2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

Yasemincim haklısın canım sütte yoğurtta aynı şey.hem yoğurt daha az kokuyor süte göre.o yüzden doğru yolda ilerliyorsun.Sağol teyzesi inşallah sende alırsın bebişine güzel güzel şeyler  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

Ayşegülcüm tebrik ederim.Darısı tüm isteyenlere.Seninle aramızda 4 gün var demek ama ben pazar günü 8.haftama giriyorum :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:

yasemin10

Ayşegülcüm hayırlı olsun.  :nazar:  Allah sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin.

Esracım alırken dikkat et de hep aynı boylarda alma. yengemlerden biliyorum. bebekler birden büyüdükleri için aldıklarını 1 ya da 2 kez ancak giydirebiliyordu.

sevill

kızlar 6+1 hamıleyım dun lekelnmem oldu hemen doktoruma gıttım bebegım ıyı etrafında kan yok ılac verdı onu kullanyorum ama bıtmedı devam edıyo az az gelıyo ama cok korkuyorum dunden berı hep yatıyorum sızlerdede oldumu neden gelıyo lutfen yardım edın

melek100lü

geçmiş olsun canım rabbim yavrunu sana bağışlasın inşallah  :amin:

yorma kendini imkanın varsa ayaklarını havaya dik dinlen canım stres yapma

inşallah sıkısıkı tutunur bebeğin sana  :amin: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sevill - 21 Temmuz , 2012, 11:44:44
kızlar 6+1 hamıleyım dun lekelnmem oldu hemen doktoruma gıttım bebegım ıyı etrafında kan yok ılac verdı onu kullanyorum ama bıtmedı devam edıyo az az gelıyo ama cok korkuyorum dunden berı hep yatıyorum sızlerdede oldumu neden gelıyo lutfen yardım edın

Canım geçmiş olsun mümkünse sürekli yatmaya çalış dinlen ayaklarını yukarı kaldır bol su iç ve ağır birşey yapma RABBİM yavrunu hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişin sana sıkı sıkı tutunsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sevill

amın cnm ınsallh bırakmıcak bebegım benı

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sevill - 21 Temmuz , 2012, 12:22:42
amın cnm ınsallh bırakmıcak bebegım benı
İnşallah cnm ALLAHIN iziniyle  :amin: moralini yüksek tutmana sevindim oda çok önemli çünkü  :occasion5:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

yasemin10

Alıntı yapılan: sevill - 21 Temmuz , 2012, 11:44:44

Geçmiş olsun Sevillcim. Gerçi bende olmadı ama yerleşme kanaması dediklerinden olabilir mi? Onda da az az pembe kahverengi bir lekelenme oluyormuş.
İçini ferah tut bak doktorunda miniğinin iyi olduğunu söylemiş. bol bol dinlen. Tekrardan geçmiş olsun.  :icon_thumright:

beteray

selam kızlar bende aranızdayım ama internetim yok yaz tatilinden dolayı.eylül 1 de evimize gitcez o zaman birlikte geçirelim sağlıklıca inşallahhh bugün 6+1 oldum dün kalp atışını alttan gördük

esracım

sevilcim bende de olmuştu ilk ayıma o lekelerden hatta ben adet oluyorum sanmıştım ama çok şükür bebeğimmiş.demek istediğim şu ki dinlen canım.progestan vermiştir doktorun onu da ihmal etme...

yasemin10

Günaydın kızlar. Kısmetse haftasonu tatile çıkıyoruz. Denize girmemin bebişe bir zararı olur mu?

ZéynéP.SimAy

Canım bunu doktoruna sormalısın ona göre haraket et uzak yola çıkacaksan onuda sor

yasemin10

Haklısın zaten cuma günü kontrolüm var o zaman doktora sorarım. Çok uzağa gitmeyeceğiz. 3-4 saatlik yer. Zaten kendi arabımızla gideceğiz . dinlene dinlene gideriz artık.

Rain.

kızlar bişi sorcamm bugün doktora gttim ultrasonda keseyi gördük 10.5mm ölçtü doktor 5 haftalık dedi büyük ihtimal  bilgisi olan vrmı çatlıcamm ne olur cvppp   :dontknow:  :dontknow:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Rain. - 25 Temmuz , 2012, 14:32:55
kızlar bişi sorcamm bugün doktora gttim ultrasonda keseyi gördük 10.5mm ölçtü doktor 5 haftalık dedi büyük ihtimal  bilgisi olan vrmı çatlıcamm ne olur cvppp   :dontknow:  :dontknow:

son adet tarihin nedir canım ???

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına