2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

aayyyşşşeennn

YASEMİNCİMÇOK SEVİNDİM AMA AMNİYOSENTEZ SENDE BİLİYORSUNDUR Kİ BEBEK İÇİN RİSKLİ  İYİ DÜŞÜN DERİM YANİ GERÇEKTEN BU TESTLERİN DOĞRU SONUÇ VERMEDİĞİNİ TÜM DOKTORLAR SÖYLÜYOR.. ÜZÜLME BEN İNANIYORUM SARI KELEBEĞİN ÇOK SAĞLIKLI..... SEN KORKTUĞUNLA KENDİNİ ÜZDÜĞÜNLE KALACAKSINN..

esracım

Yasemincim hiç korkma amniosentezede gerek yok bence.Eminim ki kelebeğin çok çok iyi :opucuk: ;)

Bebeğimin ilk hareketlerini cuma günü duydum ve o zaman 17+5 dik.Belki elim göbeğimde olmasaydı yine duymazdım.

yasemin10

Amniosentez yaptırmaya karar verdik. İçimizde şüphe kalsın istemiyoruz. Perşembe günü amniosentezi yaptıracağım. Yaklaşık 3 hafta sonrada sonucu çıkıyormuş. Mevlam ne verirse her şeyin hayırlısını versin. Allaha emanet kuzularımız.

Esracım çok sevindim. Benimkide yakında kıpraşır  o zaman. :hieyt: Ayrıca kızlar kısmetse bizim de kızımız olacak.   :binkybaby:   :love9:

beteray

yasemincimm hayırlı güzel sonuçlar olsun inşallah bizimde yaptırma ihtimalimiz var amniyosentezi.toksoplasma enfeksiyonum var bebeğe bulaşma riski de...Allah korusun hepimizinkini.bana 21. hafta yaptır dedi üniversite hastanesi.200/1 risk varmış amniyosentezde doktorunu iyi seç çok güveniyorsan yaptır bence

esracım

Yasemincim bence sarı kelebeğin yani kızın çok iyi olacak.Test yaptırmak sizin moralinizi yükseltecektir emnim.İçinizde hiçbir şüphe kalmayacak.O yüzden yaptırmanızı çok iyi anlıyorum.Ayrıca kızıma kız kardeş geliyormuş çok sevindim.Allah tamamına erdirsin.Uzanmanı tavsiye ederim ve elini göbeğine koy o zaman hissediyorsun.Ben öyle bir anda yakaladım kızımın oynayışını  :k06:

yasemin10

Betülcüm doktorum Balıkesir'in sayılı doktorlarından biri.Konusunda da uzman biri. Para için amniosentez yap diye tutturmadı. Bence bebeğiniz gayet sağlıklı ama yinede siz bilirsiniz dedi. Bizim de içimiz rahat etmediği için yaptıracağız. :honk:  İnşallah hayırlı sonuclarını da alırız.  :amin:  :amin:
Sen de içini ferah tut benim lise arkadaşımda da toksoplazma enfeksiyonu vardı ama çok şükür bebeğine geçmedi.

yasemin10

Evet Esracım içimiz rahat etsin diye yaptırıyoruz. Kızımın iyi olduğuna da inanıyorum. Ama yaa değilse gibi minicik bir şüphe bile yetiyor.
Evet kızına kız kardeş geliyor. Bu sene kız senesi sanırım. Hamile arkadaşlarımın çoğu kız bebek bekliyor. Tamam en yakın zamanda uzanıp deneyeceğim.  ilk hamileliği olanların bebeklerini hissetmeleri 20. haftayı falan buluyormuş. Bu hafta olmazsa 1-2 hafta sonra büyük ihtimalle duyarım.

esracım

Yasemincim bende senin gibi düşünüyordum.Benim minik kızım oynamıyor hareket etmiyor diyordum.Cuma akşamı tesadüfen lıkır lıkır ettiğini hissettim  :k06:....İnan çok güzel bi şey.Senin kızda muhtemelen oynuyordur hafiften ama duymuyorsundur.Mesela birkaç kez daha dinlemek istedim olmadı.Sürekliliği yok ama zamanla onlarda olacak  :love9: :love9: :love9:

asya81

CANIM PAT DİE DALDIM AMA BENCE YAPTIRMA BİZDEDE İKİLİ TEST RİSKLİ ÇIKTI DÖRTLÜ NORMAL AYRINTILIDA GAYET NORMAL ÇIKTI ŞÜKÜR KIZIMDA İYİ :amin:AYRINTILI ULTRASONDA HERŞEY YERİNDE ÇIKTIYSA BENCE YAPTIRMA

yasemin10

Asyacım artık randevuyu falan aldım. Yani saati zamanı belli. Bu saatten sonra da fikrimi değiştirmek istemiyorum. Zaten zor bir şekilde karar verdik. İyi düşünüyorum iyi şeyler olacak inşallah. Sarı kelebeğim Allah'a emanet.  :amin: Tavsiyen için yine de sağol.  :opucuk:

vişneli

selam kızlar.

Bugün kontrolüm vardı, bebeğimi görmeyi ve hatta kalp atışını duymayı beklerken haberler iyi gelmedi. bebeğim 7+5 ve kese var yolk saç var ama bebek yok. haftaya kontrolde belli olacak. bebek yine görülmezse kürtaj olacağım, çok üzgünüm, moralim çok bozuk :y25:
Seninle herşeye varım ben

esracım

canım inşallah haftaya bebeğin görünür.lütfen üzülme inşallah gönlünden geçen olur  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: vişneli - 02 Ekim , 2012, 17:11:45
selam kızlar.

Bugün kontrolüm vardı, bebeğimi görmeyi ve hatta kalp atışını duymayı beklerken haberler iyi gelmedi. bebeğim 7+5 ve kese var yolk saç var ama bebek yok. haftaya kontrolde belli olacak. bebek yine görülmezse kürtaj olacağım, çok üzgünüm, moralim çok bozuk :y25:
inşallah haftaya gittiğinde bebeğini görürsün inşallah

beteray

selam kızlar.

canım alttan baktı mı?benim üstten görünmemişti alttan baktı 2mm görünmüştü.çok küçükse görünmeyebilir

yasemin10

selam kızlar.

Canım moralini bozma bebeğin daha küçükse görünmemiş olabilir.