2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

yasemincim benimki çin takvimine göre kız görünüyordu tuttu  ;D bende çok merak ediyorum seninkini haberin olsun.
beteray inşallah sonuçların çok iyi çıkar ve lekelrin bebeğinle alaksı yoktur.

fıstık o yürekten duana amin diyorum canım.

SeliN59

kızlar bi terslik olmazsa sağ sağlim o günleri görürsek benimde 12 nisan gözüküyo doğum çok belim ağrıyo zor dayanıyorum bel fıtığından dolayı tedavide olamıyorum Allah dayanma gücü verir inşallahbende 10 gün sonra ikili test için gidicem 10 gün sonra 3 aylık olucam son adet tarihime göre. ultrasona görede 11+1 im bu gün

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 14 Eylül , 2012, 15:19:19
kızlar bi terslik olmazsa sağ sağlim o günleri görürsek benimde 12 nisan gözüküyo doğum çok belim ağrıyo zor dayanıyorum bel fıtığından dolayı tedavide olamıyorum Allah dayanma gücü verir inşallahbende 10 gün sonra ikili test için gidicem 10 gün sonra 3 aylık olucam son adet tarihime göre. ultrasona görede 11+1 im bu gün

saglıcakla kavuşursun inş. bebeğine cnm cok sewindim  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

SeliN59

bua arada benimde çin takvimine göre erkek görünüyo ama canım ne tatlı çekiyo ne ekşi sağlıklı olsun inşallah ama insan genede merak ediyo  :love9:

SeliN59

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 14 Eylül , 2012, 15:20:38

saglıcakla kavuşursun inş. bebeğine cnm cok sewindim  :amin: :amin:

inşallah canım çok saol  :flowers:

esracım

[/quote
geçmiş olsun canm, inşallah sağlkla doğar bebeğin.umarm 2 li test iyii çıkar.

SeliN59

yasemin10

Esracım doktordan biraz önce geldim. Cinsiyeti konusunda net bir şey söyleyemem dedi. Bir dahaki kontrolde belli olur dedi. Söylemedi  :y25:   :y25: dörtlü taramayı yaptırdım. sonucunu haftaya alacağım. 150 gr olmuş teyzesi.  :hieyt:  :hieyt: çok şükür şimdilik her şey normal gidiyor.

Sombaharcım geçmiş olsun. kalan ayların göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah  :amin:   :amin: yavrunu da sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.  :amin:

fıstık

Beteray inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım

biz de 11+1 iz

çin takvimine baktım hamile kaldığınız ay diyor ama sat a göremi yoksa yumurtlama gününe göremi bilmiyorum

sata göreyse kız yumurtlama tarihine göreyse erkek  :k06:

CAN TANEM

15 Eylül , 2012, 21:47:23 #249 Son düzenlenme: 15 Eylül , 2012, 21:50:48 moonlight
İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM       :nazar: :binkybaby:
5   MART  YASEMİN10   :nazar: :binkybaby:
16 MART  BETERAY       :nazar: :binkybaby:
5   NİSAN FISTIK           :nazar: :binkybaby:
12 NİSAN SOMBAHAR    :nazar: :binkybaby:
7   MAYIS MOONLİGHT  :nazar: :binkybaby: 

RABBİM MELEKLERMİZİ KORUSUN  :amin: :amin: :amin:

beteray

kızlar geldik eve.kontrol güzel geçti herşeyi normalmiş sonsuz şükürrrr.ultrason doktoru erkek gibi gördüm dedi 3 hafta sonra kontrolde netleşir artık.açılma hiç yokmuş alttanda ultrason yapıldı.100 gr olmuş 11cm de yaklaşık boyu...Allah hepimizi tamamına erdirsin inşallah :amin:

yasemin10

Beteraycım adınıza çok sevindim. Bundan sonra sorunsuz bir gebelik geçirirsin inşallah.

fıstık

beteray ne güzel haberler bunlar böyle sonuna dek hepimiz sorunsuz atlatalım inşallah  :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: beteray - 15 Eylül , 2012, 22:15:02
kızlar geldik eve.kontrol güzel geçti herşeyi normalmiş sonsuz şükürrrr.ultrason doktoru erkek gibi gördüm dedi 3 hafta sonra kontrolde netleşir artık.açılma hiç yokmuş alttanda ultrason yapıldı.100 gr olmuş 11cm de yaklaşık boyu...Allah hepimizi tamamına erdirsin inşallah :amin:

Herşeyin sorunsuz olmasına çok sevindim cnm  :hieyt: :hello2: :muzz: haftaya bu güzel haberleri bende alırım inşallah kısmet olursa ilk kez bebeğimi göreceğim inşallah bi sorun çıkmaz seninki gibi :amin: :amin: :amin:

beteray

Alıntı yapılan: fıstık - 16 Eylül , 2012, 13:04:42
beteray ne güzel haberler bunlar böyle sonuna dek hepimiz sorunsuz atlatalım inşallah  :amin:
İNŞALLAHH AMİNNNNN