kardeşin olursa erkek hemen yaptıracam sünnet artık ikinci çocuğu yapmayı epey bir süre düşünmüyoruz allahım sana uzun ömürler versin ne kadar zormuş bebek bakmak şimdide emmek istemiyorsun nasıl emzirecegimi şaşırıyorum dişlerin çıkacakmis ondan emmek istemiyorsun galiba ins kolay çıkarırsın kuzum annen kıyamaz sana seni cok seviyorum ömrümün baharı
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm cnm sayfan hayirli olsun  :love7: ins hep güzel seyler yazarsin oglusunlan  :amin: :opucuk: :opucuk: zor günler geride kaldi  :amin: ins bidaha öyle seyler yasamazsiniz  :amin: bende günlük acmak isterdim ama kizimdan cok zaman bulamiyorum  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2012, 22:24:17
slm cnm sayfan hayirli olsun  :love7: ins hep güzel seyler yazarsin oglusunlan  :amin: :opucuk: :opucuk: zor günler geride kaldi  :amin: ins bidaha öyle seyler yasamazsiniz  :amin: bende günlük acmak isterdim ama kizimdan cok zaman bulamiyorum  :k06: :k06:
ınş canım geride kalır bende esimin telinden giriyorum yiğit babasında o fırsattan yazabildim prenses nasıl ne kadarlık oldu

muhribe

adaş kardeşimizin günlüğü hayırlı olsun  :hello2: :hello2: :hello2:

canım hep güzel şeyler paylaş buradan inş..

Rabbim sağlık ve afiyet versin kuzuna  :amin: :amin:

mutluluk

hayırlı olsun günlüğün inş benimde bebeğim olur bende burada sizlerle günlüğümü paylaşırım. :amin:

melek100lü

:love9: :love9: :flowers: Günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun :flowers: :love9: :love9:

:nazar: :amin:  İnşallah güzel anılarınızı paylaşırsınız  :amin: :nazar:

Rabbim aynı acıları tekrar yaşatmasın inşallah :amin:

suzannn

dualarınız için allah razı olsun teyzeleri ins sanada nasip eder allahım mutluluk allahım ona açılan elleri geri çevirmiyor bu mübarek ayda isteyen tüm kullarına nasip eder

kuzum bugün güne senin ağlamanla başladım kakan geldi yapamıyorsun sürekli ben dürterdim büyük araştırmalarımin ve doktor teyzenin dediği gibi artık dürtmek yok ve kendiliğinden zorda olsa yaptın içim cız etti ama senin iyiliğin için ins şu gaz sorunumuz geride kalır dün gece gazdan uyumadın benide uyutmadın baban evde gezdirdikce cok mutlu oldun benden kimseye gitmeyen sen bana gelmedin babanı cok seviyorsun ama cok yorgun oluyor baban kuzum birde oruçta tutuyor o işten geldiğinde uyumak istiyorsun orta yolunu bulamadık şimdi uyudun benimde uykum kaçtı ama kafami yastığa koysam hemen uyanırsin dislerinde seni cok zorluyor ins kolay çıkartırsin bu arada kahka atisin varya ölürüm ben senin için allahıma binlerce kez şükürler olsun bu duyguyu tattım

aydinays

Canım günlüğünüz hayırlı olsun. Güzel şeyler paylaşmanız dileğimle. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

günlüğünüz hayırlı olsun canım damadıma iyi bak :laughing7: bu arada benim cadıda kaka yaparken ıkınıp sıkılıyor allah korusun fıtık olacak sandık neyse doktor duphalac verdi şükür düzeldi sende doktora söle ama seninki küçük henüz vermeyede bilir

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Temmuz , 2012, 13:14:31
Canım günlüğünüz hayırlı olsun. Güzel şeyler paylaşmanız dileğimle. :amin: :amin: :amin:
Amin cnm benim kayra kocaman olmuştur emekliyormu

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Temmuz , 2012, 18:02:40
günlüğünüz hayırlı olsun canım damadıma iyi bak :laughing7: bu arada benim cadıda kaka yaparken ıkınıp sıkılıyor allah korusun fıtık olacak sandık neyse doktor duphalac verdi şükür düzeldi sende doktora söle ama seninki küçük henüz vermeyede bilir
Yerim ben o cadıyı kıyamam ben sabahları dürterek yaptırıyordum kakası geldiğinde doktor yapma dedi ağlıyor sızlıyor dokunmuyorum yapıyor benim gelinim neler yapıyor halen cadılığı devam ediyormu seni üzüyormu

anneciğim bugün sürekli kafanı kaldırmaya başladın birde poponu ayakkarını yakalama istiyorsun ya beni güldürmekten öldürüyorsun birde yalandan öksürmeyi öğrenmişsin sana bakmayınca öksürüyorsun bakıncada kahkalar atıyorsun çok fenasın kuzum he beni artık biboron gibi kullanma ne olur kucağımda em öyle mememde oynuyorsun elin durmuyorki birmşey söyleyince gülügülüveriyorsun allahum yüzünden gülmeyi hiç eksik etmesin babanda bende sana aşığız iyiki benim kuzumsun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah yiğit paşaya allahım yüzündeki gülücüğü hiç eksik etmesin  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿