@@@gözde@@@ ikizler dünyaya geldi

Başlatan suzannn, 25 Haziran , 2012, 18:50:10

« önceki - sonraki »

ORNA

TUĞBACIM GÖZÜNÜZ AYDIN ALLAH İNŞALLAH TEZ ZAMANDA İKİZLERİNİ SAĞLIGINA KAVUŞTURUR  :amin: SAĞ SAĞLİM EVİNİZE DÖNERSİNİZ DUALRIMIZ SENİNLE  :amin: :amin:

sweetrose25

hayırlı olsun canım Rabbım analı babalı büyütmeyi nasıp eder inş :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

DENİZGÖZLÜM81

Hayırlı olsun canım rabbim analı babalı büyüsün tez zamanda evinize dönersiniz inşallah

°•.ℓανιηуα.•°

TUĞBADAN HABERİ OLAN VAR MI KIZLAR. İKİZLERİMİZİN DURUMU NASIL ACABA  :icon_scratch:

Nezo

Tuğbayla Konuşuyorum Ama Kızlardan Haber Yok En Son Konuştuğumda Onunda Haberi Yoktu Aramadım Tekrar. Gidemedimde Yanına Tansiyon Yüzünden. Allahım Haklarında Hayırlısını Versin. Hayırlı Evlat Olsunlar İnşallah  :amin:

RosE27

bende bugun konuştum kızlar bebeklerden bırını gormus dıgerını gorememıs bugun hastaneden cıkıyoo ama bebeklerın nezaman cıkıcagı bellı degılmıss cok kucucukmus mınıkler RABBIM saglık wersın hepsıne :amin: :amin:

serserim

amin canım inşallah Allah şifa versin yavrucuklarına hayırlısıyla vakti zamanında senin başına canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH tez zamanda evlerine analarının koynuna dönmeyi nasip etsin inşallahhhhhhhh :amin: :amin:

@@@gözde@@@

Allah Razı olsun hepinizden bebeklerim hala küvezde  :y25: Rabbim kısa sürede çıkmayı nasip etsin :amin: :amin:

_inci_tanem_

aminnnnnnnnnn canım inşallah RABBİM iki yavrununla sağ salim evine dönmeyi nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

__nil__

inş en kısa zamanda kavuşursunuz canım sağlıkla gelsin meleklerin

serserim

CANIM BENİM SEN GÖNLÜNÜ FERAH TUT DUALARIMIZ BEBİŞLERİNLE ALLAH IN İZNİYLE SAĞLIKLA SIHATLE GELİCEKLER EVLERİNE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

oyyy maşallah allahım sizlere bağışlasın hayırlı evlat eylesin.inşallah hayırlısıyla evede gelirlerde uykusuz her gece hit şarkınız olur :))
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:amin: :amin: :amin:BEBİŞLERİN EN KISA ZAMANDA EVLERİNE DÖNSÜN İNŞALLAH CANIM DUALRIM BEBİŞLERİNLE RABBİM ONLARA SAĞLIKLI ANNECİĞİYLE BABACIĞIYLA KOCAMAN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@@@gözde@@@