2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

beteray

Alıntı yapılan: moonlight - 16 Eylül , 2012, 14:19:16
Alıntı yapılan: beteray - 15 Eylül , 2012, 22:15:02
kızlar geldik eve.kontrol güzel geçti herşeyi normalmiş sonsuz şükürrrr.ultrason doktoru erkek gibi gördüm dedi 3 hafta sonra kontrolde netleşir artık.açılma hiç yokmuş alttanda ultrason yapıldı.100 gr olmuş 11cm de yaklaşık boyu...Allah hepimizi tamamına erdirsin inşallah :amin:

Herşeyin sorunsuz olmasına çok sevindim cnm  :hieyt: :hello2: :muzz: haftaya bu güzel haberleri bende alırım inşallah kısmet olursa ilk kez bebeğimi göreceğim inşallah bi sorun çıkmaz seninki gibi :amin: :amin: :amin:
HEP GÜZEL HABERLERLE DÖN İNŞALLAH CANIM. :amin:

Balböceği

Canım cok sevindim  :muzz:

İnşallah hep öyle güzel gider...  :amin:

beteray

inşallah canım hep korkulu ama herşey rabbimin elinde sağlıklı şekilde versin inşallah :amin:

esracım

CAN TANEM

Ben burdayım Esracım bu arada bebeğin cinsiyetini öğrenmişsin Prensesimiz sağlıkla gelsin inşallah :nazar: :hello2: :muzz: :nazar:

CAN TANEM

İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM       :nazar: :binkybaby: KIZ
5   MART  YASEMİN10   :nazar: :binkybaby:
16 MART  BETERAY       :nazar: :binkybaby:
5   NİSAN FISTIK           :nazar: :binkybaby:
12 NİSAN SOMBAHAR    :nazar: :binkybaby:
7   MAYIS MOONLİGHT  :nazar: :binkybaby: 

RABBİM MELEKLERMİZİ KORUSUN  :amin: :amin: :amin:
[/quote]

esracım

Aynurum teşekkürler canım evet bir prenses geliyor dünyamıza.Çok mutluyum çok.Sağlıklı olması başlı başına yetecek bir şeydi ama cinsiyetini öğrenmek daha bir mutlu etti beni.Yoksa kız olmuş erkek olmuş farketmez ;D

Listemizide yapmışsın.Bakalım ben marta kalacakmıyım.Şimdiki merak konum bahar annesi mi kış annesi mi olacağım  ;D

CAN TANEM

Dediğin gibi sağlıklı sıhhatli olsunda cinsiyetide önemli değil senin bahar yada kış annesi olman da tatlım boşver zamanında sağlıkla gelsinde farketmez bahar yada kış olması ama kış annesi olmanın önemli bi avantajı varki yaza doğru bebekler biraz büyümüş olacak yaz rahat gececek bi dahaki kışada iyice büyümüş olacaklar  :hieyt: :love9:

esracım

Ben biran önce gelsin istiyorum sanırım o yüzden bazen aceleilik ediyorum.Sağlıklı olsunlarda gerisi hiç mühim değil.Şükürler olsun bugünlerimize  :amin: Aslına bakarsan zaman çok hızlı geçiyor baksana 16 haftayı geride bıraktım.Şaka gibi masal gibi  :muzz: :occasion14:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: esracım - 19 Eylül , 2012, 14:47:40
Ben biran önce gelsin istiyorum sanırım o yüzden bazen aceleilik ediyorum.Sağlıklı olsunlarda gerisi hiç mühim değil.Şükürler olsun bugünlerimize  :amin: Aslına bakarsan zaman çok hızlı geçiyor baksana 16 haftayı geride bıraktım.Şaka gibi masal gibi  :muzz: :occasion14:

Ne kadar şükretsek azdır canım Rabbim herkese yaşatsın bu duyguları ve bizlerede o günleri görmeyi nasip etsin :amin: :amin: :love9: :love9:

beteray

ayyy kızlarrr bende herkes nerde diyordum...bende belki kış annesi olurum erken doğum riskinden dolayı.ama inşallah karnımızdan alacağı herşeyi alıp küvezle uğraştırmadan sağlıkla çıksınlar :amin:

yasemin10

Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin. 3 gün önce 5 gün sonrası fark etmez.
Beteraycım sende olumlu şeyler düşün olumlu şeyler olsun. İnşallah miniğin seni üzmeden zamanında gelir.

beteray

:amin: :amin: :amin: inşallah canım antibiyotik kullancam doğuma kadar kaygılarım büyük ama herşey Allahtan inşallah sağlığıyla nasip eder minik yavrumuzu ben olabildiğince olumluyum herşey kader kısmet

aayyyşşşeennn

çok uzun bir aradan sonra topiğimizdeki tüm arkadaşlarıma merhaba. tatildi, ev taşımaydı, ilk aylarda uyku derken çok uzun süredir nete giremedim..... aramıza yeni arkadaşlar katılmış hepinizi tebrik ediyorum Allah sağ salim kucağımıza alacagımız günleride gösterir inşllh...... esracım cinsiyetini öğrenmişsin çok sevindim prensesin olacağına, sağlıkla annesine ve babasına kavuşsun inşllh..... hamileliği sorunlu geçen arkadaşlarım  Allah yardımcınız olsun, biran önce herşey yoluna girer inşllh... ben henüz cinsiyetini öğrenemedim aslında çok da merak ettiğim söylenemez, yeterki sağlıklı olsun........ bundan sonra daha sık buralarda olurum gerçi okul da açıldı iş başladı ama olsun........... BU ARADA BENİM MUHTEMEL DOĞUM TARİHİM 8 MART....

beteray

Alıntı yapılan: aayyyşşşeennn - 22 Eylül , 2012, 17:16:30
çok uzun bir aradan sonra topiğimizdeki tüm arkadaşlarıma merhaba. tatildi, ev taşımaydı, ilk aylarda uyku derken çok uzun süredir nete giremedim..... aramıza yeni arkadaşlar katılmış hepinizi tebrik ediyorum Allah sağ salim kucağımıza alacagımız günleride gösterir inşllh...... esracım cinsiyetini öğrenmişsin çok sevindim prensesin olacağına, sağlıkla annesine ve babasına kavuşsun inşllh..... hamileliği sorunlu geçen arkadaşlarım  Allah yardımcınız olsun, biran önce herşey yoluna girer inşllh... ben henüz cinsiyetini öğrenemedim aslında çok da merak ettiğim söylenemez, yeterki sağlıklı olsun........ bundan sonra daha sık buralarda olurum gerçi okul da açıldı iş başladı ama olsun........... BU ARADA BENİM MUHTEMEL DOĞUM TARİHİM 8 MART....
canım Allah sana da sağlıklı kucağına almayı nasip etsin.umarım çok sağlıklı miniklerimiz kucağımızda olur...ben de öğretmenim allahtan dersim 17 saat rahatımm