28 Mart , 2024, 21:49:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

meryem suresi ve hamilelik

Başlatan ukbe, 08 Temmuz , 2012, 17:37:56

« önceki - sonraki »

ukbe

kızlar biz çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun içinde dualarınıza ihtiyacımız var allah rızası için bilenler meryem suresini okuyabilir mi 41 kere okunması gerekmiş okuyanlar mesaj atarsa sevinirim allah herkesin gönlüne göre versin adım:songül anne adım: nurcan

nescafe

canım 41 kere okunması lazım ama 41 gün boyunca okunması lazım burda meryem suresine yardım eder misniz diye bir başlık var bak oraya adını yazdır sana da okunsun. sen de diğer arkadaşlara yardım edersen daha çabuk biter rabbim yardımcın olsun gönlüne göre versin inşallahh. :amin:

ZAHİR

kızlar bn 41 gün boyunca günde bir kere okunack die biliorm yanlışmı biliorum?
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

zeynoş

ÖNCELİKLE HAYIRLI RAMAZANLAR ARKADAŞLAR BENDE MERYEM SURESİNİ BÜTÜN EŞ DOSTLARIMA SÖLEDİM OKUYACAKLAR  KENDİMDE OKUYORUM KENDİM VE TÜM İSTEYENLER İÇİN SENİ KATACAĞIM YALNIZ BEN RAKAM BELİRTMEDİM 41 TANE DİYE..AMİN

zeynoş

ukbe arkadaşım kendim için senin için  isteyeN herkez için bu mübarek ramazanın ilk günü cuma vaktinde okudum meryem suresi ve diğer ayetül kürsüyü, elif lam mimi ,ve fatiha suresini YÜCE MEVLAM KATINDA MAKMUL EYLESİN ..AMİN..

ukbe

zeynoş teşekkür ederim canım allah razı olsun bende okuyodum ramazandan bir gün önce hasta oldum eşime dvrettim o devam ediyor hepimiz için okuyorum allah dualarımızı kabul etsin iyi ramazanlar...