2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

burdayız melekcim çok şükür iyiyiz ya hediye almak lazım di mi? unuttum tamamen  :-ooo
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

:opucuk: sevindim canım iyi olmanıza maaşallah :nazar: minik mercimeğimize  :love9: :binkybaby: :love9:

evet canım alırsın güzel bişeyler  :love9:

esracım

Alıntı yapılan: vişneli - 28 Eylül , 2012, 11:18:46
Alıntı yapılan: esracım - 28 Eylül , 2012, 11:00:23
Elifim demek sağlık ocağına da artık kayıt olacaksınız yavrunuzla.Dün bir arkadaşımın daha hamile olduğunu duydum.ÇOk sevindim istiyorlardı çünkü.Birde bebeğimin arkadaşı olacak yine ne güzel  :k06: :k06:

Vişneli sende hoşgeldin...

hoşbulduk, sende hoşgeldin.

ben sağlık ocağına kayıt olmadım, olmam gerekiyor mu? gerçi henüzyeni benim ama geç kalmamışımdır umarım.
zamanın olunca gidersin canım sağlık ocağına kayıt yapırırsın..

beteray

selamkızlar nasılsınız?dün aşımı yaptılar sağlık ocağında erken deil deil mi?sizler kaçıncı haftada yaptırdınız

esracım

merhaba beteray (betül değil mi )

canım ben henüz aşı olmadım 17. haftam bitmek üzere...

ZéynéP.SimAy

sen bebeğini hissettinmi peki 20. haftadan sonra yapılıyo aşı ama doktoruna sordunmu yaptırmadan 

beteray

Alıntı yapılan: esracım - 28 Eylül , 2012, 12:39:56
merhaba beteray (betül değil mi )

canım ben henüz aşı olmadım 17. haftam bitmek üzere...
evet canım betül.sağlık ocağı ne zaman dedi ki?

esracım

sağlık ocağına birkez gittim.numaramı aldılar.muhakkak ararlar diye düşündüm o tarihe.gittiğim zaman 2 aylık falandı.iarkadaşlardan bebeği hissedince diye duymuştum bende.

beteray

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Eylül , 2012, 12:43:57
sen bebeğini hissettinmi peki 20. haftadan sonra yapılıyo aşı ama doktoruna sordunmu yaptırmadan 
bi kaç defa pıt pıt seslerle bir defada kelebek kanat çırpması gibi hissettim dünden beride sanki göbek deliğinin içinden oynanıyo gibi :laughing7: doktoruma da hiç sormadım aşıyı.ben ilaç yazdırmaya gittimhemşire aşı gününe bakalım dedi aşın olcak dediler sonra hooop yaptılar :dontknow:

beteray

hissetmekle ne alakası varmış kii anlayamadım :dontknow:

SeliN59

beteray

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 28 Eylül , 2012, 12:57:36
ilk aşı 4. ayda vuruluyomuş kızlar
nasılsın canımmmmnası gidiyor gördün mü bebişi büyümüş mü boyu ne kadar olmuşş belin nasıl? :k06: çok soru sordumm

beteray

Alıntı yapılan: beteray - 28 Eylül , 2012, 12:52:25
hissetmekle ne alakası varmış kii anlayamadım :dontknow:
aaaaa acaba ondan mı sordu doktor hareketlerini hissetmeye başladın mı diyeeee

SeliN59

Alıntı yapılan: beteray - 28 Eylül , 2012, 12:59:18
Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 28 Eylül , 2012, 12:57:36
ilk aşı 4. ayda vuruluyomuş kızlar
nasılsın canımmmmnası gidiyor gördün mü bebişi büyümüş mü boyu ne kadar olmuşş belin nasıl? :k06: çok soru sordumm

belim eski gibi çok ağrımıyo canım ama buaralar kasıklarım çok ağrıyo kum döküyomuşum sıkıntılı geçiyor ama bunada şükürler olsun bebeğimi gördüm Maşallah büyümüş eli kolu yüzü belli insan şeklini almış dedi doktor 5,79 cm boyu gramınıda bilmiyorum doktor söylemedi ultrason kağıdındada yazmıyo.sen nasıl oldun kanaman geçmiştir inşallah  buarada herkese hayırlı cumalar  :love9:

ZéynéP.SimAy

20. haftadan sonra bebeğinde kımıldadığını hissettikten sonra yaptırmam gerektiğini söyledi hem doktorum hemde sağlık ocağındaki ebem  :dontknow: