kanamalı hamilelik geçirenler!!!

Başlatan destina06, 08 Temmuz , 2012, 21:35:02

« önceki - sonraki »

destina06

transferimi bugün 10. günü iki gün önce karnım hafif hafif ağrımaya başladı ve kahverengi lekelenme başladı daha sonra sildikçe gelen bir kanama(belki dursam akacak ama sürekli lavoboya gidip konrol ediyorum) karnım müthiş derecede ağrıyor özellikle sol kasığım aynı adet zamanındaki gibi felç ediyor beni.progestan fitil kullanıyorum ve iki kez de iğne oldum adı aklıma gelmedi şimdi.Doktorum iki gündür normal diyordu bu ağrılar ve lekelenmeler için bugün arayıp daha çok ağrıyor ve öncekine göre daha çok lekelenmem dediğimde hımm o zaman hastalanabilirsin ama testte belli olur her şey dedi.Zaten ben lekelenmeye başladığımda kesmiştim umudu.Sorum şu bu şeklide kanaması olup yinede pozitifi gören hamile var mı aranızda.Artık nasıl hissetmem ve nasıl düşünmem gerektiğini şaşırmış durumdayım :y25:

Selma27

slm canim.. InsaAllah bebegin sana tutunur.. bende hep bu hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum. Gerci ben daha tub bebek tedavisi gormedim ve seneye kadar birsey olmazsa Turkiye'ye gelip tedavi olmayi dusunuyorum ve suan senin hissettigin gibi bir durum insaALlah yasamayiz.. Rabbim tez vakit sana bir hayirli evlat nasip etsin canim.

vanilla

canım bende hiç bilmyrm ama okuduklarıma bakarsak kanamn gelse bile test yaptrman gerekiyor test yapmadın mı şulecm yap bakalm ne çıkıcak  :amin:

HASRET!M S@N@

var tanıdıklarım cnm bnm inş bebeğin göbüşündedir  :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Canım bende çatlama iğnesi vurulmuştum beklenen adet tarihimden 2-3 gün önce kahverengi lekelenmelerim başladı hafif hafif kanama ta manasıyla başlamayınca dr.adet günümde kan dan bakılmasını istedi ve RABBİME şükürler olsun hamd olsun meleğim benimleydi :amin: :amin: :amin:
İnşallah seninde meleğin göbüşündedir RABBİM hayırlısıyla sağlıkla yüzünü güldürür bu tedavinin sonucu olarak canımm :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

CANIM BENDE AŞILAMA İLE KALDIM 10. GÜNÜNDE ÇOK HAFİFİ LEKELENMEM OLDU ERTESİ GÜN KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM DEĞERİM 10 ÇIKTI DR UM HAMİLELİK OLABİLİR DE OLMAYABİLİRDE DEDİ TESTİ 2 GÜN TEKRARALADIM VE DEĞERİM YÜKSELDİ İNŞALLAH HAYIRŞISIYLA GELMİŞTİR CANIM BEBİŞİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: NEZAMAN TEST YAPICAKSIN CANIM :flowers: :flowers:

suzannn

şulecim tüp bebek yaptırdığını bilmiyordum inşallah hayırlısıyla tutar bebeğin sımsıkı sana bunlarda onun habercisidir inşallah

aycamayca

benim ki normal gebelikti ve evet bikac damla kanamam gelmisti adet olcakmisism gibi agrilarim oluyodu sonra dagiliyodu ama...
ve bi hafta bu sekilde gecti.. kanama da kesildi gelmedi sonra test yapip ögrenmistim..  testin sonucunu bekliyoruz.. bi an önce bildir.. hadi hayirlisi umarim..
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana