2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

rabia1986

Alıntı yapılan: esracım - 04 Eylül , 2012, 09:05:52
Alıntı yapılan: rabia1986 - 03 Eylül , 2012, 18:13:41
Alıntı yapılan: esracım - 03 Eylül , 2012, 13:21:01
Raincim dr lar sucuk salam sosiz önermiyorlar ama pişmiş sucuk yiyebilirsin bence canın çok çektiyse.

Rabia hayırlı olsun canım.İnşallah tez zamanda özlenen yavruba kavuşursun.

Beteray umarım tatilde bol bol eğlenmişsinizdir.Canım inşallah hayırlısı ile sen bu bebeği dünyaya getireceksin.Bol bol dua et.

ıns canım hayırlısı bakalım bugun 8. gun :))ve dogum gunum :)
Nice yıllara tüm güzelliklerle beraber  :flowers: :flowers:

inş canım çok teşekkür ederim :D

rabia1986

beteray

yasemin10

Merhaba kızlar,
uzun zamandır nete giremedim. Umarım her şey yolundadır.

Beteray nasılsın? hastaneden çıktın mı?

beteray

evet canım evdeyim şu an geçti çok şükür çok korktuk ama.sen nasılsın?

esracım

Merhaba kızlar.Bende iyiyim sağolun.Kimsecikler olmuyor genellikle.Bende bir bahar annelerinde bir kış annlerinde takılıyorum.Zaten muhtemel tarih 3 mart.Bebeğim kış ile bahar arasında doğacağı için geziniyorum.Ama bu sayfamızda pek kimsecikler yok.
Beteray inşallah bir daha doğuma kadar hastanede yatmanı gerektirecek bir durum olmaz.Yasemincim sende hoşgeldin.Nasılsın görüşmeyeli ?

suzannn

yakında burasıda dolar esracım inşallah

esracım

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Eylül , 2012, 12:55:23
yakında burasıda dolar esracım inşallah
canım inşallah tüm anne adaylarını bu sayfada görebiliriz.Olmadı 2013 yılının herhangi bir ayında anne olmuş olarak görelim  :amin:

yasemin10

İyiyim sağ olun kızlar.Okul başladı işe gidip geliyorum. Günler sanki böyle daha hızlı geçiyor.  ;)  Hamilelik de son sürat devam ediyor  :k06:  Çok şükür şimdilik sıkıntısız olarak devam ediyorum.    :nazar:  :nazar:  :nazar:

Beteraycım iyi olmana sevindim. Umarım böyle bir şeyi bir daha yaşamazsın.
Esracım üçlü taramayı ne zaman yaptıracaksın? ya da yaptıracak mısın? Ben haftaya yaptırmayı düşünüyorum ama kısmet bakalım. Daha randevu almadım.

beteray

Alıntı yapılan: yasemin10 - 10 Eylül , 2012, 13:47:25
İyiyim sağ olun kızlar.Okul başladı işe gidip geliyorum. Günler sanki böyle daha hızlı geçiyor.  ;)  Hamilelik de son sürat devam ediyor  :k06:  Çok şükür şimdilik sıkıntısız olarak devam ediyorum.    :nazar:  :nazar:  :nazar:

Esracım üçlü taramayı ne zaman yaptıracaksın? ya da yaptıracak mısın? Ben haftaya yaptırmayı düşünüyorum ama kısmet bakalım. Daha randevu almadım.

Alıntı yapılan: yasemin10 - 10 Eylül , 2012, 13:47:25

inşallah yaşamam ama gece yine kanama oldu azcık hemen progestan içtim yattım şimdi geçti ama adet sancısının hafifi bi sancım var herkes ilk 3 ay rahatsız sonra rahat,ben de 3 ay rahattım şimdi rahatsızım.ben de öğretmenim canım gidip geliyorum rapor vermişlerrdi iptal ettirdim seminer kolay diye.senin branş ne?

yasemin10

Sosyal bilgiler öğretmeniyim. Balıkesir'de öğretmenlik yapıyorum. Sen nerdesin?

esracım

Yasemincim yarın dr a gidiyorum.Muhtemelen üçlü yada dörtlüyü dr yarın yapacak.bana 4 lü test yapacağız demişti.c,ns,yet,n,de yarın öğreneceğim.benimde işler çok yooğun yazmaya zaman bulamıyorum bu arada  :dontknow: :-\ :'( :sad1:
okula gidip gelirken zaman çok daha hızlı geçer.çok heycanlıyımm cinsiyetini öğreneceğim için bu arada.

yasemin10

Esracım cinsiyet konusunda ben de biraz meraklıyım.ama benim doktor biraz garantici 5. ayda ancak cinsiyeti kesin belli olur dedi. onun için bu kontrolde pek ümidim yok.bende hafta sonuna gidecem inşallah kontrole. bakalım bizimki de üçlü mü dörtlü mü tarama yapacak.
İyi haberlerle tekrar buluşmak ümidiyle .

beteray

ben görsel sanatlar öğretmeniyim erzurumdayız biz.ben de bu hafta sonu detaylı ultrasona gircem cinsiyeti görünür mü acaba detaylı ultrasona girdiniz mi hiç?

CAN TANEM

Alıntı yapılan: beteray - 11 Eylül , 2012, 23:25:26
ben görsel sanatlar öğretmeniyim erzurumdayız biz.ben de bu hafta sonu detaylı ultrasona gircem cinsiyeti görünür mü acaba detaylı ultrasona girdiniz mi hiç?

Bu konuda bi bilgim yok cnm  :dontknow:

Sen kaç haftalık oldun şuan... :opucuk: