2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

onu söylemeyi unuttum bugün 4 te randevüm var. dua edin güzel haberle döneyim. kese görünür di mi bu değere?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

suzannn

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:42:56
onu söylemeyi unuttum bugün 4 te randevüm var. dua edin güzel haberle döneyim. kese görünür di mi bu değere?
inşallah canım benim haberlerini bekliyoruz kese alttan görünür

elfo

_inci_tanem_

benim 5+3 'de karnımdan görünmüştü kese RABBİM'e şükürler olsun  :amin:
seninde görünebilir canım ALLAH'ın iziniyle  :amin: ultrasonlada alakalı bu arada  :icon_thumright:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

suzannn

bence değil ama istemiyorsan yaptırma bekle 2 gün daha üsten gözükür

elfo

ben de onu düşündüm suzancım

yelizcim acaba o zamanki kan değerin kaçtı ölçtürmüşmüydün

esracım

canım benim dr kesesinin görülmesi değerin 4000 lerde olması gerek demişti.alttan muayne etmez sanırım dr un.ama 2 gün sonra değerin  4000 in üzerinde olacağı için kesin görünür.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:57:00
ben de onu düşündüm suzancım

yelizcim acaba o zamanki kan değerin kaçtı ölçtürmüşmüydün

yok canım dr.ölçüm yaptırmamıştı tehlikemde olunca evden çıkamamıştım zaten ALLAH korusun olağan dışı birşey olursa değerine bakarız demişti

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 14:59:05
canım benim dr kesesinin görülmesi değerin 4000 lerde olması gerek demişti.alttan muayne etmez sanırım dr un.ama 2 gün sonra değerin  4000 in üzerinde olacağı için kesin görünür.

o zaman alttan bakma isterse 2 gün sonra geleyim diyeyim.

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 15:06:31
Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 14:59:05

o zaman alttan bakma isterse 2 gün sonra geleyim diyeyim.
canım zaten alttan bakmaz büyük bir ihtimalle.karından yine bir bakar.göremez sana gün verir şu zaman gel diye.muhtemelen o zaman görürsünüz.ama dediğim gibi benim dr 4000 in üzerinde olunca görünüyor demişti.

elfo

kadının cihazları çok iyi inş. karından görünür  :amin:

vişneli

merhaba 2013 ilkbaharının güzel anneleri. Rabbim hepimizin bebeklerini korusun.

Nasipse bende mayıs annesi olacağım, ama içim daralıyor  :y25:

az önce doktorumdan döndüm, 2 gündür lekelenme var ve birkaç damla da pembe akıntı geldi dün ve bugün  :y25: doktor yerleşme olabilir veya düşük tehlikeside olabilir, takip edeceğiz, bekleyelim dedi  :y25: 7 mm olmuş kese, bebek görünmüyor, normalmi bu değerler  :'( doktor normal gidiyor diyor ama benim içim hiç rahat değil  :y25:

kafam çok karışık, son adet tarihim 9 ağustos. ovulasyon günüm 22 ağustos. şimdi bebeğim kaç haftalık oluyor  :'( her gidişimde doktora sormayı da unutuyorum, çünkü başından beri yapılan tahlil ve kontrollerde sanki bir aksilik var gibi ve ben heyecanlanıyorum her seferinde  :'(
Seninle herşeye varım ben

vişneli

elfo, canım sanırım hamileliğini en yeni öğrenen sensin, hayırlı olsun canım, Allahım kucağına almayı nasip etsin.
ben 17 eylülde gittim, karından göremedi doktor keseyi ve alttan bakmıştı, hatta ben bakmayalım dedim ama doktorum "düşük tehlikesi yaratıyor diye düşünüyorsan düşünme, birşey olmaz, olsa ben bakmam" dedi. az öncede kontrolden geldim, lekelenme yüzünden yine alttan baktı.

inş. içine sine sine bir kontrol dönemi geçirirsin, çok zor böyle ne olacağını düşünüp durmak, günler geçmiyor.

inş. sende bende ve biz gibi diğer annelerimizde, hem bebeği hem kalp atışını duyarızda içimiz rahatlar :(
Seninle herşeye varım ben

esracım

Elifim benim doktorun da cihazları çok iyi.Zeyneple aynı dr a gidiyoruz.En yeni teknoloji bunda hatta.

Vişneli bende de hep akıntı vardı ama dr um alttan asla bakmadı.Progestan verdi ve kesildi akıntım.Cumadan salıya kadar ful akıntım oldu.Adet oluyorum sandım hatta.Ama salı dr a gittim ve ilacı verdi.Anında kesildi.Keşke alttan baktırmasaydın.Hamileliğimin dördüncü ayındayım ama birkez olsun öyle kontrol olmadım.Ki ben daha önceden kimyasal gebelik geçirmiştim ama dr buna gerek duymadı.Bence bundan sonra baktırma derim.Seni korkutmayayım tabide...

ZéynéP.SimAy

esracım bizim doktor kolay kolay alttan bakmıyo zaten anca doğum zamanı açılmalara filan bakar  :laughing7:
arkadaşım sanada alttan baktırma derim ben tehlikeli olabilir  :icon_thumright: