16 Nisan , 2024, 12:16:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum su çiçeği oldu:((

Başlatan ygs, 27 Haziran , 2012, 17:09:04

« önceki - sonraki »

ygs

pazar günü  ateşlendi die doktora götürdük...boğazları  kızarmış bişey yok dedi ama antibiyotik ateş düşürücü verdi..ertesi gün baktık kolları ve bacaklarında kızarıklar var bi kaç tanesi sulu....ara ara ateşi oluyo çok keyifsiz yerinden kalkmıyo offf  yaaa...ben ilaçları hala veriyorum kızlar bi sakıcası yoktur heralde dimi?? sağlık ocağında doktor ver dedi ama ne bilim....
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

burcum

ver demesinin sebebi anibiyotiğe başlanıldığı zaman 7 gün tamamlanmalı yoksa bir daha ki sefere hasta olduğunda ve kullandığında etki etmiyor
gelmiş geçmiş olsun kuzuna nereden kaptı ki kaç yaşında offff ne zor çocuk büyütmek ya :sad1: daha bu hastalıklar var buarada bildiğim kadarıyla kaşımaması gerekiyor iz kalıyormuş

ygs

çok teşekkür ederim canım ya...daha 1 yaşında kuzum bilmiyorum nerden kaptığını yarın bi daha götürcem doktora öle duruyo  kuzum benim ağlamayan yavrum zır zır... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

serserim

canım benim ço geçmiş olsun bir bilgim yok ama acil şifalar versin Allah bebişine peki aşı olmamışmıydı canım