2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

yasemin10

Hoşgeldin Ayşen. Allah hepimizin kuzularını korusun. Ben de öğretmenim. ve 25 saat dersim var  :honk: geçen sene ne güzel 18 saat dersim vardı. Neyse her şeyin hayırlısı. Allahtan sarı kelebeğim beni çok yormuyor.

esracım

Merhaba Ayşencim hoşgeldin yeniden aramıza.Seni herzaman burda görmek isteriz.Ayy seni dedim sizi görmek isteriz annesi.Ayrıca teşekkür ediyoruz kızımla sana ;)  :opucuk: Yeni eğitim öğretim yılında da hepinize başarılar diliyorum ayrıca arkadaşlar.

aayyyşşşeennn

beteraycım çok sağol, inşllh çpk sağlıklı olurlar.senin dersin azmış, ben meslek dersleri öğretmeiyim ve haftada 35 saatim var. nasıl olacak bilmiyorum valla.

yasemincim hoşbuldum canım. senin ders sayında benden azmış. ama yinede yorucu olur. 10 saat de olsa 4o saatte olsa hazırlanıp evden çıkmak yetiyor. .... sarı kelebeğinin cinsiyeti belli olmadı mı daha annesi?

hoşbuldum esracım. inşllh  ben ve miniğim bundan sonra buralardayız. teşekkür ediyoruz.

hepiniz birdaha ki görüşmeye kadar Allah a emenet olun.... :wave: :wave: :wave: :

yasemin10

Günaydın kızlarrrrrrrrrr  :hello2:   :flowers:

Ayşencim cinsiyetini henüz öğrenemedik. Doktor sizi yanıltmayayım bir dahaki kontrolde daha net görünür dedi. Beklemedeyiz anlayacağın. Nerde öğretmensin?

Esracım nasılsın? uzun zamandır görüşemedik. Kızçen napıyor?   :binkybaby:  :binkybaby: Eğitim-öğretim yılı için olan dileklerin için teşekkür ederiz.

yasemin10

Esracım 4 lü taramanın sonucu çıktı mı? Ben de geçen cumartesi yaptırmıştım. Sonucu 1 hafta sonra alırsınız dediler ama biraz önce hastaneyi aradım halen sonuç falan yok.  :caca:

ZAHİR

♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

Alıntı yapılan: smyr.fk - 25 Eylül , 2012, 10:42:34
bizi de yazın kızlar 11 mayıss :love7: :love7:
Hayırlı olsun canım. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

ZAHİR

♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

esracım

smyr.fk arkadaşım hayırlı olsun.

yasemincim bizim dörtlünün sonucu geçen hafta belli olmuştu.çok şükür iyiymiş sonuçlar.merak etme sizin sonuçta çok iyi çıkar eminim ki.kızım da iyi teyzesi.sizleri öpüyor :opucuk: :love9:

elfo

Alıntı yapılan: smyr.fk - 25 Eylül , 2012, 10:42:34
bizi de yazın kızlar 11 mayıss :love7: :love7:

sümeyram sen hamile misin neden haber vermedin  :-ooo :-ooo :-ooo
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

ay ben de burdayım ben de mayıs annesiyim inşaAllah  :hello2: :hello2: :hello2:

esracım

elifim ben başından tuttum sen sonundan sanki bu mevsimlerin  ;D :hieyt: :hello2: :muzz:

elfo

Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 14:02:35
elifim ben başından tuttum sen sonundan sanki bu mevsimlerin  ;D :hieyt: :hello2: :muzz:

di mi aynen  :k06: çok şükür aynı gruba denk geldik  :amin: :amin:

melek100lü

elfo