2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

Rain.

oh masallah cnm   amin yenimi  duydun kalp atışını dktrum bnide 10 gün sonra cagırdı kalp atışı için  :love9:

yasemin10

Alıntı yapılan: esracım - 27 Temmuz , 2012, 15:41:02
Yasemincim tebrik ederim canım.İnşallah daha nice nicelerini görürüz.Bizde çarşamba günü gidince yine dinledik kalp atışını.Çok güzeldi.Ultrason görüntüsüne bakıp bana benzediğini bile söyledik  :k06: :k06: :k06: Allah ım isteyen herkese yaşatsın  :amin:
Amin Esracım. Dediğin kadar varmış. Doktor bize bebeği gösteriyor işte boyu şu kadar olmuş. gelişmesi iyi diyor ama benim kulağım kalp atışlarında. Gerçekten de bu Allahın bize sunduğu bir mucize.
Sana benzesin tabii. Neticede biz taşıyoruz, biz eziyetini çekiyoruz.  :ehi:  :ehi:

yasemin10

Alıntı yapılan: Rain. - 27 Temmuz , 2012, 15:47:23
oh masallah cnm   amin yenimi  duydun kalp atışını dktrum bnide 10 gün sonra cagırdı kalp atışı için  :love9:

Evet canım bugün ilk defa duyduk. Sesi halen kulaklarımda. Tez vakitte sen de duyarsın inşallah.

Rain.

amin cnm inşallah  :nazar: ne kadarlık evlisin bu arada bide ayıp olmassa yaşın  :ehi:

yasemin10

24 Temmuzda 10. yılımıza girdik. 33 yaşındayım.İlk gebeliğim. Sen?

Rain.

benimde agustosun 9 da 3 yıl olcak 20 yaşındayım cnm  :love9:

yasemin10

Maşallah. Desene genç annelerden olacaksın.

Rain.

allahın izniyle inşllah olucam rabbim hepimizinkini sağşıkla kucagımıza almayı nasip etsin  :amin: :nazar:

esracım

Alıntı yapılan: yasemin10 - 27 Temmuz , 2012, 15:48:37
Alıntı yapılan: esracım - 27 Temmuz , 2012, 15:41:02
Yasemincim tebrik ederim canım.İnşallah daha nice nicelerini görürüz.Bizde çarşamba günü gidince yine dinledik kalp atışını.Çok güzeldi.Ultrason görüntüsüne bakıp bana benzediğini bile söyledik  :k06: :k06: :k06: Allah ım isteyen herkese yaşatsın  :amin:
Amin Esracım. Dediğin kadar varmış. Doktor bize bebeği gösteriyor işte boyu şu kadar olmuş. gelişmesi iyi diyor ama benim kulağım kalp atışlarında. Gerçekten de bu Allahın bize sunduğu bir mucize.
Sana benzesin tabii. Neticede biz taşıyoruz, biz eziyetini çekiyoruz.  :ehi:  :ehi:

Yasemincim inşallah burda daha nice paylaşımlarımız olur.Eminim daha çok duyarsın kalp atışlarını.Allah ım bu mucizeyi bizlere yaşattığı için şükürler olsun.İnşallah isteyen herkes yaşar :amin: Düşünsene son gittiğimizde boyumuz 2 cm kalbide 1/10 u kadarmış ve o sesi duyuyorsun  :love9: :love9: :love9:

aayyyşşşeennn

merhaba arkadaşlar,hepinizi tebrik ediyorum,Rabbim kucağımızada aldığımız günleri gösterir inşllh... Bende bugün 8+2 yim, muhtemel doğum tarihim 8 MART olarak görünüyor. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun... :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

beteray

selam kızlar bugün yiine kontroldeydim üstten göründü artık minikim 0.56 cm olmuş çok şükürrrr kalbini de duyduk yine süperdi :nazar: benim gebelik riskli çift rahimlyim biri adet olmaya biribebeği beslemeye çalışıyor çoğunlukla lekem oluyor bebeğn olmadığı taraftan. haftalık düşük önlemeye iğne oluyorum

CAN TANEM

Canım sen kayseride hangi doktora gidiyorsun?

aayyyşşşeennn

beteray

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Temmuz , 2012, 17:08:59
Canım sen kayseride hangi doktora gidiyorsun?
erşad batmaza gidiyorum hüma da. sen kime gidiyorsun gebelik varmıydı canım?

esracım

Ayşen aramızda 5 gün varmış canım.Benim bebek martta da doğabilir şubatta da  :k06: :k06: Bende şu an 9+2 yim.