2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:00:29
ay ben de burdayım ben de mayıs annesiyim inşaAllah  :hello2: :hello2: :hello2:

Maşallah size canım  :amin: :amin: RABBİM sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:
Bana öyle geliyoki Eymen geliyooo  :hello2: :hello2:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

suzannn

çok mutlu oldum elifim çok güzel bir duygu bu

elfo

canım suzanım bu konuyu açan sensin inş. sonunu tutan olursun  :amin:

yelizim ben hamile kalmadan önce bile ben oğlum olacağını düşünüyordum fikrim aynen devam ediyor. inş.  sağlıklı hayırlı güzel evlat olsun da  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

suzannn

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:14:54

yelizim ben hamile kalmadan önce bile ben oğlum olacağını düşünüyordum fikrim aynen devam ediyor. inş.  sağlıklı hayırlı güzel evlat olsun da  :amin: :amin: :amin:
inşallah rabbim nasip eder 2013 e bebeğimle girerim ben ve burda canı gönülden isteyen herkes inşallah

sata göre kaç haftalık canım

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:14:54

aminnnnnn canım inşallah ama nedense hamile olduğunu duyduktan sonra ilk gelen erkek bebek oldu yani Eymen ben koyamayacağım bu ismi senin eymen'i severiz demiştim hatırlıyomusun  :love9: :love9: :love9: RABBİM ne kadar büyüklüğü işte...

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

SeliN59

kızlar herkese selam doktordan geldim şimdi..Maşallah  :nazar: bebeğimin gelişimi çok iyi dedi doktor 12+2 olmuş  :nazar: yanlız kasıklarım çok ağrıyo  dünden beri belim zaten 3 aydır ağrıyo du :( kum döküyomuşum şimdide ilaçta vermedi inşallah atlatabilirim çabucak birde erkeğe benzettim dedi çok erken daha ama biz sormadan söyledi önümüzdeki ay kesinleşir dedi hayırlısı inşallah sağlıklı olması yeter bize

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:03:38
Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 14:02:35
elifim ben başından tuttum sen sonundan sanki bu mevsimlerin  ;D :hieyt: :hello2: :muzz:

di mi aynen  :k06: çok şükür aynı gruba denk geldik  :amin: :amin:
şükür canım şükür 3 ay olacak meleklerimizin arasında.ben günlüğü yazmaya başlarım artık.sende peşimden yazıver gari  :laughing7:

esracım

sombahar geçmiş olsun canım.inşallah ilaçsız bir şekilde atlatırsın bu kum dökme işini.bol bol su iç ki kumlar çabucak gitsin seni rahatsız etmesin.

suzannn

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 25 Eylül , 2012, 14:29:07
kızlar herkese selam doktordan geldim şimdi..Maşallah  :nazar: bebeğimin gelişimi çok iyi dedi doktor 12+2 olmuş  :nazar: yanlız kasıklarım çok ağrıyo  dünden beri belim zaten 3 aydır ağrıyo du :( kum döküyomuşum şimdide ilaçta vermedi inşallah atlatabilirim çabucak birde erkeğe benzettim dedi çok erken daha ama biz sormadan söyledi önümüzdeki ay kesinleşir dedi hayırlısı inşallah sağlıklı olması yeter bize
maşallah kocaman olmuşsun selincim ben suzan bu arada :)

elfo

suzancım sat a göre 5+5 olması lazım.

evet yelizcim dün gibi hatırlıyorum hatta sen ben koyamayacam artık senin eymeni severiz demiştin daha bi ısınmıştım bu isme

kızlar internetten görüştüğüm doktorumu aradım. sekreteri çıktı şu an muayenede dedi. adam 15 dakika sonra beni aradı ses tonunu anlatamam. gerçekten herşeyi para olmayan bi adam. size nasıl teşekkür etsem dedim. şu haberi verdin ya en güzel teşekkür dedi. bana matofin diye bi ilaç söyledi 12. haftaya kadar kullanacaksın dedi. yine yürüyüş yapacaksın dedi ama daha hafif yapacam ve başka spor önermedi. bi de yine glisemik indeksi yüksek yiyeceklerden uzak duracaksın doğuma kadar dedi. kızlar elbet Allah mecbur etmesin ama sorununuz olursa ve istanbuldaysanız veya istanbulda hastane arıyosanız bahçeci tüp bebek kliniğinden erbil yağmura gidin. kime ne vesile olur bilinmez ama sadece ilgisi bile dünyalara bedel Allah ondan kat kat razı olsun.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

SeliN59

Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 14:33:47
sombahar geçmiş olsun canım.inşallah ilaçsız bir şekilde atlatırsın bu kum dökme işini.bol bol su iç ki kumlar çabucak gitsin seni rahatsız etmesin.

saol canım bol bol su içiyorum inşallah en kısa zamanda geçer

suzancım gözlerim papatyamı aryodu az önce çevrim içi arkadaşlarda çok saol canım ALLAHIM en kısa zamanda sanada göstersin inşallah AMİN

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:35:50

evet yelizcim dün gibi hatırlıyorum hatta sen ben koyamayacam artık senin eymeni severiz demiştin daha bi ısınmıştım bu isme

kızlar internetten görüştüğüm doktorumu aradım. sekreteri çıktı şu an muayenede dedi. adam 15 dakika sonra beni aradı ses tonunu anlatamam. gerçekten herşeyi para olmayan bi adam. size nasıl teşekkür etsem dedim. şu haberi verdin ya en güzel teşekkür dedi. bana matofin diye bi ilaç söyledi 12. haftaya kadar kullanacaksın dedi. yine yürüyüş yapacaksın dedi ama daha hafif yapacam ve başka spor önermedi. bi de yine glisemik indeksi yüksek yiyeceklerden uzak duracaksın doğuma kadar dedi. kızlar elbet Allah mecbur etmesin ama sorununuz olursa ve istanbuldaysanız veya istanbulda hastane arıyosanız bahçeci tüp bebek kliniğinden erbil yağmura gidin. kime ne vesile olur bilinmez ama sadece ilgisi bile dünyalara bedel Allah ondan kat kat razı olsun.

canım ne güzel ya..Allah herkesin karşısına böyle dr lar çıkarsın.işinde başarılı ve istekli hastasına sevecen ve ilgili....

_inci_tanem_

25 Eylül , 2012, 14:40:47 #297 Son düzenlenme: 25 Eylül , 2012, 14:52:31 yyeeliz
Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 14:35:50

RABBİM hayırlısıyla doğup ismiyle büyütmeyi nasip etsin inşallah canım :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

suzannn

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 25 Eylül , 2012, 14:35:55
Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 14:33:47

saol canım bol bol su içiyorum inşallah en kısa zamanda geçer

suzancım gözlerim papatyamı aryodu az önce çevrim içi arkadaşlarda çok saol canım ALLAHIM en kısa zamanda sanada göstersin inşallah AMİN
amin inşallah bu sorunların hepsi bebeğini kucağına aldığında bitecek görürsün bak

suzannn

elifçim dr. ne zaman gidiyorsun kesesi görünür alttan bakarsa