2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_Miray_

Merhaba kızlar nasılsınız uzunca bir aradan sonra bir selam vereyim dedim  :flowers:

elfo

Alıntı yapılan: _Miray_ - 06 Nisan , 2013, 23:47:21
Merhaba kızlar nasılsınız uzunca bir aradan sonra bir selam vereyim dedim  :flowers:

hoşgeldin miray ben de seni merak ediyordum. nasılsın erken doğum riskin vardı. inş. şimdi bir sıkıntın yoktur

_Miray_

Merhabaaaaa

Evet maalesef öyle bir riskim vardı hastanede yattım Meleğim anneciiinin böbreklerine baskı yaptığı için ufak bir sıkıntı yaşadık . Hastaneden çıktığımızdan beri iyiyiz Allaha şükür. Bu haftasonu kontrolümüz var .

Sizde ne var ne yok iyisinizdir inşallah.

elfo

biz de iyiyiz çok şükür canım. senin adına sevindim inş. zamanında sağlıkla gelsinler  :amin: :amin: :amin:

_Miray_

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Teşekkür ederim. İnşallah canım inşallah  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

ZAHİR

♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ahuuzun

Selam kızlar bebeklerinize sağlıkla kavuşmanız diliyorum .bnm de 3 haftam kaldı doğum her an olabilir kızım olacak inşallah.siz isim düşündünüz mü ya da ne koydunuz ASYA NİL ismi nasıl sizce fikir belirtirseniz çok sevinirim...

_Miray_

Merhaba kızlar gerçi kimse kalmamış ama yinede yazmak istedim 03.05.gecesi doğum yaptım herkese hayırlı doğumlar Allah kucağınıza almayı nasip etsin çok güzel bir duygu  :love9: :love9: :love9:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bebişin hayılı olsun tebrik ederim canım :amin: :amin: :amin: rabbim uzun ömürler versin inşallah kuzuna :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

hayırlı olsun bebeğin canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: Rabbim hayırlı,sağlıklı ömürler versin yavruna  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

almila__

canım gözünaydın hayırlı olsun  :flowers: :flowers: :love9:
Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin  :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers:

elfo

burdayız miraycım seni merak ediyordum ne zamandır. gözün aydın Allah analı babalı büyütsün. doğum hikayeni yaz müsait olursan  :love9:

ZAHİR

Nihayet haberini aldik cnm alllah anali babali buyutsun ins
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

sen bugün suni sancı yiyecektin sümeyra?