2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

aayyyşşşeennn

esracım

Maşallah kocaman olmuşsunuz.İnşallah devamıda böyle güzel gelir.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.Çok heycan verici değil mi? Kalp atışını duymuşsunuzdur bebeğinizin.Çok güzel bir duygu Allah ım isteyen herkese yaşatsın.

aayyyşşşeennn

siz bizden de kocamansınız maşallh, gerçekten tarifi imkansız bi duygu, rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin. kalp atışlarımızı 7+1 de duymuştuk şükür. bekliyoruz bakalım bayramın geçmesini hemen miniğimizi görmeye gidicez. hergün aklıma kötü kötü şeyler geliyor, ya bişey olduysa diye, bu ayın sonunu nasıl beklicem bilmiyorum. bana kalsa her hafta gidicem kontrole de dr um gerek yok dedi. bekliyoruzzzzz.

aayyyşşşeennn

Bu arada kimseler görünmüyor, herkes tatilde mi ne????

esracım

Canım bi şeycikler olmaz inşallah.Rabbim bebeklerimizi korusun inşallah.Doktorun kaç gün aralıklarla çağırıyor ?Benimkisi 15 gün aralıklarla çağırdı.En son gittiğimde 20 gün sonraya randevü verdi.Bahar annelerinden pek kimse yok gibi yada olanlar pek siteye girmiyor galiba canım  :k06:

başak54

kısa bir aradan sonra yine geldim  :) anne adaylarına selamlar.....

aayyyşşşeennn

esracım ben temmuzun 20 sinde gitmiştim en son, bayramdan sonra bekliyorum herşey şuan için normal dedi.. dr öyle dedi de ben her an gidebilirim miniğimi görmeye......

başak hoşgeldin canım.

Minikusta

Ben de 6,5 haftalık gebeyim, Martın ortasıyla sonu arasında ben de anne oluyorum!Hepimizin sağlık ve ağıztadıyla geçsin dilerim gebelik ve  annelik dönemi  :amin:

esracım

Başak yeniden hoşgeldin.Pek uzun soluklu kalamıyorsun canım.Hamişliğin ilk zamanları nasıl geçiyor?

Ayşencim her şey yolunda olsunda biz onları erken ya da geç görsek farketmez.İnşallah onlar doğduklarında hep yanlarında olacağız.

Minikusta aramıza hoşgeldin.Umarım hepimizi güzel bir hamilelik dönemi bekliyordur.Kal atışını duydunuz mu miniğinin ?

yasemin10

Günaydın kızlar. Tatilden yeni döndük.  :sunny:   :sunny:

Umarım her şey yolundadır.
Başak, Aysennn, Minikusta hayırlı olsun. Allah sağlıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin. :amin:

esracım

Yasemincim tatilin yarasın sana ve bebeğine.Nasıl geçti tatiliniz ? Bizde bayramda gideceğiz inşallah.

başak54

sağolun arkadaşlar evet pek giremiyorum hamileliğin her belirtisini dolu dolu yaşıyorum :) hep yatıyorum kalksam çıkarıyorum çok fena ne zamana kadar sürecek bu acaba zorla yemek yiyorum bebişim için o da :)

yasemin10

Alıntı yapılan: esracım - 06 Ağustos , 2012, 11:25:07
Yasemincim tatilin yarasın sana ve bebeğine.Nasıl geçti tatiliniz ? Bizde bayramda gideceğiz inşallah.
Esracım tatilim süper geçti. Ye iç yat   :hungry: Gölgede bol bol dinlendim. Sarı kelebeğimin ilk tatiliydi teyzesi.  :love3: Sizin de tatiliniz iyi geçer umarım. Bulantıların geçmeye başladı mı?
Alıntı yapılan: başak54 - 06 Ağustos , 2012, 15:27:50

sağolun arkadaşlar evet pek giremiyorum hamileliğin her belirtisini dolu dolu yaşıyorum :) hep yatıyorum kalksam çıkarıyorum çok fena ne zamana kadar sürecek bu acaba zorla yemek yiyorum bebişim için o da :)
Başakcım tez zamanda geçer inşallah. Genelde hamileliğin ilk üç ayında bu tür şikayetler oluyormuş, daha sonra da yavaş yavaş geçiyormuş.[/font][/size]

Rain.

kızlarr acill bişi sorcam ben 7+2 hamileyim coraspin kullanıodum günde 1 tane ama şasırdım sabah içtiğimi unuttum öglen bitane daha içtim bişi olurmu telaş yaptım cvp ne olurrrr  :dontknow:

rabia1986

mrb arkadaslar bır sey sormak ıstıyorum adetıme 4 gun kaldı dun ve bugun 1 damla kadar kan geldı hamılelık olabılır mı?