@@@gözde@@@ ikizler dünyaya geldi

Başlatan suzannn, 25 Haziran , 2012, 18:50:10

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

bebişler nasıl tuğbacım inşallah güzel haberler verirsin bizlere RABBİM sana ve babasına bağışlasın yavrularınızı :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

:love9: :nazar: tuba cım gözün aydın canım :opucuk: :nazar:
tekrardan hayırlı uğurlu olsun iyidir inşallah miniklerimiz :amin: :amin: :nazar: :nazar: sen nasıl oldun canım :opucuk: :nazar:

@@@gözde@@@

:amin: :amin: Kübra'm  çok şükür antibiyotik tedavisinden ve  oksijenden tamamen çıktı canım Büşra'mın nasip olursa yarın antibiyotik tedavisi  bırakılcakmış oksijende ağır ağır bırakılcakmış şuanda şükürler olsun ikiside iyiye gidiyo Rabbim dahada iyi eder inşAllah  :amin:  :amin: siz nasılsınız yeliz , melekcim..

melek100lü

:amin: :nazar: çok şükür canım ikisininde iyi olmasına çok sevindim :amin: :nazar: kaç kilo doğdular normalmi doğurdun canım  :icon_scratch: biz çok şükür iyiyz canım  :opucuk:

_inci_tanem_

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah canım RABBİM tez vakitte versin yavrularının şifasını sağ salim evinize dönersiniz inşallah :amin: :amin: :amin:
bizde iyiyiz ALLAHA hamd olsun bizde atlatırız inşallah şu riskli dönemleri ve daha iyi oluruz inşallah :amin: :amin: :amin:  tuğbacım sen nasılsın  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Temmuz , 2012, 17:03:08
:amin: :nazar: çok şükür canım ikisininde iyi olmasına çok sevindim :amin: :nazar: kaç kilo doğdular normalmi doğurdun canım  :icon_scratch: biz çok şükür iyiyz canım  :opucuk:
Kuzularımın ikiside 1.750 gr doğdular  preklemsi olduğu için tansiyonum sürekli çıkıyodu canım  normel doğum söz konusu değildi tansiyonum olduğu içinde riske atmamak direk genel anestezili sezaryan yaptılar.

melek100lü

:nazar: maaşallah yinede iyi doğmuşlar çokşükür :nazar:

siz iyisinizya çok şükür :amin: :nazar: napalım sezeryan olsun

yeterki sağlıklı olsunlar inşallah evlarinede

sağlıklı sıhatli gelirler minik güzellerimiz  :amin: :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Temmuz , 2012, 17:06:08
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah canım RABBİM tez vakitte versin yavrularının şifasını sağ salim evinize dönersiniz inşallah :amin: :amin: :amin:
bizde iyiyiz ALLAHA hamd olsun bizde atlatırız inşallah şu riskli dönemleri ve daha iyi oluruz inşallah :amin: :amin: :amin:  tuğbacım sen nasılsın  :opucuk:

:amin: :amin: dikkt et canım kendine yorucu her işten kaçın Allah sağ salim hayırlısıyla sizinde meleğinizi kucağınıza almayı nasip etsin  :amin:
ben çok şükür iyiyim tansiyon hapı kullanmaya devam ediyorum arada bi dalgalanıyo 6 haftaya anca geçer dedi dr.

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Temmuz , 2012, 17:13:14
:nazar: maaşallah yinede iyi doğmuşlar çokşükür :nazar:

siz iyisinizya çok şükür :amin: :nazar: napalım sezeryan olsun

yeterki sağlıklı olsunlar inşallah evlarinede

sağlıklı sıhatli gelirler minik güzellerimiz  :amin: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 03 Temmuz , 2012, 17:14:26
Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Temmuz , 2012, 17:06:08

:amin: :amin: dikkt et canım kendine yorucu her işten kaçın Allah sağ salim hayırlısıyla sizinde meleğinizi kucağınıza almayı nasip etsin  :amin:
ben çok şükür iyiyim tansiyon hapı kullanmaya devam ediyorum arada bi dalgalanıyo 6 haftaya anca geçer dedi dr.
aminnnnnnnnnnnnnnnn canım inşallah :amin: :amin: :amin:
ALLAH razı olsun  :opucuk: dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince RABBİM'e emanet artık sadece işe gidip geliyorum onun dışında yolculuk yapmıyorum...
İnşallah sende yavrularında bir an önce iyi olup kendinizi toparlarsınız ALLAH'ın iziniyle canım :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

@@@gözde@@@

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tuba sizlere gözün aydın ikizlerin iyi olmasına çokkkkk sevindim hadi bakalım annesi evlerine gelmek için can atıyolar hayırlısıyla oda olucak inşallahhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

:amin: :amin: amin busecim inşAllah  :amin: Allah sizide sağsalim hayırlısıyla kavuştursun  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 03 Temmuz , 2012, 17:53:50
:amin: :amin: amin busecim inşAllah  :amin: Allah sizide sağsalim hayırlısıyla kavuştursun  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım cümlemizin inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: