Medical Park hastanesi DR. Nadide Korkut'a giden var mı?

Başlatan sukeyna, 13 Temmuz , 2012, 14:11:17

« önceki - sonraki »

hazalece99

ben Göztepe Medicalparktaki Aynur ErŞAHİN e gidiyorum, inanılmaz mutluyum, çok ilgili transferim yapıldı yeni, istediğim zaman whatsapptan ulaşıyorum, geçen gün gece yazdım mesela :) her an ulaşabilmek çok önemli bence, hiç öyle ekstra masraflar çıkmadı kızlar, zaten ilk muayeneye para bile vermemiştik, paket olarak tüp bebek ücreti ödedik bir daha da bi şey ödemedik. Sizin yazdıklarınızı okuyunca şok oldum valla  :dontknow:

Bad Cinderella

06 Mart , 2018, 18:07:32 #16 Son düzenlenme: 23 Mart , 2018, 12:49:42 Bad Cinderella
Alıntı yapılan: sukeyna - 13 Temmuz , 2012, 14:11:17
Doktorumu değiştirme kararı aldım arkadaşlar , gebe kalmadan önce gitmiştim Nadide hanıma fakat biraz maddiyatçı gibi gelmişti bana çok kararsızım :occasion14:

Merhaba canım.Medical park hastanesinde ben tedavimi gördüm ama doktorum Birol Yamak'tı.Çok iyi ve tittiz bir klinik olduğunu söylemek isterdim fakat ne yazık ki orda bana yardım edemediler ve sonucum negatif çıktı.Orda benim 3cu tüp bebek deneme oldu.Daha önce Bahçeci'de ve Memorial'de tedavi görüyordum.Bütün başarısız denemelerden sonra cannım çok sıkkındı kendimi de herkes için kapattım kimseyle konuşmak istemedim.En son doktorumuz donasyonu yaptır dedi.Uzun zamandır kabul etmiyorduk ama zaman geçince cesareti toplayıp sorgulanmaya başaldık bu tedavinin hakkında.Araştırırken de Ukrayna ve Kıbrıs gözümüze geldi.Fiyatları  ve verebileceği hizmetleri kıyasladığım zaman Ukrayna bu konuda daha uygun olduğunu anladık.Ne de olsa 2ci denemeden hamiş kaldım ve şimdi kuzucum Esma 3 yaşında.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah  :nazar: