2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

hadi bakalım Suzancım, Rabbim inşaallah sana bu sayfanın annesi olmayı nasip eder  :amin: :amin: :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Haziran , 2012, 16:28:45
hadi bakalım Suzancım, Rabbim inşaallah sana bu sayfanın annesi olmayı nasip eder  :amin: :amin: :opucuk:
AMİN CANIM

İSTEYEN HERKES İNŞALLAH OLUR RABBİM NASİP EDER

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay ne güzel bizim sayfanin yenisi acilmis cok sevindimm  :nazar: :nazar: :occasion14: :occasion5: :hello2: :hieyt: bizim sayfayi acan arkadas hamis olmustu insallah sende olursun sagliklan hayirlisiylan insallah  :opucuk: :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

cnm kıs anneleri konusunuda ben acmıstım girdim inş bu konuyuda sen actın sende girersin buraya en kısa sürede

elfo

2012aralık 2013ocak şubat anneleri bölümüne inş. buraya girecem yazmıştım ama olmadı bu defa hamile kalırsam yazacam ben de buradayım diye. daha dün adet oldum bakalım gelecek günler ne güzelliklerle gelecek inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

inşallah elifcim inşallah biz de gireriz buraya :amin:

yasemin10

03 Temmuz , 2012, 09:25:08 #7 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2012, 09:26:48 yasemin10
Kızlar ben de tahminen mart ayında anne olacağım. SAT 27 Mayıs 2012 dün kan testi yaptırdım beta hcg 839. Çok heyecanlıyım bu kısmetse bizim ilk bebeğimiz olacak.

Sayfayı açan arkadaşlara teşekkür ederim. en yakın zamanda diğer hamişlerle de  tanışmak ümidiyle. hepinizi kocaman öpüyorum.

Allahım isteyen herkese tez zamanda kucaklarını doldurtsun.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: destina06 - 20 Haziran , 2012, 21:15:10
inşallah elifcim inşallah biz de gireriz buraya :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: RABBİM dileyen isteyen herkeze hayırlısıyla tez vakitte nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Tahmini olarak bebeğim 3 Mart görünüyor.O yüzden buraya yazmam en doğrusu.İnşallah bebek isteyen arkadaşlarım en kısa zamanda bahar anneleri sayfasında yer alırlar  :amin: :amin:

yasemin10

Benim de bebeğimin tahmini doğum tarihi olarak 3 Martı gösteriyor.

esracım

yasemin benimde bat 27 mayıs canım....inşallah kucaklarımızada alırız miniklerimizi.artık paylaşımlarımız burdan beebkle ilgili konularda.

mavişim80

hadi inş. rabbim  herkesi bu sayfaya dahil etsin :amin:
akşam isim isim  tek tek dua ettim..
kimseciklerin kucakları boş kalmasın. :nazar:
esracım senin muhtemel doğum subat sonu gibidir dimi ?
aramızda tam bir ay var kuzum :)
ordan cıkardım bu sonucu

melek100lü

:nazar: :amin: Günaydın sayfanız hayırlı uğurlu olsun :amin: :nazar:

İnşallah kucağımıza alıp kokusunu duyarız :amin: :amin: :nazar:

esracım

Amin Meleğim inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız kuzularımızı.
Özlemcim o güzel duaların için amin.İnşallah arkadaşlarımız peş peşe gelir.Doğum tarihi bizimkinin 3 Mart görünüyor.Bakarsın şubat olur.Ben şubat ayınada takılabilirim aslında  :k06: :k06: :k06: