CNM MELEĞİM SENİ BEKLİYORUM.

Başlatan aşkitoom, 19 Temmuz , 2012, 21:47:11

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar şuan hamile değilim ama olmak istiyorum,o yüzden buraya günlük açmak istedim.hamile kaldığımdan itibaren her aşamayı günlükte paylaşacağım.allahım daha fazla bekletme beni ve kısa sürede hayırlı bir şekilde hamile kalayım :(

serserim

HAYIRLI OLSUN GÜNLÜĞÜN CANIM :hello2: :hello2: :hello2: BU MÜBAREK GÜNLERDE ALLAH İSTEYEN HERKESLERE NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: CANIM DUALARIM SENİNLE VE TÜM İSTEYENLERLE ALLAH BÜYÜK BU MÜBAREK GÜNLERDE DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRMEZ ALLAH TEZ VAKİTTE HAYIRLISIYLA EN SAĞLIKLISINDAN HAMİLELİK NASİP ETSİN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aşkitoom

amin cnm allah sanada kolay doğumlar nasip etsin,inşallah bu ay deniyoruz bakalım. :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ins hakkinda hayirlisi olur bu bereketli aylarda bebisin gelir sana  :amin: :amin: bi sorum olcak bu fotodaki kim kizinmi  :icon_scratch: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

aşkitoom

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2012, 22:31:11
ins hakkinda hayirlisi olur bu bereketli aylarda bebisin gelir sana  :amin: :amin: bi sorum olcak bu fotodaki kim kizinmi  :icon_scratch: :k06: :k06:
evt cnm küçük hali, şimdi 1 yaş 4 aylık

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah Allah bagislasin cok tatli  :nazar: :nazar: :love9: valla sasirdim cok ara vermeden hemen ikinciyi istiyosun  :k06: :k06: ama yalan deil bende öyle istiyom kizim 2yasina gelsin ondan sonra bende düsünürüm cok ara tutmak istemiyom  :)

aşkitoom

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2012, 22:35:11
masallah Allah bagislasin cok tatli  :nazar: :nazar: :love9: valla sasirdim cok ara vermeden hemen ikinciyi istiyosun  :k06: :k06: ama yalan deil bende öyle istiyom kizim 2yasina gelsin ondan sonra bende düsünürüm cok ara tutmak istemiyom  :)

cnm ben  tekrar hamile kalmıştım ama boş gebelikti,sonra bartolin kisti oldu ameliyat oldum.internetten bakabilirsin,bi düzene girmedi yani. kürtajdan sonra adetim 33 günde 1 gelmeye başladı,yarın yumurtlama günüm yani ovulasyon,yarın mı ilşki olmalı cnm :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun cnm ins bidaha yasamazsin bu yasadiklarini  :amin: :amin: bende 2kere düsük yaptim kürtaj oldum bende cok sey yasadim ama sükürler olsun kizim oldu  :amin: :amin: :love7: iliskiye ne zaman isterseniz bence ozaman girin sonra stres filan oluyo  :-\

serserim

AMN CANIM İNŞALLAHHH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: BEBEİŞİN ÇOK TATLI ALLAH ACISINI GÖSTERMESİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: CANIM ADETİN DÜZENLİYSE YUMURTLAMA GÜNÜNÜ BİLİRSİN SANIRSAM 15. GÜNDE OLMALI 2 GÜNDE BİR EŞİNLE BİRLİKTE OL CANIM İNŞALLAH TEZ VAKİTTE ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR :amin: :amin: :amin: :amin:

aşkitoom

cnm ayın 15inde,18inde öğlen yaptık.şimdi yarında olcak ii günler mi.

serserim

Alıntı yapılan: aşkitoom - 19 Temmuz , 2012, 23:57:32

İYİ CANIM 33 GÜN İÇİN ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aşkitoom

Alıntı yapılan: serserim - 20 Temmuz , 2012, 11:05:40
Alıntı yapılan: aşkitoom - 19 Temmuz , 2012, 23:57:32

İYİ CANIM 33 GÜN İÇİN ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin cnm :amin:

Sır_Çiçegi

günlüğün hayırlı olsun cnm  :flowers:
inş. en yakın zamanda güzel haberlerini alırız  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love7: :love9: Günlüğün hayırlı olsun canım  :opucuk: inşallah güzel haberlerini alırız  :amin: :love9: :love7: :love9:

aşkitoom

günlüğüm bugün kan verdim bakalım,inşallah hayırlı haberleri alırım.haberi aldığımda var veya yok buraya yazarım.bu ayda yoksa öbür ay yumurtlama günüymüş,gün aşırıymış falan yapmayacam.kafama göre cnm ne zaman isterse yapacam :ehi: takvimede bakmayacam,sadece son adet tarihimi kaydedecem ve inş bu olmaz :) hayırlısı herşey için :love7: