28 Mart , 2024, 13:06:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

@@@gözde@@@ ikizler dünyaya geldi

Başlatan suzannn, 25 Haziran , 2012, 18:50:10

« önceki - sonraki »

ayy

:nazar:canım çok sevindim kızların iyi olmasına  :nazar: :nazar: :nazar:en kısa zamanda evlerine gelirler inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:

HASRET!M S@N@

tugbacım öncelikle gözün aydın tatlım
hiç üzülme bebeklerin cok erkn dogmadı inş sag slaim evlerine gelecekler ben cok arastırdım
32.haftada dogum yapan ikizler hep annelerine kavusmus belli bir süre küvezde kaldıktan sonra sabırlı ol kızlarına kavusacaksın inşşşş bu beklendik bir sonuctu hazırlıklıyız zaten ikiz bebekte bu risk hep vardı
ama sükür seninkiler cok erken dogmadı korkma kavusacaksın inşşşşşşşşş

(A)yşe (D)eniz (A)da

Tuğbacım gözün aydın Allahım yavrularını sana bağışlasın... içini ferah tut herşey çok güzel olacak inşallah bebeklerinde iyiymiş maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: bende erken doğum yaptım çok korktum ama hiç bir sorun olmadı inşallah seninde bebişlerinle biran önce evinize dönersiniz  :amin: :amin: :amin:

suzannn

ÇOK ŞÜKÜRLER OLSUN MAŞALLAH BEBEKLERİMİZ SAĞLIKLILARMIŞ VE ARTIK EVLERİNDELER

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah çok sevindim :love9: :love7: :love9: minikler evlerinde demek

ne güzel çok şükür nazar değmesin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   bu gün duyabileceğim en güzel haber.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşşallah kuzucuklara. Allah sağlıklı uzun ömür versin  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

süper bir haber bu darısı bizlere inş

_inci_tanem_

:nazar: :nazar: Çok güzel bir haber bu çok sevindim  :hello2: :hello2: :hello2:
Maşallah prenseslere RABBİM nazarlardan korusun  :amin: :amin:  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

๑ஐtek tabancaஐ๑

Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin. Rabbim ömürlerini uzun, rızıklarını bol, bahtlarıı güzel her iki dünyada da sizi utandırmayacak evlatlardan eylesin. :amin:  :amin:  :amin:

esracım

Allah analı bablı büyütsün.İnşallah bebeklerin iyidir.Allah ım onlara güzel uzun sağlıklı hayılrı ömürler versin inşallah.

Shadowqueen

Tebrik ederim sağlıkla bebeklerine kavuşmuşsun. Rabbm Analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :nazar: :nazar:

tülin_mustafa

çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah.
sağlıklı sıhatli bir ömür dilerim size

xxcansuxx

Allah analı babalı büyütsün yavruların yaşı uzun olsun maşaallah size ben yeni gördüm canım inş. iyilerdir bebelerin  :amin: :amin:

Elis nuur

Selam kızlar .ben 6. Haftagebeğim.kahve rengi akıntım var doktor depot ipne ve alttan progeston verdi.sizin bu şekil hiç oldumu.bebekleriniz sağlıklı mı .lütfen cevp yazarmısınız. :crybaby2: