29 Mart , 2024, 02:08:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gebelikte kum dökmek

Başlatan cute552, 29 Haziran , 2012, 18:35:18

« önceki - sonraki »

cute552

kızlar salı günü kasık ağrısıyla doktora gittim idrar tahlili aldı hafif kum döküyorsun dedi bana suda eritmek için PURINOL adında ilaç verdi gebeler için fazla araştırma yapılmadığı için doktor kontrolünde kullanın yazıyor bende tedirgin oldum kullansammı diye kullanmasam kum dökmem geçmez diye endişeliyim bol su içmeye çalışıyorum doktorum günde 3 lt iç dedi ama ben 2 lt fazla içemiyorum karnım patlıcak gibi oluyor yemek iyemiyorum tok oluyorum suyu içince arada kasıklarım ağrıyor napsam bilemedim. bu durumu yaşan varmı ha bu arada 19 haftalık hamileyim.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

CANIM BEN YAŞADIM  :-\ :-\

6.7. HAFTALARDA  BAYA KORKMUŞTUM BİŞEY OLCAK DİYE  :crybaby2: :crybaby2:

ÇOK SU İÇTİM ÇABUCAK GEÇTİ  ZORLAMA CANIM İÇEBİLDİĞİN KADAR İÇ 2LİTRE İYİ ZATEN

İNŞALLAH ÇABUCAK ATLATIRSIN CANIM  :opucuk: ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BİTANEM  :amin: :nazar:

cute552

saol melekçim ilacı içmiyorum zaten bol suyla halledicez artık

melek100lü

şimdi nasılsın canım giriyormu yine sancılar  :-\

serserim

Alıntı yapılan: cute552 - 02 Temmuz , 2012, 13:19:15

nasılsın canım şimdi inşallah daha iyisindir  :amin: :amin: :amin:

muhribe

kızlar Allahın sevgili kulusunuz kumlar taş olmadan dökülüyorlar.

ben doğumdan 1.5 ay sonra tai düşürdüm. ama ne düşürmek  :cildir: iki hafta gece gündüz ağrı çektim düşmedi taş. bir ürolog hemen ameliyat dedi. ben sezeryan bile olmamışım ameliyat korkusundan taş için mi olurum  :cussing: başka bi doktora gittim. o da kendiliğinden düşmez kırdırıcaz dedi. neyse kırdırdım ama çooook zordu. ağrılar sancılar vs derken şükür düşürdüm. birkaç hafta sonra da kum döktüm üstüne  :cildir:

yine de Allaha binlerce şükür hamileyken düşmeye kalmadı taş. yoksa ne yapardım  :y25:

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 02 Temmuz , 2012, 13:21:06

iyim canım arada sancı giriyor ama fazla değil bebeğine bişey olmasında ben çeksemde olur sen nasılsın bebeğin nasıl bende 1 hafta sonra renkli ultrasona giricem çok heyecanlıyım bir an önce gelsin istiyorum

cute552

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Temmuz , 2012, 13:23:18

ben doğumdan 1.5 ay sonra tai düşürdüm. ama ne düşürmek  :cildir: iki hafta gece gündüz ağrı çektim düşmedi taş. bir ürolog hemen ameliyat dedi. ben sezeryan bile olmamışım ameliyat korkusundan taş için mi olurum  :cussing: başka bi doktora gittim. o da kendiliğinden düşmez kırdırıcaz dedi. neyse kırdırdım ama çooook zordu. ağrılar sancılar vs derken şükür düşürdüm. birkaç hafta sonra da kum döktüm üstüne  :cildir:

yine de Allaha binlerce şükür hamileyken düşmeye kalmadı taş. yoksa ne yapardım  :y25:
haklısın canım sanada çok geçmiş olsun bunlarda gelir geçer sağ salim şu 9 ayı atlatalımda başka bişey istemem.

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 02 Temmuz , 2012, 13:27:21
Alıntı yapılan: muhribe - 02 Temmuz , 2012, 13:23:18

haklısın canım sanada çok geçmiş olsun bunlarda gelir geçer sağ salim şu 9 ayı atlatalımda başka bişey istemem.

ÇOK ZOR TAŞ DÜŞÜRMEK  ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM  :opucuk:

DAHA LOĞSAYKEN YAŞAMIŞSIN  RABBİM ÇEKEMEYECEĞİMİZDEN FAZLA YÜK VERMESİN İNŞALLAH :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: cute552 - 02 Temmuz , 2012, 13:26:09
Alıntı yapılan: serserim - 02 Temmuz , 2012, 13:21:06

iyim canım arada sancı giriyor ama fazla değil bebeğine bişey olmasında ben çeksemde olur sen nasılsın bebeğin nasıl bende 1 hafta sonra renkli ultrasona giricem çok heyecanlıyım bir an önce gelsin istiyorum

iyi olmana sevindim merak etme canım Allah ın izniyle birşey olmaz bebişine :amin: :amin: :amin: :amin: iyiz canım bizde çok şükür yaramazlık yok bende 3 hafta sonra filan gidiecem ayrıntılı ultrasona valla bende çok heyecanlanıyorum inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

inşallah canım bide yüzünü çok merak ediyorum geçen hafta gittiğimde doktor bacak kemiğini ölçtüğünde uzun boylu olucak kızın dedi ben kısayım ama babası uzun hep boyunun ona çekmesini istemiştim sağlıklı olsunda  :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: cute552 - 02 Temmuz , 2012, 15:31:03
inşallah canım bide yüzünü çok merak ediyorum geçen hafta gittiğimde doktor bacak kemiğini ölçtüğünde uzun boylu olucak kızın dedi ben kısayım ama babası uzun hep boyunun ona çekmesini istemiştim sağlıklı olsunda  :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: canım başta sağlıklı olması tabi bana dr um kızın uzun boylu dedi benimde boyum 1 70 babamızda uzun dediğin gibi sağlıklı bahtlı olsunlarda gerisi hiççç önemli değillll :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

öyle canım inşallah sağlıklı olurlarda  :amin:
sen yine iyisin ben 1.57 boyundayım  :k06: