Oğlum az kalsın ölüyordu Allah bizlere onların acısını yasatmasın...

Başlatan Dilek&Yusuf, 11 Temmuz , 2012, 02:25:51

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

Tuğram prizle oynuyordu, fisi prize sokmaya çalışıyor yapma oğlum cıs dedim elinden aldım bir ağlamaya başladı nefesi kesildi, nefes alamadı,gözleri gitti beyaz yeri görünüyor bitek vücudu kasıldı nefes aldıramadim bi türlü en sonunda aldı ama öldüm inanın böyle bir korku olamaz Rabbime şükürler olsun binlerce kez.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aynısı 2 gün önce benim başıma geldi.annemlerden aldık oğlumu evimize gidiyorduk benim elimde oğlumun yürüteci annemlerin çöpü ve çantam vardı merdivenlerden inerken yürütecin önündeki zımbırtıyı düşürdüm ağır bi şey pat küt merdivenlerden düştü oğlum kaşlarını çattı sinirli sinirli bi şeyler söyledi sonra ağlamaya başladı babasının kucağındaydı kafası geriye doğru gitti nefes alamadı eşim çocuğa bi şey olduyo dedi o sırada hıgh hıgh diye sesler çıkarmaya başladı elimde ne var ne yok attım  sonra nefes aldı şükürler olsun annemde yukarı kattan yalın ayak koşmuş gelmiş çocuğu düşürdük zannetmiş çok kötüydü allahım korusun yavrularımızı
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

muhribe

herkes mi aynı şeyleri yaşıyor ya  :y25: bize de oldu benzeri. yiğit ağzına bi parça ekmek atmış yutamıyordu. elimle çıkarayım dedim korktu hıçkırmaya başladı. nefes alamadı kesildi kaldı. Allahım ölecektim korkumdan. allahtan annem vardı hemen ters çevirdi oğlumu nefes alabildi. öldüm öldüm dirildim. hasta oldum 2 gün kendime gelemedim  :y25: Allahım herkesin evladını korusun. onlara gelecek bize gelsin  :y25: :y25: :y25:

Dilara Ebrar

amaaaaaaaaaaaaan allah korusun yavruları.tahmin edebiliyorum anneler yaaa.allahım bi daha yaşatmasın. :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

serserim

çokk çokkk geçmiş olsun hepinize Allah bir daha yaşatmasın inşallahhh Allah korusun bütün yavruları :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

--elif--

çok geçmiş olsun kızlar hepinize
RABBİM bir daha yaşatmasın onların acılarını göstermesin  :amin:  :amin:

burcum

gelmiş geçmiş olsun :y25: ALLAH beterlerinden korusun :amin:
vallahi bu çocuklar bizim böyle böyle ömrümüzü yiyecek :sad1:

Dilek&Yusuf

Allah hepinizden razı olsun.Yarın doktora götüreceğim bazıları normal diyor oluyormuş bazen çocuklara öyle 3 yaşına kadar en azından içim rahat eder bi daha aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum

melek100lü

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun  :opucuk:

Rabbim görünmez kazalardan belalardan korusun :amin: :amin:

Yavrularımızın acılarını göstermesin inşallah  :amin: :amin:

Balböceği

gecmis olsun canim, benim arkadasin kizi gozumun onunde aynisi oldu  :-ooo

ufacik bi olaydan dolayi agladi cocuk daha 2 yasinda

gozleri dondu nefes alamiyor vucutu kass kati kesildi, odum koptu ellerim buz kesti kiz oluyor dedim..  :-ooo

doktora falan goturduler olabilir zamanla gecer demis doktor  :'(

aman aman rabbim yavrularimizi korusun, kimseye evlat acisi yasatmasin mevlam.  :amin: