20 Nisan , 2024, 01:24:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CNM MELEĞİM SENİ BEKLİYORUM.

Başlatan aşkitoom, 19 Temmuz , 2012, 21:47:11

« önceki - sonraki »

elfo

kızınıza da bu şekilde gün sayarak mı hamile kaldınız? yoksa o sürpriz mi geldi?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

aşkitoom

Alıntı yapılan: elfo - 26 Temmuz , 2012, 14:20:59
kızınıza da bu şekilde gün sayarak mı hamile kaldınız? yoksa o sürpriz mi geldi?

cnm kızıma hiç gün saymadım,evlendiğimde ilk 6 ay olmadı. o zamanlarda çok takıyordum,sonra amaan dedim olursa olur dedim.gün falan tutmamıştım,ama hamile kaldım.

kan sonucum şimdilik negatif adetime 6-7 gün var 1.20 çıktı.doktor adetin gecikirse gel tekrar yenileyelim dedi.

elfo

bence yine aynı şekilde düşünmeye çalış evet bende çabalıyorum çok zor gün saymamak ama bırakıver bebeğinle geçir gününü ne kadar tatlıdır o şimdi  :love9: :love9: :love9: bi kere olmuş zaten Rabbimin izniyle 2. si daha kolay olur. sen bizlere göre daha şanslısın en azından oyalanacak bi bebeğin var

aşkitoom

Alıntı yapılan: elfo - 27 Temmuz , 2012, 12:32:28
bence yine aynı şekilde düşünmeye çalış evet bende çabalıyorum çok zor gün saymamak ama bırakıver bebeğinle geçir gününü ne kadar tatlıdır o şimdi  :love9: :love9: :love9: bi kere olmuş zaten Rabbimin izniyle 2. si daha kolay olur. sen bizlere göre daha şanslısın en azından oyalanacak bi bebeğin var

evet cnm allahım ona hayırlı uzun ömür versin :amin:.ben zaten öle acele etmiyom ama 4-5 aydır korunmadan olmayınca korkuyorum olmamasından.

elfo

yoo bak öncesinde de 6 aydan sonra olmuş. bi de hatırlıyorum düşük yaptın ameliyat geçirdin olacak o kadar boşuna gününü mahvetme olacak inş.

aşkitoom

Alıntı yapılan: elfo - 27 Temmuz , 2012, 12:50:10
yoo bak öncesinde de 6 aydan sonra olmuş. bi de hatırlıyorum düşük yaptın ameliyat geçirdin olacak o kadar boşuna gününü mahvetme olacak inş.

evt cnm hiç sorma,düşük değildi kürtaj oldum.boş gebelikti,bide bartolin kisti vardı onun ameliyatını oldum.normal  aslında arka arkaya anestezi yedim.

elfo

salla yaaa o zaman keyfini çıkar bugünlerin aslında biz zindan ediyoruz hayatımızı şükretmeyi tam beceremiyoruz  :-\

aşkitoom

Alıntı yapılan: elfo - 27 Temmuz , 2012, 13:09:42
salla yaaa o zaman keyfini çıkar bugünlerin aslında biz zindan ediyoruz hayatımızı şükretmeyi tam beceremiyoruz  :-\

öyle yapacam bende,bu ayda adet olursam amaan dicem.şöyle teselli ediyom kendimi,şimdi ne güzel hiç korunmadan yapıyon :ehi: bi tehlike yok.sadece 1 cocuk var 2. olana kadar tadını çıkar diyorum :ehi:

aşkitoom

kızlar daha adet olmadım,temmuzun 1inde adet olmuştum.temmuz 31 çekiyor hala gelmedi.pazartesiye kadar beklicem gelmezse tahlil vercem.inş hamişimdir :amin:

Sır_Çiçegi

hadi inş. cnm güzel haberlerini alırız  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

๑ஐtek tabancaஐ๑

Allahım hayırlısı ile tez zamanda gönderir inş. meleğini. İnş. hamişsindir. :flowers:

Selma27

Eger duzenli adet goruyorsan adet gunun gecmis. neden evde bir test yapmiyorsun? Eminim bir sonuc cikacaktir.Cunku ben ilk yaptigimda fazla net goruntu vermiyordu fakat 1 kac gun sonra ikinci cizgi daha belirgin oluyor. Hamileligin ilerledikce cizgi daha net gozukuyor..

aşkitoom

Alıntı yapılan: Selma27 - 03 Ağustos , 2012, 20:13:40
Eger duzenli adet goruyorsan adet gunun gecmis. neden evde bir test yapmiyorsun? Eminim bir sonuc cikacaktir.Cunku ben ilk yaptigimda fazla net goruntu vermiyordu fakat 1 kac gun sonra ikinci cizgi daha belirgin oluyor. Hamileligin ilerledikce cizgi daha net gozukuyor..

cnm o negatifi görmekten bıktım,kan tahlili verdiğimdede hep negatif oluyordu.o yüzden bu sefer sabırla pazartesiyi beklicem.

Selma27

Alıntı yapılan: aşkitoom - 03 Ağustos , 2012, 23:07:12

cnm o negatifi görmekten bıktım,kan tahlili verdiğimdede hep negatif oluyordu.o yüzden bu sefer sabırla pazartesiyi beklicem.

Seni anliyorum canim. insallah hayirli bir haber alirsin. bak senin bir cocugun var bizler 1 tane olsun diye hep cabaliyoruz. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin canim.

aşkitoom

Alıntı yapılan: Selma27 - 04 Ağustos , 2012, 01:53:25
Alıntı yapılan: aşkitoom - 03 Ağustos , 2012, 23:07:12

Seni anliyorum canim. insallah hayirli bir haber alirsin. bak senin bir cocugun var bizler 1 tane olsun diye hep cabaliyoruz. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin canim.

amin cnm,bugün yaptım testi negatif çıktı,idrar testi.ama daha 2-3 gün geçti adetimi.