KIZLAR YARDIM!! AKINTIM SARI VE KOKULU :(

Başlatan toluarzu, 23 Mayıs , 2012, 13:19:41

« önceki - sonraki »

toluarzu

ARKADAŞLAR MERHABA.BENİM  SARI VE KOKULU AKINTIM OLMAYA BAŞLADI  :y25: . BU KÖTÜ BİŞİ Mİ ?  11 HAFTALIĞIM

Nezo

Enfeksiyon Olabilir Ama Bence Hemen Doktoruna Ulaş Ve Sor Canım.

мiŁenα.

gebelikte sistit olma olasılığın daha çok.
Mantarda olabilir.
Ama vücut fazla enfeksiyon yaparsa bebeğede zarar verir.
Bence hemen doktoruna git test yapsınlar ..
İlaç yada krem verir.

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

benim de öyle bir sıkıntım vardı şükür iyi oldum kesinlikle genitalı sabunla yıkamayın çok fazlada yıkamayın ayıptır söylemesi ama :) 10 kere tuvalete gidiyorsanız 3 4 kere çok az yıkayın kendinizi çünkü çok yıkamak genitalın kendine has olan akıntılı tabakasını alırsınız ve doktorum banaa özel genital yıkama jeli verdi her banyoda en son onunla kendimi yıkıyorum şükür iyi oldum. sana çok geçmiş olsun
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

toluarzu

TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR  :sad1: BU AKŞAM 6:30 DA RANDEVUM.R ÇOK KORKUYORUM DUA EDİN NOLUR :crybaby2:

Pınar86

bu kadar korkmana gerek yok ki gebelikte çoğu kişide böyle oluyor. içini ferah tut inşallah iyi sonuçla dönersin

toluarzu

:) İNŞLLH PINARCIM. ÇOK SAĞOL TATLIM. İÇİM RAHATLADI AZ DA OLSA. RABBİM HERKEZE SAĞLIK SIHHAT VERSİN.

Pınar86

burcum

korkmana gerek yok ilaç verir pınarın dediği gibi intimate kullan ben sebamed kullanıyorum senelerdir çok da memnunum :icon_thumright:

mavişim80

KIZLAR
BİR KAC GUNDUR YOĞUN AKINTI OLMAYA BASLADI
AFEDERSİNİ KOKU YOK AMA AKINTI SARI BARİZ SARI YANİ TEDİRGİN OLDUM ŞİMDİ KORKTUM Bİ ANDA Bİ İÇTİĞİM  ÖKSÜRÜK VE MİĞDE YANMASI İLACINDAN OLABİLİR Mİ  YARDIMCI OLURMUSUNUZ BANA

melek100lü

Alıntı yapılan: mavişim80 - 30 Haziran , 2012, 12:31:57
KIZLAR
BİR KAC GUNDUR YOĞUN AKINTI OLMAYA BASLADI
AFEDERSİNİ KOKU YOK AMA AKINTI SARI BARİZ SARI YANİ TEDİRGİN OLDUM ŞİMDİ KORKTUM Bİ ANDA Bİ İÇTİĞİM  ÖKSÜRÜK VE MİĞDE YANMASI İLACINDAN OLABİLİR Mİ  YARDIMCI OLURMUSUNUZ BANA
canım hem ilaçlardan oluyor hemde  yediğimiz baz gıdalardanda oluyor

korkma  çoğumuzun yaşadığı bişey bu eğer idrar yollarında enfeksiyon olduysa bol su içmen lazım canım

elfo

ben bi yerde okudum hamilelikte akıntı aslında büyük bir mucizeyiş. o akıntı sayesinde bebek dışardaki zararlı maddelerden korunuyormuş. vajinanın ağzı o akıntıyla kapalı olduğu için. bırakın aksın hatta bi arkadaşım ufak ufak bezler kestim çamaşırıma koyuyorum yoksa çamaşır değiştirmekten bi hal oluyrum demişti.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melekdiliyorum

Bende de olmuştu, tek içimlik antibiyotik verdi geçmedi, sonra fitil ve krem vermişti onların sayesinde geçti. Mantar olmuşum malesef :(

mavişim80

sağolu kızlar bende be yapayım olmazsa yoksa camasır değiştiremiyorum işyerinde devamlı eski atletlerini keseyim eşimmin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: