28 Mart , 2024, 13:07:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesini bitanesi iklima'm benim

Başlatan cute552, 11 Haziran , 2012, 20:37:30

« önceki - sonraki »

cute552

CANIM KIZIM
artık sana kızım diye sesleniyor kızım diye seviyorum bana hayatımda iki kez dünyaları verdin biri hamile kaldığımda diğreri cinsiyetini öğrendiğimde son olarak doğduğunda olacak fazla kalmadı kasıma kışın gelmesini bu kadar çok istemezdim ama sen geliceksin banada bahar gelicek allahım sağlıkla kucagıma almayı nasip eder inşallah şimdi 16+1 günlüksün hala küçüksün ama gün geçtikte büyümeye devam ediyorsun 12cm 153 gr sın ellerin ayakların hareketlerin gördüğümde çok duygulandım içimde bir canlının babanla benim parçamın büyüdüğünü bilmem çok muhteşem bide kucagıma alsam kokunu duysam başka ne isterim bu hayattan babanda çok duygulandı seni gördüğünde ilkkez bukadar büyük görmüştü seni ve hareketlerini birde kızı olacagına duyduğunda çok mutlu oldu baban senin kız olduğuna çok emindi ben hep erkek diye düşünürken babanın içinden geçen oldu sen oldun.
seni sabırsızlıkla bekliyoruz bitanem seni şimdiden çok seviyoruz sen bizim ilkimizsin canım kızım benimm..  :nazar: :nazar: :nazar:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun cnm  :nazar:

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

xxcansuxx

kızınız size huzur bereket sağlık mutluluk getirsin arkadaşım tebrik ederim kız babası olmakda ayrı bir güzellik onun için babası kız hissetmişdir  :k06: :love9: :love9: :love9:

cute552

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Haziran , 2012, 21:16:24
kızınız size huzur bereket sağlık mutluluk getirsin arkadaşım tebrik ederim kız babası olmakda ayrı bir güzellik onun için babası kız hissetmişdir  :k06: :love9: :love9: :love9:
amin canım inşallah eşim en başından beri kız diye konuşuyordu içine doğdu heralde kızı olucagı için çok mutlu bu mutluluğumuz hep devam ede inşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

cute552

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Haziran , 2012, 21:11:10
ismide hazır he  :love9:
evet hazır duygucum geçen ramazan da hatip oğlunu dinliyorduk hz. ademin çocuklarından bahsediyordu ismini daha o zaman koyduk kız olursa diye adıyla geldi yavrum

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: cute552 - 11 Haziran , 2012, 22:06:09
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Haziran , 2012, 21:11:10
ismide hazır he  :love9:
evet hazır duygucum geçen ramazan da hatip oğlunu dinliyorduk hz. ademin çocuklarından bahsediyordu ismini daha o zaman koyduk kız olursa diye adıyla geldi yavrum

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

cnm günlüğünüz hayırlı olsun inş kızınla hep güzel seyler paylasırsın allahım sağ salim kucagına almayı nasip etsin

_inci_tanem_

GÜnlüğünüz hayırlı olsun semacım :opucuk: maşallah kızına :nazar:
RABBİM hep güzel şeyler paylaşmayı sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

günlüğünüz hayırlı olsun.. hep güzel şeyler paylaşırsın inşallahh  :amin: :amin:

nazo-58

günlüğünüz hayırlı olsun canım :flowers: ...MAŞALLAH minik prensese :nazar: ..RABBİM hayırlısıyla kucagına aldıgın günleri göstersin inş... :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

günlüğünüz hayırlı olsun cnm

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

cute552

saolun kızlar hayırlısıyla açtık günlüğümüzü sıkıntısız güzel yazılar yazarım inşallah  :amin:

CAN TANEM

:love9: :love9: :nazar: Günlüğünüz hayırlı olsun semacım hep güzel şeyler paylaşman dileğiyle  :nazar: :love9: :love9: