2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

Günaydın Yasemincim yeniden dr kontrolünüz nezaman ben çarşamabay gidecem çok heycanlıyım ve çok mutluyum  :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz:

Rabiayı bende merak etmedim değil aslında...

yasemin10

Esracım ben hem devlet hastanesindeki bir doktora gidiyorum hem de özel hastanedeki bir doktora gidiyorum. Devlet hastanesindeki kontrolum yarın. Özel hastanedeki bayram nedeniyle biraz ertelendi 22 Ağustos'a kaydı. 22 Ağustosta da ikili testim yapılacak. Ben de çok heyecanlıyım. niye iki ayrı doktora gidiyorsun diye düşünebilirsin. Doğumumu kısmet olursa devlet hastanesinde yaptırmak istiyorum. Ordaki doktorum özel muayenesini kapattığı için de özel hastaneye gidip aklıma takılan soruları uzun uzadıya soruyorum. Şimdilik böyle gidiyor ama bakalım ilerde neler olacak.

esracım

Yasemincim demek iki doktora gidiyorsun.Canım için öyle rahat ediyorsa iki doktora gitmekle iyi yapmışsın.Ben doktorumdan çok memnunum o yüzden devlette bir daha gerek duymadım ama senin gibi ihtiyaç duysam kesin giderdim.Bayramdan sonra demek sizinn özel hastanedeki kontrolünüz.İnşallah güzel güzel şeyler söyler.Pazar günü 3.ayımız oluyor çok mutluyum çok :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

ufağım

13 Ağustos , 2012, 16:54:19 #153 Son düzenlenme: 13 Ağustos , 2012, 16:57:10 ufağım
bende iki doktora gidiyorum arkadaşlar bundan önce iki kere bebeğimi kaybettim :(onun için bi nevi önlem aldık yani şimdi bekliyoruz hafta hafta hesaplıyorum ama devamlı gelişimi ile ilgili bilgiler alarak internetten bilgilenerek geçiriyorum artık herşeyimiz bebeğimiz... :love7: :love9: :love9: :love9:

rabia1986

Alıntı yapılan: yasemin10 - 13 Ağustos , 2012, 09:20:36
Günaydın kızlar,
Gelincik ve ufağım hoş geldiniz. Sağlıklı, rahat bir gebelik geçirirsiniz inşallah.

Rabiacım sonuç ne oldu? Bir şey yazmamışsın çok merak ettim. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.

canım adetım bugun dahil 4 gün gecikti yarın tekrar test yapıcam.ıns hayırlı guzel haberı  yarın yazarım :)))

rabia1986

Alıntı yapılan: esracım - 13 Ağustos , 2012, 10:38:40
Günaydın Yasemincim yeniden dr kontrolünüz nezaman ben çarşamabay gidecem çok heycanlıyım ve çok mutluyum  :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz:

Rabiayı bende merak etmedim değil aslında...

mrb adetım 4 gun gecıktı henuz bır haber yok :( yarın tekrar test yapıcam ıns hayırlı guzel haberı yarın yazabılırım :)

esracım

Rabia inşallah güzel haberler verirsin bizlere :)

yasemin10

Rabiacım her şeyin hayırlısı olsun. Bu mübarek günde hayırlı haberlerini alırız inşallah. :amin:

Esracım bugün devlet hastanesine gittim. İkili testi orda yapabilir miyim diye sordum ama maalesef devlet hastanesinde bu mümkün değilmiş onun için özelde bir yerde yaptırmak gerekiyormuş. Umarım sizin ordaki devlet hastanesinde testi yaptırabilirsin.

esracım

Yasemincim zaten özele gidiyordum ben yarın bana yapılacak ikili test ? Devlete birtek ilk hamileliğimi öğrendiğimde kan vermeye gitmiştim.Kötü olduğundan değilde hastanedeki dr um çok ilgili çok memnunum ;D İnşallah sende bayramdan sonra yaptırırsın ikili testini...

yasemin10

Hımm  Esracım ben devlet hastanesine gidiyorsun sanmıştım. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz. i :hieyt: kili test için bayram sonuna randevu aldım.

rabia1986

Alıntı yapılan: esracım - 14 Ağustos , 2012, 08:46:54
Rabia inşallah güzel haberler verirsin bizlere :)

bıraz once test yaptım negatıf ama hala adet olmadım :(

denizce:)

slm ben de 6 haftalık hamileyim bugün bebeğimizin kalp atışını da duyduk allahıma çok şükür :love9: :amin:beklenen doğum tarihim de 8 nisan hayırlısyla bebeğimi kucağıma alırım  :amin: :amin: :nazar:

rabia1986

Alıntı yapılan: yasemin10 - 14 Ağustos , 2012, 13:36:50
Rabiacım her şeyin hayırlısı olsun. Bu mübarek günde hayırlı haberlerini alırız inşallah. :amin:

Esracım bugün devlet hastanesine gittim. İkili testi orda yapabilir miyim diye sordum ama maalesef devlet hastanesinde bu mümkün değilmiş onun için özelde bir yerde yaptırmak gerekiyormuş. Umarım sizin ordaki devlet hastanesinde testi yaptırabilirsin.

ıns canım ama test yaptım 5. gun olmasına rağmen negatıf :(((

beteray

Alıntı yapılan: denizce:) - 14 Ağustos , 2012, 19:05:46
slm ben de 6 haftalık hamileyim bugün bebeğimizin kalp atışını da duyduk allahıma çok şükür :love9: :amin:beklenen doğum tarihim de 8 nisan hayırlısyla bebeğimi kucağıma alırım  :amin: :amin: :nazar:
aaa hayirli olsun Allah saglikla tamamina erdirsin hepimizinkini internetim 2 hafta daha yok is basi yapinca daha cok buralarda olurum

esracım

Merhaba kızlar dün ikili test yapıldı sonucu 1 hafta sonra belli olacak ve bebeğimin ense kalınlığı ölçüldü 1.24 çıktı dr iyi olduğunu söyledi.Bu arada bebeğimin elleri kolları ayakları oluşmuş ve göz çukurları.Dr tek tek gösterdi.En son dr birazcık bebeği rhatsız ediyor.O da hemen dönüyor.Çok şükür bugünlerimize.Rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah.
Denizce inşallah daha çok çok mutluluklarını görürsünüz bebeğinizin.Rabia hayırlısı olsun canım.Umudunu yitirme asla.