●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋: arkadaşımız ve bebeği için dua edelim

Başlatan suzannn, 18 Haziran , 2012, 17:21:26

« önceki - sonraki »

suzannn

arkadaşımızda preeklemsi çıktı hastanede yatıyormuş 35 haftasına gelene kadar hastanede kalacakmış bebeğin ciğerleri gelişsin diye daha sonrada doğum yaptıracaklarmış dua edelim bebeğine hiçbirşey olmasın sağlıkla kucağına alsın inşallah

HASRET!M S@N@

rabbim yar ve yardımcısı olsun cok üzüldüm inş birsey olmazda saglıcakla bebeğine kavusur

RosE27

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :( :( :( RABBIM yar ve yardımcısı olsun ıns saglıkla dunyaya getırır melegını  :amin: :amin:

hüzünden_gelme

ayyy çok üzüldümmm dualarımız onunla sağlıklı sekılde gelır ınsallah  :amin: :amin:

RosE27

kacıncı haftasındaydı acaba nez ıns az kalmıstır 35. haftasına cok uzuldum yaa   :y25:

CAN TANEM

Rabbim yar ve yardımcısı olsun sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına alır anşallah :amin: :amin: :amin:

doruk38

banada şimdi msj attı kızlar. çok üzüldüm karındaşıma. aynı gün hamile kaldık. aynı gün doğurmak nasip olmayacak sanırım. Allah yaren meleğe de nez e de yar ve yardımcı olsun  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Sır_Çiçegi

cok geçmiş olsun inş.  :amin:

rabbim şafi ismi ila şifalarını wersin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

ayyyy çok üzüldüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Rabbim yardımcısı olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

SAĞSALİM ALSIN BEBEĞİNİ KUCAĞINA İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

Bluegirl

Rabbim yardımcısı olsun şifa versin ins bebisini hayirlisiyla sag salim kucağına almayı nasip etsin  :amin:

hümeyra_t_e

doğangüneş

aydinays

ayy çok üzüldüm. Rabbim sağlıkla yarene kavuştursun inşallah. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

allah yardımcıları olsun inş sağlıkla kucağına almak nasip olsun