28 Mart , 2024, 15:59:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesini bitanesi iklima'm benim

Başlatan cute552, 11 Haziran , 2012, 20:37:30

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Hayırlı olsun günlüğünüz ismide çok guzel  :love9:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :nazar: Semacım günlüğünüz hayırlı olsun :nazar: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love7: :love9: bir prenses daha geliyor negüzel yaaa :love9: :love3: :love9:

Rabbim sağsalim kucağına almayıda nasip etsin :amin:

ÇOK SEVİNDİM RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE

VERMİŞ SAĞLICAKLA BÜYÜSÜN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin:

cute552

saol melekçim allah benim yüzümü güldürdü başka ne isterim allah tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün hepimizin evlatlarını sağ salim kucagımıza almayı nasip etsin  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

cute552

canım kızım iklima'm benim seni okadar çok merak ediyorum ki nasıl olucak diye kaşın gözün saçın.
bugün ilk kez net hissettim hareketini daha öncede hissetiğim olmuştu ama sanki bu daha canlıydı çok güzel bir duyguymuş ilerleyen aylarda daha net olacagını beni daha mutlu edecegini biliyorum babanında senin tekmelerini hissedeceği günü iple çekiyorum baban hala şaşkın ve çok meraklı herşeyinin biran önce alalım istiyor ama daha erken diye durduruyorum sana şuan sadece küçük beşikle arabanı aldık daha çok eksiğin var ama biraz zaman geçsin cicilerini almaya başlıcam bu konuda insanın kendini firenlemesi çok zor babanı anlayabiliyorum.
bu hafta biraz daha büyüyorsun 17. haftayı doldurmak üzereyiz şu 20.haftadaya gelsekte renkli ultrasona girsem seni görücem diye çok heyecanlıyım.
şu son zamanlarda havalar çok sıcak ve ben çok terliyorum nefes almak bile çok zor ama bugün biraz daha iyi birde nedendir bilmem uykum çok gelir oldu sıcaktandır belki bunların hepsi güzel dertler içimde bir kuş var sanki seni düşündükçe kanatlarını çırpıyor hep kucagıma aldığım günü hayal ediyorum.ALLAHIM seni korusun sağlıkla dünyaya gelmeni nasip etsin yavrum seni çok seviyorum dünyalar tatlısı kızım benim  :nazar: :nazar: :nazar: 

cute552

24+5 GÜNLÜK OLDUN
AMA HAFTANDAN BİRKAÇGÜN ÖNDE GİDİYORMUŞSUN KİLON 739 GR YANİ 25 HAFTANI TAMAMLAMIŞSIN HALBUKİ DAHA YENİ BAŞLAMIŞTIK HAFTA NA. DOKTOR YÜZÜNÜ GÖSTERDİ SENİ BANA BENZETTİ ZATEN DAHA ÖNCEDE ÇENENİ GÖRDÜĞÜMDE AYNI BEN DEMİŞTİM KIZIM SENİ OKADAR ÇOK MERAK EDİYORUMKİ ZAMAN HEMEN GEÇSİNDE ALAYIM KUCAGIMA DİYORUM AMA AZ KALDI HAREKETLERİNİ HER HİSSETTİĞİMDE YALNIZ OLMADIĞIMI ANLIYORUM ALLAHIM SENİ KORUSUN SAĞLIKLA DÜNYAYA GELMENİ NASİP ETSİN SENİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ CANIM KIZIM BABANDA SANİ PITIRCIĞIM CANIM KIZIM DİYE SEVİYOR ÇOK ŞIMARIK Bİ KIZ OLUCAKSIN EMİNİN BABASININ KIZI  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

Sema cım senin ve bebeğinin keyfinizin yerinde olmasına çok sevindim canım  :opucuk:

:nazar: :nazar: bunlar İklima ve senin için  :opucuk: :opucuk:

SANAMI BENZİYORMUŞ   :love9: :love7: :love9:

NE GÜZEL  BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM BEBEĞİMİN KİME BENZEDEĞİNİ :dontknow: :love9:

cute552

saol canım sizede bol bol  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: boncukları
evet bana benzetti yüz hatlarını sana benzettim dedi eşimde zaten bana benzeyip napıcak diyip duruyor kalın kalın kaşları onları almaya kalksa bir ayını alır diyor sağlıklı olsunda fark etmez şeker yüklemesi yaptırdık oda normal çıktı sen yaptırdınmı?

melek100lü

Benimde haftaya yapılcak canım inşallah  iyi çıkar  :amin: :amin:

senin iyiçıkmış çok şükür   :amin: :nazar: nekadar sürdü :icon_scratch:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Ağustos , 2012, 17:03:08
Benimde haftaya yapılcak canım inşallah  iyi çıkar  :amin: :amin:

senin iyiçıkmış çok şükür   :amin: :nazar: nekadar sürdü :icon_scratch:
valla muayneyi saymaksak 2 saat sürdü şekerli suyu içtikten sonra 1 saat oturdum sonra kan aldılar sonucuda 1 saat sonra aldım

melek100lü

İYİ BARİ İKİNCİYE GEREK KALMAMIŞ  YOKSA UZUN SÜRERDİ

cute552

evet yanımda hamile bayan vardı gebelik şekeri çıkmış 3 defa kan alıcaklardı 1 saat arayla bebeğinin bi yerinde eğrilir başlamış şekerden dolayı allah kimseye göstermesin  :amin:

ZéynéP.SimAy

benim doktor 4 kere alıyo sabahtan gidince öğleden sonraya kadra çıkamıyosun hast.den yaa

melek100lü

Allah  korusun yarabbim  inşallah bizimde sorun çıkmaz  :amin:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Ağustos , 2012, 17:14:07
Allah  korusun yarabbim  inşallah bizimde sorun çıkmaz  :amin:
inşallah canım ama kadında baya iriydi kilosuda baya vardı bende baya kilo almışım 8 kilo 74 kiloyum şuan doktorum dikkat et dedi kilo yüksek tansiyona ve şekere davetiye çıkarır dedi bende dikkat etmeye çalışıyorum

melek100lü

ayyyy bende almışımdır bu haftalarda  enson verdiğim kiloları almıştım  :dontknow:

inşallah çok almamışımdır çok yiyorum ben yaaa doymuyorum hiç  :ehi: :ehi: :ehi: