eşimle boşanma kararı aldık :(

Başlatan insu, 06 Temmuz , 2012, 08:57:29

« önceki - sonraki »

Balböceği

of of. İnsan ne diyeceğini bile bilmiyor  :'(

Rabbim sabr versin akıl fikir İhsan eylesin eşlerimize  :amin:

Rabbim kimsenin evini huzursuz etmesin.  :amin:    

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Temmuz , 2012, 12:21:57

:amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

insu

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Temmuz , 2012, 09:53:35
gözünü korkutmusun cnm bu cok güzel
görde bak hersey cok daha güzel olacak bir sans daha verdiğin için inş pişman olmazsın rabbim hakkında hayırlı yazılar yazsın bundan sonra hep mutlu ol inş

evet canım bundan sonra daha temkinli davranıcam siz ve büyüklerimin dinliycem inşaAllah pişman olmam canım çünkü çok zor bi karar verdim  :-[
sağol canım hepimiz mutlu olalım  :amin: Rabbime hep öyle dua ediyorum yuvalarımızdan sağlık,mutluluk,huzur ve bereketini eksik etmesin  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: yyeeliz - 09 Temmuz , 2012, 10:23:02
Canımmmm inşallah mutluluğunuz hergeçen gün kat be kat artar  :amin: :amin: :amin:
Eşin anlar kıymetini  :opucuk: Verdiğin bu şans güzelliklerin başlangıcı olsun  :amin: :amin: :amin:

sağol canım benim inşaAllah hep dua ettim hakkımda hayırlısı ne ise ona yönlendir istiharelere yattım herşey de bi hayır vardır canım inşaAllah aynı şeyleri yaşamam  :amin: :amin: 2 gündür nasılsa  aynı öyle devam eder  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 09 Temmuz , 2012, 10:57:44
Ben de şimdi gördüm olanları canım. İnşallah en kısa zamanda her şey yoluna girer.

Ama şu bir gerçek, kimseye özellikle de eşimize vazgeçilmez olmadıklarını hissettirmemiz lazım. Çünkü nasıl olsa benden vazgeçemez havasına girince tavırlar değişiyor. O yüzden kaybetme korkusunu yaşamaları lazım.
inşaAllah Nilgüncüm evet çok doğru gereğinden fazla taviz vermişim ama ne kadar kararlıyım gördü bundan sonra herşey daha güzel olur inşaAllah çok kötü bi insan değilim mutluluğu hakettiğimi düşünüyorum  :(
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: serserim - 09 Temmuz , 2012, 11:08:13
CANIM BENİM YAZIYI DAHA YENİ GÖRDÜM ÇOK ÜZÜLDÜM AMA BİZE ŞER GELEN ŞEYLER BAZEN HAYIRDIR HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN EVDEN BİRAZ UZAKLAŞINCA EŞİN KENDİNE GELMİŞ ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH UMMADIĞIN KADAR EVLİLİĞİNDE MUTLU GÜNLER YAŞARSIN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: DUALARIM SENİNLE CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
amin canım inşaAllah inan o kadar çok istiyorum ki o mutlu günleri yaşamayı  :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Temmuz , 2012, 11:39:33
canım 1 şans daha vermen iyi olmuş okuyunca üzüldüm inşallah eşine merhamet duygusu verir rabbim oluruna bırak herşeyi
bilmiyorum canım umarım doğru bi karar vermişimdir hayırlısı Rabbimden  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Temmuz , 2012, 12:21:57

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

ZAHİR

neden kadınların kaderi hep aynı...
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

HASRET!M S@N@

Balböceği

nazlıyarim

canım benim inşallah aranız tez vakitte düzelir...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de konuyu yeni gördüm... inşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer... rüyanda çok güzelmiş hayra çıkar inşallah