Nur'umun Pamuk Oğlu Oğuzhan'ımız İyiki Doğdun Paşam Benim

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Temmuz , 2012, 19:58:35

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

NİCE NİCE YILLARA MİNİK KUZUCUK  :love9: :love9: :love9:

RABBİM HEP YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN,SANA SAĞLIKLI ÖMÜRLER NASİP ETSİN,ANNENLE BABANLA HER DAİM MUTLU BİR BİREY OL İNŞALLAH...

Sır_Çiçegi

rabbim saglık huzur mutluluk wersin inş. iyi ki dogdun  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Masallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar:

kocamann adam oldu oguz pasam  :nazar:

dogum gunu kutlu olsun, rabbim hayirli uzunnnn omurler nasip etsin.  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Temmuz , 2012, 01:05:52
Masallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar:

kocamann adam oldu oguz pasam  :nazar:

dogum gunu kutlu olsun, rabbim hayirli uzunnnn omurler nasip etsin.  :amin:

büyüdükkk eda teyzesiiii allahım evlatlarımıza güzel ömürler nasip etsin.teşekkür ederim canımmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

aşallah paşama ya  :nazar: :nazar: :nazar:
iyiki dogdun paşam ömrün uzun bahtın güzel olsun inş.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Temmuz , 2012, 08:55:29
aşallah paşama ya  :nazar: :nazar: :nazar:
iyiki dogdun paşam ömrün uzun bahtın güzel olsun inş.

SAĞOL KANKAMM BENİMMMMM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

muhribe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

ne demek canım benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

paşamızın doğum günü tekrardan kutlu olsun  :flowers:

suzannn

İYİKİ DOĞMUŞ PAMUK TOSUN ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN SAĞLIKLI MUTLU İNŞALLAH

aydinays

Ah oğuzhanım annen işe başladı artık vakit bulup konuşamaz olduk. Arkadan sesini duyardım. Şimdi size hasret kaldım. Benim minik yakışıklı prensim daha dün gibiydi annenin doğuramıyorum demeleri. Oğuzhanım emmiyor diye ağlamaları. İlk yılında anneni çok üzdün hasta olarak. Ama biliyorum ki ilklerinlede çok çok mutlu ettin. Rabbim o günahsız yüreğini yıllar geçtikçe anne baba ve rabbimin sevgisiyle doldursun. Ömründe hep güzel şeyleri yaşayıp paylaşman dileğimle. Ayşe teyzen ve Kayra seni çok seviyor. Özlemle seni öpüyoruz. Annene ve babane ne mutlu ki senin gibi küçük bir melek her gün gözlerinin önünde minik bir adam oluyor. İnşallah günler geçtikçe senin huzurlu olduğun annenin ve babanında gurur duyduğu bir hayatın olur. Hep sevgi paylaşın hayatınızda. İçimden çok güzel şeyler söylemek geliyor oğuzhanım. Finali hep o gülen yüzünün gülmesi dileğimle süslüyorum.
Allaha emanet ol güzel arkadaşımın en kıymetli varlığı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.