bebişlerimiz nekadarlıkken yürüdü?

Başlatan hümeyra_t_e, 09 Temmuz , 2012, 22:50:56

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

arkadaşlar emre 12.ayının içinde ama tam anlamıyla yürümüyo adım atıyo baya kendini bırakıyo koltuktan koltuğa geçiyo falan ama öle evin içinde hep yürümüyo ben mi çok aceleciyim acep sizinkiler nekadarlıkken tam yürüdü?gerçi bütün bebişler farklı.ama istedim ki kuzularımızın yürüme yaşını paylaşalım :icon_thumright:

burcum

yaşını 1 hafta geçince yürüdü :muzz: yürür annesi :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

canım her çocuk farklı. erken yürümesi ne marifet ne de üstünlük göstergesi.

rahat bırakın emremi annesi. o uygun zamnında yürüyecektir.

sarper 11 aylıkken yürüdü. hatırlıyorum 11 ay 6 gündü. ama bazen diyorum ki keşke geç yürüseydi. evi talan ediyor şimdi  :sad1:

hümeyra_t_e

tabiki marifet deil canim merak ettim iste maşallah sarpere.bizimki yürümese bile talan ediyo evi napalim bizde tıpış tıpış toplicaz işimiz ne :)

Dilara Ebrar

benim oğlum daha 8 aylık ama koltukta tutunarak gidiyor.ben 9 aylık yürümüşüm.ama bakıcı çok fazla yürüteci kullanıyor yavrumda geç yürücek bu yüzden.üzerine düşsek tutarak evi gezdirsek belkide yaşına gelemeden yürür. :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

hümeyra_t_e

canları ne zaman isterse o zaman yürürler napalım..benim böcük aldı başını gidiyo bu aralar bi anda yürüyolar :nazar:

HASRET!M S@N@

daha erken cnm benim yegenim de gec yürüdü

muhribe

benim oğlum 11 aylık

1 haftadan beri 5-6 adım atabiliyor  :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Temmuz , 2012, 15:16:09
benim oğlum 11 aylık

1 haftadan beri 5-6 adım atabiliyor  :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah benim yiğitime. Demek annesi artık heryeri kurcalamay abaşladı benim miniğim.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

işi gücü kitaplarla ayşem  :)

gidip kitaplığın raflarını aşağı indirip kitapları inceliyor. yırtma huyu yok Allahtan. sayfalarını çevirip gülüyor  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Temmuz , 2012, 12:04:05
işi gücü kitaplarla ayşem  :)

gidip kitaplığın raflarını aşağı indirip kitapları inceliyor. yırtma huyu yok Allahtan. sayfalarını çevirip gülüyor  :k06:

Akıllı bıdığım benim. Kayrada kitap kağıt onlara ilgi duyuyor. Dikkatini çekiyor herhalde. Yerim onu ben. Maşallah onaannesi. Karıştırsın gülsün dursun. Yeterki kendine zarar vermesin.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

inş canım.. sen de benim gibi düşünüyorsun aynı..

istediği yaramazlığı yapsın yeter ki kendine zarar vermesin. yaramazlık yapmadan tanıyamazlar hayatı

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Temmuz , 2012, 12:15:28
inş canım.. sen de benim gibi düşünüyorsun aynı..

istediği yaramazlığı yapsın yeter ki kendine zarar vermesin. yaramazlık yapmadan tanıyamazlar hayatı

Evde istediğini yapsın izin veriyorum çoğu zaman. Hatta yemek yediriken bile döküp saçmasından çekinmiyorum. Ama başka yerde de onun yanlış olduğunu yavaş öğreteceğim. Ki böylece evinin kıymetini anlayacak. Biz bile demez miyiz en pahalı otellerde kalsakta evim evim demezmiyiz. İnşallah paşamda öyle olacak. Kendine zarar vermesin zaten yanlışı doğruyu zamanla öğrenecekler. Eğer yapmasını istemediğim bir şey varsa ona onu untturma taktiğini deniyorum şimdilik bizde işe yarıyor. Alternatifler sunuyorum sağ olsun oda inatlaşmıyor.

--elif--

benim kızımda 11 aylıkken yürüdü hiç emeklemedi
her çocuk farklı oluyor benm yiğenimde emekliyordu 1 yaş 2 aylıkken yürüdü
ama emre koltuktan koltuğa falan geçiyor diyosun bence yürümesi yakındır biz hep karşısına çok sevdiği şeyleri falan koyardır ona ulaşmak için çabalardı baya kolay oldu yürümesi

Balböceği

10. Ayına bi kaç gün kala adım attı arkası çorap söküğü gibi geldi.