2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

yasemin10

Alıntı yapılan: esracım - 05 Temmuz , 2012, 09:46:43
yasemin benimde bat 27 mayıs canım....inşallah kucaklarımızada alırız miniklerimizi.artık paylaşımlarımız burdan beebkle ilgili konularda.

Amin canım. İnşallah sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi. Ben de kış bebeklerine mi girsem bahar bebeklerine mi girsem bilemediğim için buraya geldim. Her şeyin hayırlısı.

Bende gögüs ağrısından başka gebelik belirtisi yok. Pazartesi günü doktora gideceğim. Kalp atışını duyarız inşallah.

yasemin10

Kızlar bir şey soracağım gebelik haftanızı gösteren o tabloyu nasıl yaptınız? ben de  istiyorum ondannnnnn   ;)

esracım

Bende salı gidicem.Birkez gittim doktora 26 haziranda.O zaman miniğimi görememiştik.Şimdi hem keseyi görürüz hem kalbi duyarız diye düşünüyorum inşallah  :amin: :amin: Doktorun kalbini duyarsınız dedi mi size ?Benimde 27 mayıs ya bat ondan sordum.

esracım

Bebebğimi görmemiş bir anne adayı olarak çok sabırlıyım  :binkybaby: :binkybaby: Onu görmeyi çok istiyorum.Bir an önce geçsin zaman güzelce sağlıkla :amin:

başak54

benimde tahmini doğum mart ayında SAT 6 Ağustos testte bchg 184 daha doktora gitmedm ama 4 haftalık oluyor sanırım  :)

yasemin10

Esracım valla kalp atışını duyarmıyız bilmiyorum. Çok meraklıyım onun için yarın yani cumartesi günü özel doktora gideceğim. Gelişmeleri haber veririm.

esracım

başakcım senin bebekte mart doğumlu demek.hayırlarla doğsun inşallah.inşallah sıra sıra güzel haberler veririz canım.yasemin benim randevüme daha 3 gün var.çatlayacam o kadar çok merak ediyorum ki kuzumu.bir görsem kendisini bir duysam kalp atışlarını  :amin: :amin: sizlerdende güzel haberler bekliyoruz.

yasemin10

Esracım biraz önce doktordan geldim. SAT a göre 6 haftalık ama rahim içindeki gelişimine göre 4 haftalıkmış. Keseyi göründü normal yerindeymiş Ama çok küçük olduğu için de kalp atımı duyulmazmış. 3 hafta sonra gel garanti olsun hem de bazı testler yapmamız gerekiyor dedi. Bebişimin ilk fotografını da aldım.  :basardim:

Başakcım sana da hayırlı olsun. Sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah.

Allahım sana şükürler olsun bana bu günü de gösterdiğin için :amin:  :amin:

sevill

kızlar bende mart annesı olucam ınsallah sat 8 hazıran yanı 15 mart gıbı melegım gelıcek ınsallah  :amin: :amin:

yasemin10

Sevillcim hayırlı uğurlu olsun. Allah kucağına da almayı nasip etsin.

Sır_Çiçegi

sayfanız hayırlı olsun kızlar  :nazar: :nazar: :nazar:

dier arkadaşlarıda bu sayfada görürüz inş. :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

sevill

Alıntı yapılan: yasemin10 - 07 Temmuz , 2012, 20:29:16
Sevillcim hayırlı uğurlu olsun. Allah kucağına da almayı nasip etsin.
amın cnm cok sagol allahım butun ısteyenlere nasıp etsın :amin: :amin:

esracım

O zaman büyük bir ihtimalle bende duyamam kalp atışını yasemincim.Sevilcim hayırlı olsun canım.Darısı tüm isteyenlere inşallah  :amin:

sevill

Alıntı yapılan: esracım - 09 Temmuz , 2012, 12:38:16
O zaman büyük bir ihtimalle bende duyamam kalp atışını yasemincim.Sevilcim hayırlı olsun canım.Darısı tüm isteyenlere inşallah  :amin:
amın esracım senınde hayırlı olsun kucagımıza aldıgımız gunude gormeyı nasıp etsın  :nazar:

başak54

Alıntı yapılan: esracım - 07 Temmuz , 2012, 11:17:51
başakcım senin bebekte mart doğumlu demek.hayırlarla doğsun inşallah.inşallah sıra sıra güzel haberler veririz canım.yasemin benim randevüme daha 3 gün var.çatlayacam o kadar çok merak ediyorum ki kuzumu.bir görsem kendisini bir duysam kalp atışlarını  :amin: :amin: sizlerdende güzel haberler bekliyoruz.
evet mart sıpası benimkide :) bugün doktora gidicez kesin bilgileri alıcam inşallah
bunlar güzel sabırsızlıklar ne güzel kalp atışını duy sonrada cinsiyeti için sabırsızlanma başlar :)