28 Mart , 2024, 20:44:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PKO lular için Glisemik İndeks Diyeti

Başlatan elfo, 11 Temmuz , 2012, 16:59:49

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 03 Eylül , 2012, 13:37:35
evet saadetim baktım şu an ne hamilelik ne de çocuk günlüğüm var. en iyisi bi diyet günlüğüm olsun dedim.  :k06:

esracım inş. tez zamanda yetişiriz size  :amin:
Sabırsızlıkla bekliyoruz seni ve bebğini  :love9: :love9: :love9:   :love9: :opucuk:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

evet saadetim baktım şu an ne hamilelik ne de çocuk günlüğüm var. en iyisi bi diyet günlüğüm olsun dedim.  :k06:

İnşalah tez vakitte hayırlısıyla oda olur canım  :amin: :amin: :amin: senin ve isteyen herkezin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

İYİ ETMİŞİN ELİFİM. :opucuk:

elfo

"Ve zamanı geldiğinde, Rabbin sana (kalbindekini) verecek, seni hoşnut kılacak.."
(Duha Sûresi 5. Ayet)

bu ayeti ilk defa gördüm. Sanki Rabbimiz bizle konuşuyor. yeterki çabalayalım ve dua edelim tabi sabırla bekleyerek.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

Rabbi hebli minessalihiin (Rabbim bana salih bir oğul nasip et  :amin: ) Hz. İbrahim'in duası

ya afff ya affffff  :BangHead:

ilacımı evde unutmuşum. ben hep çok dikkatliydim böyle konularda ama 6 gündür alışamadım şu ilacı kullanmaya.

neyse sağ bacağımın tam üst eklem yeri yürürken çok fena acıyor 2-3 dakika devam ediyor sonra yürüdükçe geçiyor. Allah korusun sakatlanacam ondan korkuyorum. dün tam 55 dakika yürüdüm bu kadar uzun yürümelere vücudum alışık olmadığı için her tarafım ağrıyor uykumda rahat değilim, sabah uyanıyorum kalkamıyorum. çok hamlamışım. bu ağrılar beni çok mutlu ediyor. ağrıyor demekki vücuduma yarıyor diyorum. inşaAllah öyledir  :amin:

sabah kahvaltım tereyağında 1 tane yumurta, 4 ince dilim kaşar peyniri, 2 dilim beyaz peynir hepsini karıştırdım pişirdim afiyetle yedim  :hungry: sadece tuzunu çok kaçırmışım  :suclu: peyniri sade sevmiyorum bari böyle bişeylere karıştırarak yiyeyim.

_inci_tanem_

Afiyet olsun canım ALLAH'ın iziniyle emeklerinin karşılığını alman en yakın zamanda hayırlısıyla olacak minikin gelicek inşallah  :amin: :amin:
Eğer ilacı arada unutuyosan bir tabletini evde bırak birini hep çantadanda taşı böylece atlamamış olursun  :opucuk: :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

canım aslında ilaca başladığımdan beri günde 3 defa içtim hiç aşağısı olmadı ama bana tavsiye edilen yemeklerden 5 dakika önce kullanmam. ben aç karnı tok karnı kullanıp duruyorum unuttuğumdan. mesela haftasonu 11 de, 5 te ve gece 12 de kullandım. antibiyotik gibi saati saatine kullanmaya gerek yoktur mutlaka ama en azından hafta içi düzenli yemek yediğim için düzenli kullanabilseydim içime daha iyi sinecekti. artık eve gidince 5.30 da bi de gece 11 gibi kullanırım  :honk:

tabletin birini işe getirmeyi düşündüm ama malum yarım yarım içiyorum ya bu defa öbür güne kadar yarısı kalacak

ZAHİR

antibiyotik gibi olmasada sende en azından yakın saatlere denk getirmeye çalış canım bnde öyle aldığım saat belli değil ama aşağı yukarı düzenli kullanıyorum yelizin dediği gibi çantamda bi tane bi de evde tabletim var...
senin diyet günlüğünü okuyarak kendimi kamçılıyorum yoksa kaçııyorum dozumu :)))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

oku oku ben hem kendi kendimi hem de sizi gaza getiriyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yürüyüş yapıp bol su içince günde 2 defa büyük tuvaletimi yapıyorum afedersiniz. bu da zayıflamaya çok faydalı  :hieyt:

ZAHİR

benim evlendikten sonra bağırsaklarıma bişey oldu 3 günde ancak çalışıyoo :((((

o yüzden karnişim hep şişşş hamişş sanıyo herkes benii  :crybaby2:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

esracım

Elifim tam gaz yürüyüşe devam.Maşallah sana ahh birde ilacını unutmasan çok daha iyi olacak  ;) ;) Evden çıkmadan alarmını kur.Haftaiçi hergün ve telefon alarmı çalınca ilacın aklına gelsin ne dersin  :icon_thumright:

_inci_tanem_

Buda güzel bir fikir çünkü ben iğnemi öyle birkaç sefer unuttum  :'( şimdi tlf alarmını ayarladım  unutturmuyo  :icon_thumright:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

evet en iyisi alarm kurmak böylece düzene alışırım.
sümeyracım 3 günde bir çok uzun bir dönem bence yürüyüş yapıp bol su içmelisin. ben günde nerdeyse 3 lt içiyorum. masamda hep su var. gözümün önünde olunca yudum yudum içiyorum. yürüyüşte bile tuvaletim gelebiliyor düşün artık vücudu nasıl çalıştırıyor çok şükür  :amin:

_inci_tanem_

Tuvalete düzenli çıkmak metobolizban'ın düzenli çalıştığının işareti oluyo arkadaşlar  :icon_thumright:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

günlüğüm
yeliz arkadaşımdan aldığım bilgiler doğrultusunda yarın soğan kürüne başlıyorum. şeker hapı kullandığım için soğan kürünün yan etkisi olur mu diye tedirgindim yeliz arkadaşım da bu yoldan geçtiği için kullanmamı tavsiye etti. çok sevinçliyim inşaAllah bu hevesler bu sevinç bu azim bebeğimin gelişinin çok yakın olduğunun müjdecisidir  :amin: :amin: :amin: