2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

beteray

Alıntı yapılan: rabia1986 - 06 Ağustos , 2012, 17:36:12
mrb arkadaslar bır sey sormak ıstıyorum adetıme 4 gun kaldı dun ve bugun 1 damla kadar kan geldı hamılelık olabılır mı?
benim asilama oldu 10. gun 1 damla kahve leke geldi.2 gun sonra da testte pozitif cikti hayirlisi olsun canim

yasemin10

mrb arkadaslar bır sey sormak ıstıyorum adetıme 4 gun kaldı dun ve bugun 1 damla kadar kan geldı hamılelık olabılır mı?
Yerleşme kanaması olabilir. Sanırım 1-2 gün sonra test yaparsan sonuç belli olur. Hayırlısı olsun.

Alıntı yapılan: Rain. - 06 Ağustos , 2012, 16:34:28
kızlarr acill bişi sorcam ben 7+2 hamileyim coraspin kullanıodum günde 1 tane ama şasırdım sabah içtiğimi unuttum öglen bitane daha içtim bişi olurmu telaş yaptım cvp ne olurrrr  :dontknow:
Tatlım hemen o kadar telaş yapma. dozu çok aşmamışsın. için rahat etmiyorsa doktorunu ara.

aayyyşşşeennn

kısa bir aradan sonra tekrardan herkese merhabalar. topiğimizin güzel anne adayları nasıllar, umarım herkes iyidir. yasemincim güzel dileklerin için teşekkürler, senin bebişinde hayırlı olsun, rabbim hepimize sağ salim kucağımıza aldığımız günleride göstersin inşllh.. yanlız bişey sorucam arkadaşlar, biz bugün 9+5 iz ve benim sarı ve kokulu akıntım var. dr ma söylemiştim antibiyotik ve fitil vermişti, ilaçları kullandıktan sonra daha da çoğaldı sanki. aranızda benim gibi akıntı sorunu olan var mı yaa. kafam çok karıştı....... :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

esracım

Yasemincim eğlenmenize sevindim anne karnında ilk tatilini yapmış senin minik maşallah ona  :nazar: :nazar: Bende gün sayıyorum tatil için.
Rain arkadaşım bi şey olacağını sanmıyorum.Rabia bende de lekelenmler olmuştu.İtersen kan testi yaptır için rahatlar.Olmadı evde kendinde test yapabilirsin.
Ayşencim bende olmadı bu yüzden sana yardımcı olamayacağım.Umarım bugünlerin geçer.Bence yine doktoruna sorsan çok iyi olacak.

Bu arada bende iyi sayılırım.Bir sıkıntımız yok çok şükür.

rabia1986

Alıntı yapılan: yasemin10 - 07 Ağustos , 2012, 08:47:44
Yerleşme kanaması olabilir. Sanırım 1-2 gün sonra test yaparsan sonuç belli olur. Hayırlısı olsun.

ıns hayırlısı olur cvp ıcın tesekkurler:))

rabia1986

Alıntı yapılan: beteray - 06 Ağustos , 2012, 23:21:14
benim asilama oldu 10. gun 1 damla kahve leke geldi.2 gun sonra da testte pozitif cikti hayirlisi olsun canim

ıns benımde pozıtıf cıkar hayırlısıyla cvp ıcın tesekkurler:) sızınde bebısınız hayırlı olsun :)

yasemin10

Evet Esracım anne karnında ilk tatilimizi de yaptık. İkili taramayı sen ne zaman yaptıracaksın? Doktor bana 22 Ağustosta gel dedi.

Rabiacım en yakın zamanda güzel haberlerini alırız inşallah. :amin:

esracım

Yasemincim bizim ikili testimiz 15 ağustosta :) 5 gün arayla inşallah iyi çıkar sonuçlarımız :opucuk: :opucuk: :opucuk:

rabia1986

Alıntı yapılan: yasemin10 - 09 Ağustos , 2012, 08:44:01
Evet Esracım anne karnında ilk tatilimizi de yaptık. İkili taramayı sen ne zaman yaptıracaksın? Doktor bana 22 Ağustosta gel dedi.

Rabiacım en yakın zamanda güzel haberlerini alırız inşallah. :amin:

ıns rabbım herkese nasıp etsın.adetım yarın, bugun test yaptım (hassas) negatıf cıktı ama dunden berı sag kasıgımda bacaklarıma ınen bır agrı var hala umutlanmalımıyım bılmıyorum:(

yasemin10

Alıntı yapılan: esracım - 09 Ağustos , 2012, 16:37:20
Yasemincim bizim ikili testimiz 15 ağustosta :) 5 gün arayla inşallah iyi çıkar sonuçlarımız :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İnşallah canım sonuçlar iyi çıkar. Bana aslında 18'inde gel demişti. ondan sonrada bir baktı bayram tatili sen en iyisi 22 sinde gel garanti olsun dedi.

ıns rabbım herkese nasıp etsın.adetım yarın, bugun test yaptım (hassas) negatıf cıktı ama dunden berı sag kasıgımda bacaklarıma ınen bır agrı var hala umutlanmalımıyım bılmıyorum:(
[/quote]
Canım benim her şeyin hayırlısı. ben adetimden 5 gün sonra evde test yapmıştım negatif çıkmıştı.10 gün sonra kan testi yaptırdığımda mutlu haberi aldım. İnşallah seninki de benimki gibi geç yerleşme olmuştur.[/size]

ufağım

allahın izniyle benimde bebeğim 26 mart gözüküyor... :)

herkesi şimdiden tebrik ederim sağlıklı bi şekilde kucağımıza almak dileğiyle.... :love3: :love7:

gelincik34

:muzz: :muzz: Ben de 7+2 hamişim.Rabbim herkesin bebeğine sağlık varsin muhtemel doğum tarihimiz 27 mart.başka kimler var 27 martta?

esracım

ben 3 martım ama marta kalırmıyım bilemiyorum  :ehi: :ehi: :k06: :k06: :toothy10: :toothy10:

hoşgeldiniz kızlar bu arada aramıza gelincik ve ufağım.inşallah güzel hamilelikler geçirirsiniz.

rabia1986

Alıntı yapılan: yasemin10 - 10 Ağustos , 2012, 09:55:09
Alıntı yapılan: esracım - 09 Ağustos , 2012, 16:37:20
İnşallah canım sonuçlar iyi çıkar. Bana aslında 18'inde gel demişti. ondan sonrada bir baktı bayram tatili sen en iyisi 22 sinde gel garanti olsun dedi.

Canım benim her şeyin hayırlısı. ben adetimden 5 gün sonra evde test yapmıştım negatif çıkmıştı.10 gün sonra kan testi yaptırdığımda mutlu haberi aldım. İnşallah seninki de benimki gibi geç yerleşme olmuştur.[/size]
[/quote]

ıns canım ya rabbım hayırlısıyla nasıp etmıstır :)cok sagol destegın ıcın...bugun adet gunum olmadım sukur :)

yasemin10

Günaydın kızlar,
Gelincik ve ufağım hoş geldiniz. Sağlıklı, rahat bir gebelik geçirirsiniz inşallah.

Rabiacım sonuç ne oldu? Bir şey yazmamışsın çok merak ettim. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.