29 Mart , 2024, 11:22:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

agrıların nedeni

Başlatan nazo-58, 02 Temmuz , 2012, 17:41:48

« önceki - sonraki »

nazo-58

slm kızlar yarın 28 haftalık olcam inş...bi kaç gündür karnımın altı agrıyor yürüyünce saga sola dönünce..bu agrılar normal mi... :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

;) canım hiç endişelenme banada oluyordu normall  :icon_thumright:
ama genede dr sor tatlım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

RosE27

bende 26+1 ım cnm benımde cok sancım oluyo donerken kalkarken kasıklarım agıo adet sancıı gıbı gerılıo kasılıo doktorum normal dedı

<<<peri masalı >>>

merak etme canım bebeğin büyüdükce ağrıların normal

ama için rahat etsin isityorsan doktoruna sor  ;)

nazo-58

tşk kızlar içim rahatladı :opucuk: ..paşam büyüyor ondan agrıyor demek ki MAŞALLAH kuzuma :nazar: ..RABBİM yavrularımızı korusun,saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: nazo-58 - 02 Temmuz , 2012, 21:37:54
tşk kızlar içim rahatladı :opucuk: ..paşam büyüyor ondan agrıyor demek ki MAŞALLAH kuzuma :nazar: ..RABBİM yavrularımızı korusun,saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

seda87

annesi büyüyor paşa yeri daraldıkça ağrı yapacak o sana.daha bunlar hiiç bişee hele biraz daha büyüsün gör sen onuu :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

nazo-58

Alıntı yapılan: seda87 - 02 Temmuz , 2012, 22:31:02
annesi büyüyor paşa yeri daraldıkça ağrı yapacak o sana.daha bunlar hiiç bişee hele biraz daha büyüsün gör sen onuu :k06: :k06: :k06: :k06:

Saglıklı sıhhatli kucagıma alayımda agrılar hiç :k06: [size=78%]...RABBİM yavrularımızı korusun inş..[/size] :amin:

serserim

canım benimde çoook ağrıyor birden ağrı giriyor dr um a sordum rahim genişlediği için gayet normal dedi canım rahat ol  :opucuk: