28 Mart , 2024, 16:41:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sperm sayısını çoğaltmak

Başlatan sewgii, 05 Temmuz , 2012, 14:20:13

« önceki - sonraki »

__nil__

ahmet maranki sperm sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.

eğer bu kadar çok hazırlatmak istmezseniz aktarınız tüm malzemeleri aynı oranda azaltarak hazırlayıp verebilir

sewgii

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Temmuz , 2012, 15:41:09
ahmet maranki sperm sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.

eğer bu kadar çok hazırlatmak istmezseniz aktarınız tüm malzemeleri aynı oranda azaltarak hazırlayıp verebilir
aç tok fark ediyormu canım

__nil__

cnm benim eşim öyle aç tok dikkat etmiyordu yerken.ama aktarlar uyarıyor böyle macunlara metal kaşık kullanmamak gerekiyormuş tahta kaşık daha iyi.bozuyormuşsa nırım bende tam bilmiyorum

sewgii

evet canım metal kaşıkla yenmıyor tahta kaşık daha iyi oluyor saol canım ALLAH razı olsun

ayy

CANIM BİZDE SARAÇOĞLUNUN KEÇİBOYNUZU KÜRÜNÜ UYGULADIK VE 1 AYDA SAYIMIZ 6 MİL.DEN 20 MİL.E ÇIKTI ...3 AYI TAMAMLADIKTAN SONRA BIRAKTIK 2 AY SONRA 13 MİL.E DÜŞTÜ...İNŞALLAH TATİL DÖNÜŞÜ İKİNCİ AŞILAMA ÖNCESİ YENİDEN YAPACAĞIZ...BİZ FAYDASINI GÖRDÜK HEM SAYIDA HEM HAREKETTE HEMDE BİŞEY DAHA VAR 2 DEN 4 E  ÇIKTI...NE OLDUGUNU BİLMİYRUM ONUN AMA DR GAYET GÜZEL OLMUŞ DEMİŞTİ :opucuk:

__nil__

rica ederim birde evet dieğr arkadaşında dediği gibi kürleri hamile kalana kadar devam edin bırakınca eskiye dönüyor sperm değerleri

sewgii

Kizlar ben eşime bu macunla keciboynuzu kürünu yapsam zarari olmaz demi

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: crocus1501 - 05 Temmuz , 2012, 15:23:06
Alıntı yapılan: elfo - 05 Temmuz , 2012, 14:34:16
bi de cananın dediğine bakın ya da burda gül güzeli diye bir arkadaş vardı ona mesaj at görüştüğü bi aktar vardı ahmet hocaydı galiba adı. adam çok kişiye vesile olmuş.
"din bilgisi" konu başlığına gir gül güzeli adını orda görürsün ordan özel mesaj at. şu an tatilde galiba çok sık girmiyor ama bigün girer. hatta bana da vermişti numarasını ama tam hatırlamıyorum nerdeydi eve gidince bakayım sonra sana yazarım bulursam
bende ondan aldım karışım hatta yeni geldi bugun başladık,ama bilm,iyorum nekadar guvenilir ,anlamadığım herkese aynı karışımı veriyomuş ama fAydasını goren cok...
Canım herkese aynı macunu veriyor çünkü o macun kadın hastalıkları ve kısırlık için ;) ama onun dışında başka özel sorunların varsa ona da bişeyler gönderiyor mesela ben bi hormon çayı bide söktürücü çay daha kullanıyorum..Ayrıca bu 3. tur alışım ve kullandığım hiçbir bitki ve hiçbir ilaç fayda göstermemişken ahmet hocamın gönderdikleriyle şifa buldum ;) Rabbim razı olsun ondan...Umarım sana da şifa olur :)

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: sewgii - 05 Temmuz , 2012, 14:20:13
Sperm sayısını arttırmak için ilaç yada bitkisel destek alan varmı
Canım bi ardaşımın eşi azospermdi ahmet hocamın gönderdiği kürü kullandı eşi 1.5 ayda hamiş kaldı şuan 7 aylık hamile :) eğer düşünürsen tavsiye ederim :)

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: elfo - 05 Temmuz , 2012, 14:34:16
bi de cananın dediğine bakın ya da burda gül güzeli diye bir arkadaş vardı ona mesaj at görüştüğü bi aktar vardı ahmet hocaydı galiba adı. adam çok kişiye vesile olmuş.
"din bilgisi" konu başlığına gir gül güzeli adını orda görürsün ordan özel mesaj at. şu an tatilde galiba çok sık girmiyor ama bigün girer. hatta bana da vermişti numarasını ama tam hatırlamıyorum nerdeydi eve gidince bakayım sonra sana yazarım bulursam

Ne kullanırsanız kullanın inanç çok önemli kızlar :) Herşey inanmakla başlıyor. Ben arkadaşım hamile kalınca çok inanarak başladım kürlere ve çok şükür şifa buldum..Birde her kullanışımda " şifa Sen'den Rabbim" diyorum öyle kullanıyorum..İnanç ve dualarımızla gelecek bebişlerimiz inşaAllah :)