2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

rabia1986

Alıntı yapılan: ufağım - 18 Ağustos , 2012, 23:16:50
Alıntı yapılan: rabia1986 - 18 Ağustos , 2012, 20:20:38
Alıntı yapılan: ufağım - 18 Ağustos , 2012, 17:12:12
bence bu ara test yapsan belli olur diye düşünüyorum ;D

benimde hamile kalmadan önce ki ay 15 gün gecikmiştim sonraki yine aynı diye test yapmadım ilk baştan ama sonra meraktan yaptım zaten her ay test yapmaya başlamıştım...:D:D:D :)

:D tmm  canım ıns yapıcam bugun.gecen ay 2 gun gecıktı benımde bakalım hayırlısı bu ay ıns gelmıstır bebısımız  :)

:):):)inşallah inşallah hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz.....

Alıntı yapılan: adzcn - 18 Ağustos , 2012, 22:50:57
merhabalar  benimde ilk bebişim olacak  şimdi 7 hafta 3 günlük martın sonları nisan ın başı gibi   inşallh hayatıma   dünya ma katılacak rabbim hepimize bu mutluluğu tatdırsın

amin amin hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini....:)hepimiz alırız bebeklerimizi kucağımıza o tarifi olmayan güzel duyguyu mevlam hepimize yaşatsın inşallah.....:)

kızlar yaptım testi clearblue dıjıtal olanından ama hamıle deılım uzgunum :crybaby2: ama 10.gun hala adet olmadım bılmıyorum dusunmek ıstemıyorum artık  :y25:

ufağım

canını fazla sıkma bide çok stres yapma o bile hamilelik için engel moralini yüksek tutmaya çalış ve iyi düşün...herşey allahtan hayırlısı neyse o olsun....:)

rabia1986

Alıntı yapılan: ufağım - 20 Ağustos , 2012, 18:50:41
canını fazla sıkma bide çok stres yapma o bile hamilelik için engel moralini yüksek tutmaya çalış ve iyi düşün...herşey allahtan hayırlısı neyse o olsun....:)

adet oldum :((( :crybaby2:

yasemin10

Günaydın kızlarrrrrrr  :hello2:
Geçmiş bayramınız mübarek olsun.

Rabiacım her şeyin hayırlısı. Bakarsın miniğin bu ay gelir.  :binkybaby:

merve_k

Merhabalar,
Ben yeniyim.Tecrübelerinizden faydalanmak ve yaşadıklarımı paylaşmak için burdayım.hayatımda ilk kez forumda yazıyorum :)doktor hafta vermek istemiyor kendi hesaplamama göre 8 haftalık hamileyim:)Hamile kelimesini yazmak bile insana değişik bir duygu yaşattırıyor.Gördüğüm kadarıyla buranın en aktifi Yasemin...

rabia1986

Alıntı yapılan: yasemin10 - 22 Ağustos , 2012, 09:01:25
Günaydın kızlarrrrrrr  :hello2:
Geçmiş bayramınız mübarek olsun.

Rabiacım her şeyin hayırlısı. Bakarsın miniğin bu ay gelir.  :binkybaby:

hayırlısı tabıkı canım nasıp ne zamansa artık:( :sad1:

esracım

Kızlar merhaba, ben ikili testimi yaptırmıştım sonucumda çıktı.Her şey çok iyi.Doktorum normal olduğunu söyledi.İnşallah her şey böyle güzel devam eder.

yasemin10

Esracım adınıza çok sevindim. Ben de ikili testi yaptırdım. ense kalınlığı normal çıktı. kan tahlilinin sonucu da çarşamba ya da perşembe günü çıkacak. Heyecanla bekliyorum.  :honk:

esracım

Yasemincim eminimki iyi çıkacaktır.Bizler merak ettiklerimizle kalıyoruz birtek.Zaten sonucunuzu öğrenmeye bir şey kalmamış.Yakında cinsiyetinide öğreniriz :muzz: :muzz: :muzz:

SeliN59

bende 8+3 günlük hamileyim çok şükür mart sonu nisan başı gibi doğum olucak sanırsam Allahım bi aksilik vermezse yanlız çok zor geçiyor hamilelik belimde bel fıtığı olduğu için sürekli bi bel ağrım var  :y25: doktor bebekten kaynaklanmadığını söyledi sağlıklı görünüyo dedi fff çekmeye çalışıyorum Allahım yardım etsin :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 29 Ağustos , 2012, 11:18:39
bende 8+3 günlük hamileyim çok şükür mart sonu nisan başı gibi doğum olucak sanırsam Allahım bi aksilik vermezse yanlız çok zor geçiyor hamilelik belimde bel fıtığı olduğu için sürekli bi bel ağrım var  :y25: doktor bebekten kaynaklanmadığını söyledi sağlıklı görünüyo dedi fff çekmeye çalışıyorum Allahım yardım etsin :amin: :amin: :amin:
canım tekrar tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kalp atışlarını duydunmu

SeliN59

evet suzancım duyduk çok şükür bebek sağlıklı görünüyo ben herhangi bi düşük tehlikesi göremedim dedi doktor ama çok belim ağrıyo valla hiç iyi değilim bu ağrıyla nasıl geçicek zaman bilmiyorum :y25:

suzannn

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 29 Ağustos , 2012, 11:23:26
evet suzancım duyduk çok şükür bebek sağlıklı görünüyo ben herhangi bi düşük tehlikesi göremedim dedi doktor ama çok belim ağrıyo valla hiç iyi değilim bu ağrıyla nasıl geçicek zaman bilmiyorum :y25:
canım çok güzel sağlıklı bir gebeliğin var dayanmaya çalış sonunda bebeğini kucağına aldığında tüm sıkıntıların geçecek inşallah

esracım

sombahar tebrik ederim seni  :flowers: :flowers: :flowers: inşallah hamişliğin bundan sonra güzel geçer sağlıcakla yavrunu kucağına alırsın.aramızda tam 5 hafta  var.benim doğumda mart başı gibi görünüyor bakalım o zamana kalacakmı.hayırlısı olsun hakkımızda  :love9: :love9: :love9:

SeliN59

inşallah canım ne yapayım başka çare yok suzancım Allahım en kısa zamanda sanada versin hep dua ediyorum canım inşallah seninde hamileliğini duymak nasip olsun inşallah :amin: :amin: :amin: