28 Mart , 2024, 13:39:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesini bitanesi iklima'm benim

Başlatan cute552, 11 Haziran , 2012, 20:37:30

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: cute552 - 30 Ekim , 2012, 15:08:44
Alıntı yapılan: esracım - 30 Ekim , 2012, 14:55:30
Sizde günleri azaltmışsınız ama doktorunuzun izne ayrılması kötü olmuş.Neyse bunda da vardır bir hayır.Darısı başımıza inşallah sizin günlerinize gelmek nasip olsun hayrılısıyla.....
EVET KÖTÜ OLDU DEDİĞİN GİBİ VARDIR Bİ HAYIR
SİZDE YOLU YARILAMIŞSINIZ BENDE BİTMEZ DİYODUM AMA ZAMAN HIZLA GEÇTİ İNŞALLAH DİĞER YARISINIDA HİÇ ANLAMADAN SAĞLIKLA GEÇİRİRSİN ALIRSIN BEBEĞİNİ KUCAGINA  :amin:
Kesin bizlerin görmediği bir hayır vardır canım.İnşallah dediğin gibi diğer yarıyıda tamamlarız.Aslında ilk 20 hafta nasıl geçti hiç anlamadım muhakkak devamıda öyle olacaktır.Seni büyük bir heycan sarmıştır anneliğe dair.Sizler birer birer doğururken bende heycan yapıyorum.Doğururken dedim önümüzde olmanızdan dolayı.İnşallah önümüzdeki arkadaşlar güzel doğumlarıyla bizlere cesaret vermeye devam ederler.

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞALLAH KUZUNADA SANADA CANIM DAHA DÜN GİBİ AMA MAŞALLAH KOLLARINA ALACAKSIN YAKINDA İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cute552

Alıntı yapılan: ayy - 30 Ekim , 2012, 17:52:07
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞALLAH KUZUNADA SANADA CANIM DAHA DÜN GİBİ AMA MAŞALLAH KOLLARINA ALACAKSIN YAKINDA İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
saol canım evet dün gibiydi zaman hızla geçiyor sabırsızlıkla bekliyorum bende  :hello2:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

ayy

RABBİM KOLAY ACISIZ DOĞUM NASİP ETSİN CANIM VE SAĞLICAKLA KUCAGINA AL BEBEĞİNİ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cute552

Alıntı yapılan: ayy - 01 Kasım , 2012, 15:25:21
RABBİM KOLAY ACISIZ DOĞUM NASİP ETSİN CANIM VE SAĞLICAKLA KUCAGINA AL BEBEĞİNİ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
amin canım cümlemize inşallah

cute552

annesinin ballı böceği bugün seni gördüm kontrolümüz vardı doktorumuz yine seni bana benzetti. suratını gösterdi tombul tombul yanakların var  :nazar: suratın epeyce kızgındı kaşları çatmışsın nst nin sonlarına doğru uyuyordun ebeler uyandırdı diye kızdınmı yoksa. anneciğin seni o kadar sabırsızlıkla bekliyor ki ama senin geliceğin yok daha. anneciğinin göbüşünde yerin rahat heralde sancımız çıkmadı haftaya yine gidicez kontrole ama artık hastaneye kontrole değil doğurmaya seni kucagıma almaya gideyim  istiyorum. allahım hayırlısını versin sağ salim kucagıma alayım seni inşallah  :amin:

melek100lü

:love9: :love9: ayyy hadi hayırlısı bakalım  :amin: :amin:

bende sabırsızlanmaya başladım artık  :love9: :love9:

cute552

doğsun artık melek yaa bugün nst de bi bayan vardı 40. haftası dolmuş sancısı çok sık değildi oda çok sabırsızdı inşallah bizim bebekler bizi fazla bekletmez.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allahım nazarlardan korusun... şimdi günleri sayıyorsun, sonra ayları, yılları sayacaksın

muhribe

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah subhanallah  :nazar: :nazar:
Allahım kem gözlerden korusun  :amin: çok tatlı çok güzel melek gibi

cute552

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 24 Aralık , 2012, 14:39:53
Allahım nazarlardan korusun... şimdi günleri sayıyorsun, sonra ayları, yılları sayacaksın
EVET ŞİMDİ KIRKIMIZ ÇIKSIN DİYE BEKLİYORUM BİRAZ ZOR BÜYÜYORUZ Bİ BAKMIŞIM KOCA KIZ OLMUŞ ALLAHIN İZNİYLE

~ERVA~

Rabbim nazarlardan korusun  :amin:
Çok şeker bişey cîmcime :nazar: :love9:

@Melek Yüzlüm@

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nasılda uyurmuş ya çok tatlı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

az kalmış kırkınıza ben daha dün gibi senin doğumu beklediğini hatırlıyorum ya Allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin inşallahh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah fıstığıma  :opucuk: :love9: :nazar: :nazar:

evet zaman çabuk geçiyor bizde 27 günlük olduk  :love9: :love7:  :binkybaby::love9: :nazar: :nazar: