2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 29 Ağustos , 2012, 11:28:15
inşallah canım ne yapayım başka çare yok suzancım Allahım en kısa zamanda sanada versin hep dua ediyorum canım inşallah seninde hamileliğini duymak nasip olsun inşallah :amin: :amin: :amin:
amin canım

çok bekledin rabbim seni ödüllendirdi çok şükür bazı sıkıntıları olsada büyük günü düşün bebeğini sağlıkla kucağına aldığın günü

SeliN59

Alıntı yapılan: esracım - 29 Ağustos , 2012, 11:27:34
sombahar tebrik ederim seni  :flowers: :flowers: :flowers: inşallah hamişliğin bundan sonra güzel geçer sağlıcakla yavrunu kucağına alırsın.aramızda tam 5 hafta  var.benim doğumda mart başı gibi görünüyor bakalım o zamana kalacakmı.hayırlısı olsun hakkımızda  :love9: :love9: :love9:

amin canım Allah sağ sağlim kucağımızdada göstersin inşallah  :amin: :amin: :amin:

yasemin10

Sombahar tebrik ederim.  :k06:   :hello2: Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin.  :amin:  Umarım en yakın zamanda bel ağrılarında geçer.

yasemin10

İkili taramamının sonucunu aldım. Çok şükür her şey normal çıktı.  :hieyt:  :hieyt: Darısı diğer testlerin başına

esracım

Yasemin canım tebrik ederim sonucunuz iyi çıkmış.Darısı dediğin gibi diğer testlerimizin başına  :amin:

yasemin10

Esracım sağol.   Benim karnım artık çıkmaya başladı. eski pantolonlarımın düğmelerini biraz zor ilikliyorum. Düğmeyi kapatsam bile karnım üstten çıkıyor  :laughing7: anlayacağın yavaştan hamile pantolonlarına geçiş yapmam lazım. Sende de böyle bir durum var mı? ayrıca şimdiye kadar da 2 kilo aldım. kilo alışım normal gibi ama bu karnımın birden böyle olacağını düşünmemiştim.  :icon_scratch:

esracım

Yasemincim bende  4 kilo kadar aldım ama pantolonlarım şimdilik iyi kapanıyor o konuda bir sıkıntı yok.Tatile çıkmadan önce bir ve iki beden büyük şortlar aldım onlarda gayet iyi oldular sıkmadılar.Karnım var ama bunu yalnız ben görebiliyorum.Birde arkadaşlarım diyor göbeğin çıktı esra diye.Önceden hiç göbek olmadığı için birazcık bi şey hemen farkediyor ister istemez  :laughing7: :laughing7:

Rain.

kızlar acil bişi sorcam ben 3 aylık gebeyim ve canım sucuk istiyoo ama zararlımı deglmı bilmiyorum yiyen var mı hiçç yardımm  :dontknow:

rabia1986

mrb arkadaşlar soğan kürüne başladım ben 7. günüm bakalım hayırlısı :)))

beteray

selam kızlar tatil bitti evimize döndük şükür artık buralarda olcam umarım sağlıkla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi riskim çok fazla rabbim hepimizin yardımcısı olsun

esracım

Raincim dr lar sucuk salam sosiz önermiyorlar ama pişmiş sucuk yiyebilirsin bence canın çok çektiyse.

Rabia hayırlı olsun canım.İnşallah tez zamanda özlenen yavruba kavuşursun.

Beteray umarım tatilde bol bol eğlenmişsinizdir.Canım inşallah hayırlısı ile sen bu bebeği dünyaya getireceksin.Bol bol dua et.

rabia1986

Alıntı yapılan: esracım - 03 Eylül , 2012, 13:21:01
Raincim dr lar sucuk salam sosiz önermiyorlar ama pişmiş sucuk yiyebilirsin bence canın çok çektiyse.

Beteray umarım tatilde bol bol eğlenmişsinizdir.Canım inşallah hayırlısı ile sen bu bebeği dünyaya getireceksin.Bol bol dua et.

ıns canım hayırlısı bakalım bugun 8. gun :))ve dogum gunum :)

melek100lü

Alıntı yapılan: rabia1986 - 03 Eylül , 2012, 18:13:41

ıns canım hayırlısı bakalım bugun 8. gun :) )ve dogum gunum :)

:love9: :flowers: doğum günün kutlu olsun  canım  :flowers: :love9:

esracım

ıns canım hayırlısı bakalım bugun 8. gun :))ve dogum gunum :)
Nice yıllara tüm güzelliklerle beraber  :flowers: :flowers:

rabia1986

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Eylül , 2012, 18:36:40

ıns canım hayırlısı bakalım bugun 8. gun :) )ve dogum gunum :)

:love9: :flowers: doğum günün kutlu olsun  canım  :flowers: :love9:

çok teşekkür ederim :D